مقالات

اسباب کشی با حیوانات خانگی

اسباب کشی با حیوانات خانگی

باربری در شمال تهران و اتوبار در شمال تهران توسط اتوبار و باربری اطلس بار تهران در این مقاله قصد دارد تا به شما توصیه هایی به جهت جابجایی حیوانات خانگی در اسباب کشی و حمل اثاثیه نماید. شرکت خدمات اسباب کشی باربری در شمال تهران اطلس بار همچنین در زمینه حمل حیوانات خانگی شما به بهترین شکل ممکن به خانه جدید اعلام آمادگی می نماید

اثاث کشی با حیوانات خانگی

اثاث کشی کار بسیار بزرگی است.

شما باید دارای:

 • برنامه ریزی
 • سازماندهی
 • زمان

برای بسته بندی و حمل اثاثیه باشید.

 اسباب کشی با حیوانات خانگی نیاز به بررسی دقیق دارد.

و فقط یک برنامه ریزی اضافی دارد،

اما نگران نباشید،

باربری در شمال تهران اطلس بار در خدمت شماست.

ما در باربری در شمال تهران اطلس بار این راهنمای جامع را در مورد انتقال حیوانات جمع آوری کرده ایم که همه حیوانات اعم از:

 • سگ ها
 • گربه ها
 • موش
 • و مار
 • و سایر حیوانات را

پوشش می دهد.

اسباب کشی با یک سگ

اسباب کشی یک جریان واقعا هیجان انگیز است،

هر چند:

 • خستگی
 • هرج و مرج
 • و گاهی اوقات استرس

هم با آن همراه است.

اگر شما  با سگ تان قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید پس باید در نظر بگیرید که سگ های ما بیش از یک حیوان خانگی هستند … این یک کلیشه است که می گویند آنها بخشی از خانواده ما هستند، اما کلیشه ها گاهی اوقات درست هستند.  ما باید سگ ها و نیازهای آنها را در هنگام حمل اثاثیه منزل بررسی کنیم.

ما پیشنهاد نمی کنیم که او را بفروشید.

یا وجود یک گربه باعث شود که بردن سگ به خانه جدید مشکل باشد.

با این حال، ما پیشنهاد می کنیم که موارد خاصی وجود دارد که شما باید در هنگام انتخاب خانه بپرسید. در حقیقت از فرایند اسباب کشی خود و خانواده تان به همراه سگ به خانه جدید اطمینان حاصل کنید. باربری در شمال تهران اطلس بار آماده است تا به شما در جابجایی بار و جابجایی سگ خانگی تان کمک نماید.

باربری در شمال تهران  و حمل یک گربه

اسباب کشی با یک گربه می تواند تا اندازه ای نگران کننده باشد. …

ما واقعا گربه ها را نمی شناسیم.

ما فقط اجازه می دهیم که آنها با ما زندگی کنند و ما سخت تلاش می کنیم تا آنها را مورد تایید و احترام قرار دهیم … معمولا فایده ای ندارد. با وجود نارضایتی های ما، ما گربه هایمان را دوست داریم، بنابراین همیشه هنگام جابجایی اثاثیه منزل  گربه  ها به محل جدید نمی آیند و اغلب در جستجوی خانه های قدیمی خود می روند.

گربه از حیواناتی است که دارای محیط زیست قوی است،

بنابراین اسباب کشی می تواند موجب ناراحتی بسیاری شود.
باربری در شمال تهران اطلس بار آماده اسباب کشی با گربه و باربری در شمال تهران با کیفیت بالا می باشد.

حمل جوندگان، خرگوش و موش خرمایی در باربری در شمال تهران

گربه ها و سگ ها نیاز زیادی به سر و صدا دارند و شما باید بازی روان شناسی در هنگام اسباب کشی و جابجایی اثاثیه با آنها انجام دهید. اما دوستان دیگر خزدار ما بسیار ساده تر می روند. با این حال، خرگوش ها، خوکچه ها، جوندگان و موشها نیاز به یک جابجایی دقیق دارند. این حیوانات خانگی احساس امنیت می کنند در زمانی که آنها در جایی تاریک قرار می دهید.

از خانه ها یا قفس های خود آنها را خارج کنید و آنها را در جعبه های خود قرار دهید و خانه قدیمی تان را تخلیه کنید.  وسایل تان را از قفس ها و جعبه های حیوانات دور نگه دارند تا زمانی که بتوانید آنها را در محوطه خود در خانه جدید قرار دهید. زیرا ممکن است اثاثیه شما بو بگیرند
جهت باربری در شمال تهران و حمل انواع حیوانات با ما در تماس باشید.

اسباب کشی با مارها توسط  باربری در شمال تهران

مار خود را حداقل 48 ساعت قبل از اسباب کشی غذا ندهید. مارها را می توان روی یک بالش در یک جعبه با سوراخ های هوا قرار داد و در حین سفر به منظور محافظت در برابر ضربه ها جعبه را در جای مناسبی قرار داد.  قرار دادن مار به طور مستقیم در جعبه، می تواند یک ایده خوب برای پنهان کردن ما در اسباب کشی  باشد.
باربری در شمال تهران اطلس بار آماده است تا به شما در باربری در شمال تهران و حمل مار به خانه جدید کمک نماید.

حمل و نقل ماهی ها توسط  باربری در شمال تهران

حمل ماهی در کیسه های ماهی توصیه می شود از دو کیسه استفاده کنید تا ماهی ها از بین نروند.

سعی کنید هوا را تا آنجا که ممکن است به درون کیسه (بدون دمیدن) هدایت نمایید.

ماهی ها را در جایی تاریک نگه دارید تا استرس آنها را کاهش دهید.

ماهی های خود را به محل زندگی شان در خانه جدید بازگردانید، همانطور که در ابتدا در آن زندگی می کردند. برای حمل حیوانات خانگی از جمله ماهی و نیز خدمات اتوبار و باربری در شمال تهران با ما در باربری شمال تهران اطلس بار تماس بگیرید.

باربری در شمال تهران و جابجایی پرنده ها

پرندگان باید در قفس های سفری و یا قفس خودشان حمل و به منزل جدید منتقل شوند.

در سفرهای طولانی و یا روزهای گرم، یک بطری آب می تواند برای دوش گرفتن پرنده مفید باشد. در صورت امکان، در خانه جدید، پرنده خود را در جایگاه مشابهی مانند قدیم نگه دارید و اسباب بازی، غذا و آب را در همان جا قرار دهید  تا پرنده بتواند کمی با محیط جدید آشنایی پیدا کند.
به یاد داشته باشید که هیچ کس حیوان خانگی شما را آنطور که شما او را می شناسید نمی شناسد.

آنچه را که احساس می کنید برای حیوان خانگی تان درست است انجام دهید.

 و از خانه جدید خود با حیوان خانگی محبوب تان لذت ببرید.

باربری در شمال تهران اطلس بار آماده است تا به شما در اسباب کشی با پرندگان و باربری در شمال تهران کمک نماید.

اسباب کشی خانه به خانه

اگر خانه جدید شما فقط چند خیابان دورتر از خانه قدیمی شما باشد، ممکن است زمانی که حیوان خانگی شما از خانه خارج می شود،  در اثر برخی از بوی های آشنا وارد مسیرهایی شود که منجر به بازگشت به خانه قدیمی شما شود. این به این معنی است که آنها هنوز با خانه جدیدشان پیوند ندارند. در این مورد، همه کاری که می توانید انجام دهید، این است که صبور باشید و سعی کنید که حیوان خانگی خود را طوری نگه دارید تا احساس امنیت نماید.

همچنین خوب است به ساکنان خانه قدیمی خود هشدار دهید که گربه شما ممکن است به آنجا برود و اگر این اتفاق بیفتد، با شما تماس بگیرند. اگر حیوان شما به خانه قدیمی خود بازگردد، از ساکنین بخواهید از دادن خوراکی و غذا به او اجتناب کنند، به این ترتیب آنها را تشویق می کنید که برگردد یا در آنجا بماند. با باربری در شمال تهران بهترین و مناسب ترین روشهای بسته بندی اثاثیه و باربری در شمال تهران و اسباب کشی حیوانات خانگی را تجربه نمایید.

روز اسباب کشی

در روز اسباب کشی، ممکن است یک ایده خوب این باشد که از کسی بخواهید که تا از حیوان خانگی شما مراقبت کند تا مطمئن شوید جای او خوب است. ممکن است درب ها باز بماند و شما نمی خواهید او بیرون بیاید و یا تعجب کند و گم شود. اگر شما او را به کسی می سپارید، مطمئن شوید که او در طول روز آرامش و اطمینان دارد.

او ممکن است وحشت کند.

وقتی که تمام وسایل و خانه اش را برمی دارید تا جابجا نمایید.  … 

همانطور که برای خودتان یک جعبه ضروی آماده می کنید تا شب اول اسباب کشی لوازم ضروری خود و خانواده تان را در دسترس داشته باشید برای حیوان خانگی خود نیز همین کار را انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که او هنوز کاسه خود را دارد.

و در نزدیکی وی :

 • اسباب بازی
 • و پتو
 • و یا وسیله مورد علاقه اش

قرار دارد تا بتواند احساس امنیت و آرامش بیشتری نماید.
اگر قصد جابجایی حیوان خانگی خود را دارید.

تنها کافیست با باربری در شمال تهران اطلس بار تماس بگیرید

باربری در شمال تهران با تجهیزات و امکانات ویژه جابجایی حیوانات خانگی و نیز حمل اثاثیه و باربری در شمال تهران را انجام می دهد.

باربری در شمال تهران با اطلس بار

می توانید مقدار زیادی از کارها را انجام دهید.

و به یاد داشته باشید که در حال اسباب کشی به خانه جدید هستید.

فرم های آنلاین ما در شرکت اتوبار و باربری در شمال تهران برای شما کار رزور خدمات باربری در شمال تهران را آسان می کند تا به ما در مورد اثاث کشی و باربری در شمال تهران اطلاع دهید. کلیه خدمات باربری در شمال تهران توسط شرکت اتوبار در تهران و باربری در شمال تهران اطلس بار ارائه می شود.

قابل ذکر است که شرکت باربری در شمال تهران اطلس بار علاوه بر باربری در شمال تهران در کلیه نقاط تهران نیز اقدام به حمل اثاثیه , بسته بندی اثاثیه , اجاره ماشین باربری و اثاث کشی و اعزام پرسنل ماهر می نماید. از مهم ترین خدمات باربری در شمال تهران می توان به باربری در شمال تهران در اقدسیه , باربری در شمال تهران در کامرانیه و باربری در شمال تهران در قیطریه اشاره کرد.

از مهم ترین مراکز خدمات رسانی در باربری در شمال تهران می توان به

 • باربری در زعفرانیه
 • باربری در الهیه
 • باربری در جردن
 • باربری در محمودیه

و سایر مراکز باربری در شمال تهران اشاره کرد.

باربری در شمال تهران دارای مناسب ترین قیمت و هزینه باربری و بهترین روشهای باربری در شمال تهران و سراسر تهران و باربری بین شهری می باشد.