اسباب کشی و اثاث کشی منزل در تهران

ايده آل ترين و متمايزترين خدمات اسباب کشی را از ما در اطلس بار بخواهيد. می توانيم بهترين تجربه اثاث کشی منزل در تهران را به ارمغان آوريم. چندین سال است در این زمینه تخصص داریم. کسب رضايت مشتريان مان تا امروز از برترين افتخاراتمان می باشد. اگر قصد اسباب کشی داريد تنها کافيست با ما در اطلس بار در تماس باشيد.

ارائه مشاوره رايگان برای اثاث کشی ار خدمات مان است. شما می توانيد از مشاوره رايگان کارشناسان اسباب کشی ما بهره مند شويد. اين مشاوره ها به شما کمک می نمايد تا بتوانيد بهترين زمان را برای اثاث کشی تان انتخاب نماييد. از طرفی اگر اولين تجربه اسباب کشی تان است. می توانيد اطلاعات بسياری در امر نحوه بسته بندی وسايل , انواع تجهيزات بسته بندی که نياز داريد ، انتخاب بهترين مسير برای جابجايی تان و ساير موارد ديگر دريافت نماييد. لازم به ذکر است کارشناسان ما می توانند در محل شما حضور پيدا نمايند.با بررسی دقيق تمامی وسايل شما برآورد هزينه های جابجايی را انجام دهند.

همچنين برای استعلام قيمت هزينه های اثاث کشی در تهران و به شهرستان ها از راه های زير اقدام نماييد.به صورت شبانه روزی در تمامی ایام با ما در تماس باشید. از چت آنلاین استفاده کنید.منو محاسبه قیمت آنلاین اين بخش از سايت به شما کمک می نمايد. می توانید با انتخاب خدمات مورد نظرتان برای اولين بار در ايران به صورت آنلاين فاکتور دريافت نماييد. و از قيمت ها مطلع شويد.

خدمات اسباب کشی را به صورت vip به شما عزيزان ارائه می نماييم. رضايت مشتريان مان از اصلی ترين افتخارات ما در اطلس بار می باشد. کلیه خدمات ما در زمينه اثاث کشی با سرعت و دقت عمل بالا انجام می شوند. خدمات مان عبارتند از:

تجهیزات بسته بندی وسایل

تجهیزات بسته بندی وسایل

ارائه تجهیزات و لوازم بسته بندی جهت حمل اثاثیه و محافظت از وسایل در حین حمل بار و ارائه خدمات بسته بندی تحصصی با نازلترین قیمت

پرسنل مجرب و آموزش دیده

پرسنل مجرب و آموزش دیده

پرسنل متخصص و آموزش دیده خانم و آقا جهت ارائه تمامی خدمات از بسته بندی ، حمل و چیدمان وسایل در اسباب کشی تان

اجاره انواع ماشین

ارائه انواع ماشین

ارائه انواع ماشین باربری در ابعاد و اندازه های مختلف از جمله نیسان، وانت ، کامیون و کامیونت مجهز جهت حمل اثاثیه بسته به نیاز شما عزیزان

چیدمان اثاثیه در محل جدید

چیدمان اثاثیه در محل جدید

متمایزترین خدمات چیدمان وسایل و اثاثیه توسط پرسنل مجرب بسته به سلیقه شما عزیزان با سرعت و دقت عمل بالا از خدمات ویژه اطلس بار

خدمات خشکشویی

خدمات خشکشویی

ارائه خدمات خشکشویی انواع لباس های زنانه و مردانه، پرده و سایر موارد با استفاده از بروزترین متد و دستگاه ها از خدمات جدید مجموعه ما می باشد.