کارگر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل

کارگر اسباب کشی و باربری، حمل اثاثیه منزل را در زمان اسباب کشی برای شما عزیزان انجام می‌دهد. برای استخدام کارگر اسباب کشی در تهران می‌توانید با ما در باربری و اتوبار اطلس بار در ارتباط باشید. در این شرکت، بهترین و متخصص‌ترین کارگر اسباب کشی را داریم که می‌توانند از صفر تا صد اسباب کشی در کنار شما عزیزان باشند.

کارگر اسباب کشی و باربری یا کارگری که در زمینه حمل اثاثیه منزل فعالیت دارد، باید در حوزه حمل و باربری تخصص داشته باشد. برای جابجایی اثاثیه منزل در تهران باید از کارگر اثاث کشی در تهران کمک گرفت تا وسایل به راحتی جابجا شوند. کارگر اسباب کشی آموزش دیده و با تجربه به شکلی ساده و آسان وسایل را حمل می‌کند. به طوری که شما تعجب می‌کنید و فکر می‌کنید این فرد پرقدرت و نیرومند است. نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر باربری از اهمیت ویژه‌ای برخوددار است. اما نیروی جسمانی تنها ملاک انتخاب یک باربر نیست. چنانچه به کارگر برای جابجایی بار نیاز دارید با ما در اتوبار اطلس بار در تماس باشید. نیروهای خانم و آقای ما در خدمت شما عزیزان هستند تا متمایزترین خدمات جابجایی را ارائه نمایند. قیمت کارگر اسباب کشی ما به شدت مناسب می‌باشد و بهترین‌ها را به شما ارائه می‌نمایند.

کارگر اسباب کشی

کارگر حمل بار متخصص چه ویژگی‌هایی دارد؟

در حمل اثاثیه منزل نگرانی‌هایی از بابت آسیب دیدگی بدنی و اثاثیه در حال جا به جایی وجود دارد که با کارگر برای اسباب کشی که از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد می‌توانید بخشی از نگرانی و استرس خود را کم کنید.  برخی از وسایل سنگین مانند یخچال، گاز و لباسشویی نیاز به فردی باتجربه از لحاظ بدنی ورزیده است که کارگر اثاث کشی باید از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

 • فرد متخصص و حرفه‌ای و خوش برخورد
 • قدرت بدنی بالا برای اثاث کشی و چیدمان
 • استفاده از تجهیزات مناسب
 • تجربه کافی کارگر اثاث کشی برای جابجایی وسایل
 • وقت شناس
 • کارگر چیدمان با مهارت لا در زمینه جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال، میزناهارخوری و..
 • با تجربه کافی در زمینه حمل اثاثیه منزل
 • نیروی بدنی فوق العاده
 • صبور
 • متعهد و مسئولیت پذیر

آیا کارگر اسباب کشی یک شغل است؟

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل است و برای حمل اثاثیه منزل نباید هر کارگری را انتخاب کنید. هر فردی یک شغل دارد و در کار خود متخصص است که این مهارت و تخصص درجه‌های مختلفی دارد. ممکن است شخصی در کار خود کاملا استاد باشد و تمام خم کار را بداند و با علاقه به دنبال کسب مهارت در شغل خود باشد. برخی از افراد تخصص و مهارت کمی در کار خود دارند و تنها از سر نیاز به یک شغل روی می‌آورند. اگر می‌خواهید در زمان اسباب کشی با اتفاقاتی مانند شکستگی و افتادن وسایل و کارتن‌ها مواجه نشوید باید در انتخاب کارگر باربری دقت زیادی به خرج دهید.

چراکه باربری شغلی است که هر فردی وارد آن می‌شود باید مهارت لازم را داشته باشد و در طول کار مهارت‌های بیشتری کسب کند. باربری مثل هر شغل دیگری فوت و فن خاص خود را دارد و لازم است افرادی که آموزش دیده‌اند این کار را انجام دهند. اگر نگران سلامت وسایل منزل خود هستید حتما کارگرانی را انتخاب کنید که کاملا حرفه‌ای و مسلط به امور خانه داری باشند. تمامی پرسنل و کارگران اسباب کشی ما در اطلس بار حرفه‌ای هستند و ما در باربری اطلس بار بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

سفارش کارگر اسباب کشی همراه خودرو در تهران و شرکت های باربری

شرکت‌های باربری معتبر از کارگرانی که توانایی و تجربه لازم برای حمل بار و حمل اثاثیه سنگین را دارند، استفاده می‌کنند. در کل شرکت‌‌های باربری در زمینه بسته بندی لوازم فعالیت و تخصص و مهارت بالایی دارند. این شرکت‌ها نیروهای خود را برای حمل بار آموزش می‌دهند و آماده می‌کنند. تنها کار یک کارگر اسباب کشی بلند کردن اجسام نیست و شرکت‌های خدمات حمل وسایل و اثاثیه مدرن و حرفه‌ای پرسنل خود را برای فعالیت‌های متنوعی از جمله موارد زیر آماده می‌کنند:

بنابراین کارگر جابجایی بار 0 تا 100 کارهایی که برای جابجایی نیاز دارید را باید با مهارت و تخصص کامل و سرعت عمل و دقت بالا انجام دهد. چنین کارگران با تجربه و حرفه‌ای را می‌توانید به واسطه شرکت‌های باربری با تجربه اعزام کنید.

مهم‌ترین و بزرگترین عامل خسارت در حمل اثاثیه منزل چیست؟

شرکت‌های باربری مطمئن همیشه از افراد باتجربه برای حمل اسباب و وسایل منزل استخدام می‌کنند و به محل جابجایی اعزام می‌کنند. چنین شرکت‌هایی هیچگاه از افراد نابلد و بی تجربه برای اسباب کشی استفاده نمی‌کنند. چراکه کارگران بی تجربه می‌توانند باعث آسیب به اثاثیه مشتری شوند. البته متاسفانه برخی از شرکت‌های نامعتبر از کارگر باربری بی‌تجربه استفاده کرده که نیاز به توانایی جسمانی دارند.

بدین ترتیب اینگونه کارگران اطلاعات کافی در زمینه حمل بار را ندارند و آسیب‌های جدی به وسایل شما وارد خواهند کرد. شما به عنوان مشتری دستتان به جایی بند نیست و شرکت‌های نامعتبر زیربار خسارت نمی‌روند و شما نیز نمی‌توانید کارگر جابجایی بار را پیدا کنید. چراکه اغلب کارگران اسباب کشی در این شرکت‌ها روزمزد هستند و به طور دائمی با شرکت فعالیت ندارند و ممکن است پس از تسویه حساب هیچگاه به آن شرکت برنگردند. پس بزرگترین عامل خسارت در حمل اثاثیه وجود یک کارگر اسباب کشی بی تجربه است.

چه خدماتی توسط کارگر جابجایی بار ارائه می‌شود؟

یک کارگر اسباب کشی در صورت تقاضای شما می‌تواند در کنار جابجایی و حمل بار تمام اثاثیه شما در کمترین زمان بسته بندی اثاثیه را انجام دهد. این افراد آگاه هستند که وسایل کوچک و بزرگ را درون کارتن قرار دهند. همچنین این کارگر جهت جابجایی اثاث منزل با روش‌های بسته بندی از جمله موارد زیر آشنا است:

 • پیانو و آلات موسیقی
 • ظروف چینی و کریستال بسیار حساس
 • ظروف و وسایل عتیقه
 • بسته بندی انواع قاب و آینه
 • لوستر

از جمله دیگر خدماتی که توسط کارگر اسباب کشی ارائه می‌شود،بسته بندی و حمل مبلمان بزرگ است. از دیگر مهارت‌های یک کارگر حمل بار آشنایی با تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و چگونگی جابجا کردن وسایل سنگین است. این کار باید به گونه‌‌ای انجام شود که نه به خود کارگر و نه به اثاثیه شما آسیب وارد شود. در ادامه به مهارت‌های کارگر اثاث کشی متخصص اشاره خواهیم کرد:

حمل اثاثیه سنگین با کارگر اثاث کشی

یک کارگر اسباب کشی با تجربه می‌تواند یک یخچال ساید بای ساید را جابجا کند و یا یک گاو صندوق بزرگ و سنگین را با استفاده از تجهیزات مخصوص حمل نماید. همچنین کارگر اسباب کشی می‌تواند وسایل شما را به گونه‌ای بسته بندی کند که کمترین تعداد بسته را داشته باشید. بنابراین هزینه‌ای که برای کارتن حمل بار میپردازید کمتر می‌شود و کار اثاث کشی سریعتر پیش می‌رود. همچنین کارتن‌ها در ماشین باربری نیز ساده‌تر و راحت‌تر چیده می‌شوند. اما باید دقت کنید که برخی از کارگران اسباب کشی برای دریافت هزینه بیشتر و اتلاف زمان برای حمل بار ممکن است کارهایی کنند که شما به تعداد بیشتری کارتن نیاز پیدا کنید. در این صورت به شما توصیه می‌کنیم که روی کارگر حمل اثاثیه منزل نظارت کامل داشته باشید.

چیدمان درست کارتن‌ها از دیگر مهارت‌های کارگر چیدمان

چیدمان درست کارتن‌های اثاثیه در درون ماشین حمل بار از دیگر مهارت‌هایی است که یک کارگر اسباب کشی باید در آن تجربه داشته باشد. کارگران باتجربه کاملا به این موضوع آگاه هستند و می‌دانند که ابتدا باید وسایل سنگین و سپس وسایل سبک‌تر را بچینند. با این کار فضای کمتری اشغال می‌شود. همچنین این افراد باید وسایل شکستنی را به درستی می‌چینند تا وسایل سنگین بر روی آنها قرار نگیرند و آسیب نبینند.

چیدمان اثاثیه توسط کارگر حمل اثاثیه منزل

چیدمان وسایل در مکان جدید بعد از باربری اسباب منزل از مهارت‌هایی است که یک کارگر اسباب کشی باید به صورت تخصصی آموزش دیده باشد. البته در این زمان یک فرد باید نظارت کافی بر نحوه عملکرد کارگران داشته باشدو با یک کارگر باتجربه به راحتی می‌توانید چیدمان وسایل را با مدیریت و سرعت بیشتری انجام دهید. انتخاب یک کارگر ماهر برای چیدمان اثاثیه بخصوص وسایل حساسی مانند جهیزیه عروس، یک کلکسیون از اشیای گرانقیمت یا عتیفه جات بسیار مهم است. بنابراین به دنبال یک کارگر اسباب کشی حرفه‌ای باشید.

نصب وسایل حساس و الکترونیکی از دیگر مهارت‌های کارگر اسباب کشی

نصب وسایل حساس و الکترونیکی از دیگر مهارت‌هایی است که یک کارگر اسباب کشی باید بتواند انجام دهد. حتی در برخی از شرکت‌های باربری می‌توانند برای نصب وسایل برقی، کارشناس و نصاب اعزام کنند.

با این وجود اگر به یک کارگر ماهر و با تجربه و متخصص نیاز دارید می‌توانید با ما در  شرکت اتوبار در تماس باشید.

سوالات پرتکرار درباره کارگر بسته بندی اسباب کشی

در ادامه به سوالات پرتکرار درباره کارگر اسباب کشی و حمل بار پاسخ داده‌ایم:

قیمت کارگر اسباب کشی تهران چقدر است؟

عوامل متعددی مثل حجم کار، هزینه ایاب و ذهاب و… بر روی قیمت کارگر اسباب کشی تاثیرگذار هستند. برای اطلاع از قیمت کارگر اسباب کشی می‌توانید با ما در اتوباربری اطلس بار تماس بگیرید.

تفاوت کارگر ساده با کارگر اسباب کشی چیست؟

کارگر اسباب کشی نیرومند، صبور و باتجربه است. کارگر اثاث کشی در زمان چیدمان وسایل خلاقیت و ذکاوت بالایی دارد. همچنین متعهد و مسئولیت پذیر است. یک کارگر باربری می‌داند که به طور مشخص و دقیق کارفرما چه انتظارتی از او دارد. اما وظیفه کارگر ساده تنها حمل وسایل است.

اعزام کارگر اثاث کشی چه فوایدی دارد؟

با وجود یک کارگر اسباب کشی با تجربه از تمام وسایل شما حفاظت می‌شود و بسته بندی‌ها به صورت مطمئن انجام می‌شوند. به همین دلیل خطرات احتمالی کمتر می‌شود و ریسک آسیب به وسایل به صفر خواهد رسید.

آیا سفارش کارگر خالی جهت اسباب کشی و بدون ماشین هم دارید؟

بله. چراکه گاهی ممکن است جابجایی بین طبقات و در خانه‌ای در همان کوچه باشد که در این مواقع ما کارگر اثاث کشی بدون ماشین را به محل شما اعزام می‌نماییم. در این صورت تنها قیمت کارگر اسباب کشی خالی را پرداخت خواهید کرد.

برای اعزام کارگر جابجایی بار چه کارهایی باید انجام داد؟

شما عزیزان برای این منظور می‌توانید با شماره‌های ما در باربری اطلس بار تماس بگیرید.