جابجایی بار و وسایل در نارمک تهران

اطلس بار حمل و نقل بار و وسایل را با استفاده از ماشین های مخصوص انجام می دهد. با باربری در نارمک اطلس بار هر نوع وسیله و باری را به هر کجا که خواستید ارسال نمایید. کلیه خدمات جابجایی را می توانید از ما دریافت نمایید.

جابجایی در نارمک با اتوبار و باربری اطلس بار

کافیست با اطلس بار تماس بگیرید. مدیریت کار اثاث کشی تان را به دست این شرکت بسپارید.

کلیه اقدامات لازم در زمینه جابجایی اعم از:
•    بسته بندی اثاثیه
•    بارگیری
•    بازچینی و چیدمان اثاثیه
توسط ما انجام می شود.

بهترین وسایل حمل و نقل اعم از:
•    کامیون
•    وانت
•    نیسان
•    خاور و تریلر
در اطلس بار  همراه با بیمه و بارنامه معتبر جهت جابجایی بار ارائه می شود.

نارمک در شرق تهران

نارمک نام محله ای در شرق تهران است.
این منطقه یکی از قدیمی ترین محلات تهران است.
در این مطنقه 89 هزار و 103 خانوار زندگی می کنند. در این محله 100 میدان سرسبز می باشد. میدان نبوت حالت تجاری و اداری در این منطقه دارد. نارمک از شمال به خیابان فرجام از غرب به بزرگراه امام علی (ع) میرسد. و از شرق به بزرگراه شهید باقری و از جنوب به خیابان دماوند تهران‌نو و خیابان نظام‌آباد متصل می‌گردد.
جهت اسباب کشی در شهر تهران کافیست با ما در اطلس بار تماس بگیرید. ما در این شرکت به صورت شبانه روزی فعالیت می کنیم. در هر ساعت از شبانه روز آماده ایم. تا کار اسباب کشی شما را بدون کم و کاست به صورت درون شهر تهران و حمل بار از تهران به شهرستان های ایران انجام دهیم.

ویژه ترین خدمات باربری و اتوبار در نارمک

میدانیم که دغدغه های اسباب کشی بسیار زیاد می باشند. شما قطعا از نظر عاطفی زمان زیادی برای کنار آمدن با این تغییر خواهید داشت. در نتیجه ما نهایت تلاش خود را نموده ایم تا بهترین خدمات را ارائه نماییم. تا حداقل برای جابجایی اثاثیه تان دیگر نگرانی نداشته باشید.

بهترین خدمات را همراستا با خدمات شرکت های اروپایی آماده نموده ایم.

کیفیت بالای خدمات مان نیز سبب شده تا از اعتبار بسیار خوبی برخوردار شویم. شما نیز اگر به دنبار معتبرترین شرکت باربری در نارمک هستید. با ما در تماس باشید. از طریق شماره 1511 (بدون نیاز به پیش شماره) در خدمت شما هستیم.

جابجایی بار و وسایل در نارمک تهران