ساک رختخواب برای بسته بندی رختخواب‌ها

ساک رختخواب وسیله‌ای مناسب است که از آن برای بسته بندی و حمل رختخواب استفاده می‌شود. رختخواب از جمله وسایلی است که در اسباب کشی و جابجایی مشکلات زیادی برای ما به وجود می‌آورند. یکی از این مشکلات به‌هم ریختگی است. که حمل این گونه وسایل به وجود می‌آورد. معمولا رختخواب‌ها را در گذشته درون یک ملحفه قرار می‌دادند. و چهار طرف آن را به هم گره می‌زدند. البته این نیز یک روش برای بسته بندی رختخواب است. اما اگر نگران از بین رفتن و آسیب دیدن رختخواب‌های خود هستید. می‌توانید از ساک رختخواب استفاده کنید.

چراکه می‌تواند به بهترین نحو ممکن از رختخواب‌ها محافظت نماید.

ساک رختخواب در اطلس بار

این یک وسیله کاربردی برای بسته بندی انواع:

  • پتو
  • بالش
  • تشک
  • ملحفه و …

می‌باشد.

می‌توانید تمامی این وسایل را بچینید. و منظم درون ساک قرار دهید. در ساک‌ها نیز زیپ دارند. در نتیجه پس از چیدن وسایل در درون ساک رختخواب می‌توان درب آن را بست. با انجام این کار از ورود گرد و غبار به در لابه لای رختخواب‌ها جلوگیری بعمل آورد.

مشخصات ساک رختخواب در اتوبار اطلس بار

ساک رختخواب در اتوبار اطلس بار دارای:

  • سه لایه برای مقاومت بالا
  • پشم شیشه برای محافظت بیشتر
  • زیپ جهت سهولت در باز و بسته کردن آن

می‌باشد.

استفاده از تجهیزات بسته بندی در کاهش خسارت‌های اثاث کشی موثر می‌باشد. و نیز جهت سهولت در جابجایی نقش مهمی دارد. اگر در هنگام بسته بندی از تجهیزات متناسب با نوع اثاثیه استفاده کنیم. احتمال خسارت به شدت کاهش پیدا می‌کند. همچنین سرعت و نظم کار نیز به صورت چشمگیری بالا می رود. و  باربری نیز می‌تواند به یک کار لذت بخش و هیجان انگیز گردد.

جهت سفارش ساک رختخواب یا کیف مخصوص حمل رختخواب تماس بگیرید.

قابل ذکر است که برای استفاده بهتر از این ساک‌های رختخواب بیش از حد لازم آن را پر نکنید. اگر تعداد رختخواب‌های شما زیاد است. بهتر است از دو یا چند ساک رختخواب استفاده کنید.

بهترین پکیج‌های بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی را از ما بخواهید. با شماره تماس 1511 در خدمت شما عزیزان هستیم.

همچنین خدمات بسته بندی را نیز به صورت کامل به شما ارائه می‌نماییم.

ساک رختخواب