بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل و بسته بندی اسباب کشی در زمان اثاث کشی از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه اگر بسته بندی اثاث منزل اصولی و درست انجام نشود، تمامی وسایل آسیب خواهند دید. ما در باربری و اتوبار اطلس بار، خدمات بسته بندی لوازم منزل در تهران و اثاثیه منزل را با کارگران مجرب انجام می‌دهیم. شما می‌توانید به صورت آنلاین و با یک تماس از بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه در تهران تا جابجایی و چیدمان آن را با ما تجربه کنید.

وسایل لازم برای بسته بندی اثاث کشی

اولین نکته‌ای که در زمان خدمات بسته بندی برای اسباب کشی باید به آن توجه کرد کیفیت لوازم مورد استفاده برای بسته بندی اثاثیه است. چراکه در صورت عدم برخورداری از کیفیت مناسب تمامی لوازم مورد آسیب قرار خواهند گرفت و به دنبال آن علاوه بر هزینه‌هایی که برای ای اقلام بسته بندی پرداخت کرده‌اید باید خسارت وارده به لوازم منزل را نیز بر عهده بگیرید. در ادامه به انواع تجهیزات و لوازم لازم برای بسته بندی اثاثیه اشاره خواهیم کرد:

کارتن بسته بندی 5 لایه و ضربه گیر

اولین چیزی که در بسته بندی وسایل منزل کاربرد دارد، کارتن بسته بندی است. اگر کارتن تهیه شده از کیفیت کافی برخوردار نباشد در کوجکترین تحرک‌ها پاره خواهد شد و وسایل درون آن آسیب خواهند دید. ما در اتوبار و باربری اطلس بار برای بسته بندی وسایل منزل از کارتن‌های 5 لایه و سلفون ضربه‌گیر استفاده می‌کنیم تا وسایل شما هیچگونه آسیبی نبینند.

بسته بندی وسایل به صورت حرفه ای

چسب بسته بندی اثاثیه منزل

بعد از کارتن، مهم‌ترین وسیله برای بسته بندی لوازم منزل، چسب است. اگر کارتن با مقامت بالایی تهیه کرده‌ باشید اما از چسب‌های بی‌کیفیت برای پلمپ کردن درب‌های آن استفاده کنید دوباره اتفاق اولی رخ خواهد داد و چسب‌ها پاره خواهند شد و لوازم شما آسیب می‌بینند.

نایلون‌های حباب دار از لوازم مهم در بسته بندی لوازم منزل

برای امنیت بیشتر وسایل شکستنی، باید از نایلون‌های حباب دار استفاده کرد. چراکه نایلون‌های حباب دار مانع ورود فشار بر لوازم داخل کارتن شده و در حفظ امنیت وسایل نقش بسزایی خواهد داشت.

خدمات بسته بندی لوازم در بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

از جمله خدمات بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی در شرکت باربری اطلس بار به شرح زیر است:

  1. بسته بندی وسایل درشت و سنگین و حتی ریز از خدمات ویژه بسته بندی وسایل و لوازم منزل در باربری اطلس بار است.
  2. کامیون‌ اسباب کشی مسقف و بلند و کامیون‌های موکت‌دار برای جلوگیری از آسیب به لوازم شما از دیگر خدمات بسته بندی اثاث منزل در تهران و سایر شهرستان‌ها در شرکت باربری اطلس بار است.
  3. از دیگر خدمات ویژه‌ی ما این است که با کارگر بسته بندی اثاثیه منزل حرفه‌ای از جابجایی تا چیدمان وسایل در محل جدید در کنار شما خواهیم بود.
  4. لوازم بسته بندی مطمئن و با بهترین متریال را می‌توانید از شرکت ما تهیه نمایید.
  5. بسته بندی انواع مبل و صندلی، لوازم صوتی و تصویری، میز ناهارخوری، انواع میز و کتابخانه، بسته بندی انواع تابلو و آیینه، کمد و دراور، کنسول و بوفه، وسایل بزرگ آشپزخانه و بسته بندی خرده ریزهای منزل و انواع سرویس خواب و... از خدمات بسته بندی اثاثیه در این شرکت است.

صفر تا صد جابجایی لوازم در کمترین زمان با کمترین هزینه و در امنیت کامل را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

عکس بسته بندی اثاثیه منزل

سوالات متداول بسته بندی اسباب کشی

در ادامه به سوالات پرتکرار شما عزیزان درباره بسته بندی اثاثیه پاسخ داده‌ایم:

چرا بسته بندی وسایل برای اسباب کشی مهم است؟

بسته بندی اثاثیه منزل کار دشواری است و در عین حال مهم‌ترین مرحله اسباب شی است. چراکه اگر کمی کوتاهی شود، میزان خسارت به شدت بالا خواهد رفت. اما ما در اتوباربری اطلس بار اجازه نخواهیم داد که دچار خسارت شوید و یک خاطره‌ی شیرین از اسباب کشی را برای شما ایجاد می‌کنیم.

قیمت و هزینه بسته بندی اسباب کشی چقدر است؟

ما بهترین قیمت با سرعت و امنیت بالا برای جابجایی را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی چگونه است؟

ما با کارگران حرفه‌ای و آموزش دیده بهترین نوع بسته بندی اثاثیه با امینت بالا را برای شما عزیزان فراهم می‌کنیم.