کارتن اسباب کشی و حمل بار در ابعاد متفاوت

کارتن اسباب کشی و کارتن حمل بار 5 لایه با مقاومت بالا و در اندازه‌ها و ابعاد متفاوت از ابزار مفید در جابجایی است. کارتن اسباب کشی قطعاً یکی از ضروری‌ترین تجهیزات در باربری است. در اتوبار اطلس بار انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی را در ابعاد مختلف ارائه می‌نماییم.

برای بسته بندی تمامی وسایل می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

از مشخصه‌های اصلی یک جعبه اسباب کشی این است که مقاومت بالایی داشته باشد. و بتواند وزن بار درون خود را به‌خوبی تحمل کند. پس از چیدن منظم وسایل در کارتون های حمل بار لازم است تا درب آن را با چسب محکم ببندید. برای اطمینان بیشتر آن را حتماً طناب‌پیچ نیز کنید.

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی و حمل بار 5 لایه

کارتن های 5 لایه دارای مقاومت بسیار بالایی می‌باشند. و این از برترین مزایای آن‌ها است.

از کارتن بسته بندی اسباب کشی 5 لایه می‌توانید برای بسته بندی لوازم حساسی همچون:

و ... استفاده کرد.
کارتن بسته بندی اسباب کشی می‌تواند به‌خوبی از اثاثیه شما محافظت کند.
و از خسارت‌های ناشی از ضربه و ... جلوگیری می‌نماید.

این جعبه‌های مقاوم مناسب تمامی ارادی است که به وسایل خود اهمیت زیادی می‌دهند. و نسبت به این وسایل حساسیت دارند.

کارتن برای اسباب کشی با قیمت مناسب

انواع کارتن برای اسباب کشی توسط ما در باربری اطلس بار بفروش میرسد. در اتوبار اطلس بار بهترین و مناسب‌ترین قیمت کارتن حمل بار را ارائه می‌نماییم. لازم به ذکر است کلیه تجهیزات برای استحکام و محکم‌تر کردن درب جعبه‌ها نیز توسط ما ارائه می‌گردد.

برای خرید کارتن اسباب کشی با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید با ما در تماس باشید. توجه نمایید که انواع فوم ضربه‌گیر نیز برای محافظت از اثاثیه به شما عرضه می‌گردد. از این فوم‌ها در بین وسایل در درون جعبه استفاده می‌شود.

کارتن بسته بندی اسباب کشی با آرم مخصوص اطلس بار

اطلس بار طراح انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی و کارتن حمل بار است.
انواع کارتن برای اسباب کشی را با طراحی خاص و منحصربه‌فرد منقش به آرم خود تولید نموده‌ایم. کارتن حمل بار در این شرکت در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. کارتن برای اسباب کشی و کارتن جابجایی اثاثیه اطلس بار از کیفیت بالایی برخوردار است
و ظرفیت و مقاومت آن برای بسته بندی لوازم مختلف تست شده است.

لزوم بسته بندی در اسباب کشی

بسته بندی یک اقدام بسیار مهم در اثاث کشی و باربری است.
تمامی اقلامی که قرار است در طول حمل اثاثیه به خانه جدید انتقال یابد باید بسته بندی شود. اقلامی که قابلیت قرار گرفتن در کارتن برای اسباب کشی و جعبه‌ها رادارند. بهتر است درون کارتن برای اسباب کشی قرار گیرند و بسته بندی شوند. سایر اقلام بزرگ‌تر که داخل جعبه قرار نمی‌گیرند. مثل مبلمان و امثال آن را با روش‌های دیگر مثل استفاده از پلاستیک‌های حباب‌دار می‌توان بسته بندی کرد.
بسته بندی با استفاده از کارتن برای اسباب کشی کاری است که نیاز به سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی دارد. احتمالاً زمان زیادی نیز از شما وقت می‌گیرد. اما در عوض شانس موفقیت شما در طول جابجایی اثاثیه منزل و عدم خسارت و شکستن افزایش می‌یابد. در اتوبار و باربری اطلس بار باتجربه‌ای کافی در این زمینه خدمت شما هستیم.

کاربردهای کارتن بسته بندی

از کارتن ها می‌توان در بسته بندی موارد مختلفی استفاده کرد.
در کل هر وسیله ریزودرشت که در منزل داشته باشید را می‌توان در کارتن‌های کوچک و بزرگ بسته بندی کرد.
برای مثال:

و انواع دیگر وسایل را به‌خوبی می‌تواند در کارتن حمل بار قرارداد
و برای یک حمل‌ونقل اسباب و اثاثیه سریع و ایمن آماده کرد.

استفاده از کارتن برای اسباب کشی ایمنی حمل اثاثیه را افزایش خواهد داد.

کارتن بسته بندی اسباب کشی

نکات مهم در استفاده از جعبه بسته بندی

در بسته بندی اقلام سنگین از کارتن بسته بندی اسباب کشی بزرگ استفاده نکنید.چراکه سبب می‌شود تا کارتن‌ها سنگین شوند. و جابجایی آن‌ها برای شما دشوار خواهد شد.

کارتون‌های متوسط و مقاوم قطعاً بهترین انتخاب خواهند بود. اگر مجبور به استفاده از کارتن بسته بندی اسباب کشی بزرگ هستید می‌توانید تا یک وزن عادی داخل کارتن حمل بار را با کتاب پرکنید.
و سایر فضای خالی جعبه را با وسایل سنگین‌تر پر نمایید.
این اقلام می‌تواند شامل

و ... باشد.

برای جلوگیری از خیس شدن وسایل داخل جعبه‌ها می‌توانید از کیسه‌های زباله استفاده کنید. این کیسه‌ها را داخل جعبه قرار دهید تا از نفوذ آب به درون آن جلوگیری نمایید.
و سپس کتاب‌های حساس و سایر وسایلتان را داخل آن قرار دهید.
و سپس در کیسه را ببندید.
و در کارتن برای اسباب کشی را بسته بندی نمایید.

کارتن برای اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی از اطلس بار

اتوبار و باربری اطلس بار درفروش لوازم بسته بندی اثاثیه مانند کارتن حمل اثاثیه تخصص دارد.  این شرکت دارای مجهزترین وسایل و ابزارها برای بسته بندی و اسباب کشی است.
همچنین انواع خاصی از جعبه اسباب کشی و اتوبار شامل؛

را نیز ارائه می‌نماید.

کامل‌ترین تجهیزات بسته‌بندی

کامل‌ترین مجموعه از انواع کارتن حمل بار و کارتن برای اسباب کشی را از اتوبار و باربری اطلس بار بخواهید.اگر به کارتن برای بسته بندی وسایل الکتریکی نیاز دارید بهتر است به ما اطلاع دهید. ارائه انواع جعبه جهت:

از خدماتمان است.

توجه نمایید که نحوه استفاده از کارتن جهت حمل بار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. برای استفاده بهینه از جعبه‌ها می‌توانید بسته بندی وسایل را به ما محول نمایید. با اعزام نیروی متخصص و ارائه انواع تجهیزات بسته بندی در خدمت شما هستیم.