جابجایی اثاثیه در پونک و خدمات بسته بندی وسایل برای حمل

امروزه حمل و نقل کالا به یکی از کارهای تخصصی تبدیل شده است، چرا که نبود تخصص کافی صدمات جبران‌ناپذیری به اموال شما وارد می‌نماید. اطلس بار، جابجایی اثاثیه و وسایل در پونک را با بهترین کیفیت انجام می‌نماید. اصلس بار با سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل بار به صورت استاندارد، به شما عزیزان در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل در منطقه پونک کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر کالای خود را جا‌به‌جا نمایید.

مشاوره رایگان اسباب کشی از ویژه‌ترین خدمات باربری اطلس بار است که شما می‌توانید با استفاده از آن در پونک و یا هر محدوده دیگری از تهران جابجایی راحتی را تجربه نمایید. در صورتی که به شرکت متخصص جهت جابجایی در پونک نیاز دارید حتما با ما در تیم اطلس بار در تماس باشید.

جابجایی اثاثیه و وسایل در پونک به بیرون شهر

اطلس بار در محدوده پونک با دارا بودن کادری مجرب در خدمت شما عزیزان می‌باشد و در تمامی زمان‌ها حتی در زمان تعطیل شما را یاری می‌نماید. مهمترین اهداف ما دقت، سرعت و ارائه اطمینان به مشتری می‌باشد. ما آماده ارائه حمل بار به تمامی استان‌ها و شهرستان‌های کشور در سریع‌ترین زمان ممکن می‌باشیم.

ما در کنار شما هستیم تا جابجایی اثاثیه و وسایل در پونک را در زمان کم و کمترین هزینه و ایمنی بالا به سایر شهرستان‌ها  انجام دهیم. رانندگان با سابقه ما ارسال و حمل انواع وسایل سنگین نظیر یخچال های ساید بای ساید، گاو صندوق، مبلمان، میزهای پذیرایی شیشه ای بزرگ بدون کوچک‌ترین خط‌خوردگی را به تمامی نقاط کشور انجام می‌دهند.

حمل انواع بار در پونک با اطلس بار

شرکت اتوبار اطلس بار جهت ارائه خدمات جابجایی اثاثیه و وسایل در پونک قادر است کلیه امور مربوط به حمل انواع وسایل و اثاثیه را بدون نقص و کاستی ارائه نماید. ارائه‌ی انواع تجهیزات بسته بندی اثاثیه برای جابجایی به روش‌های مدرن برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در هنگام اسباب کشی از تخصصی‌ترین خدمات ما می‌باشد. اطلس بار به عنوان یکی از معتبرترین و به‌روزترین شرکت‌های حمل بار در تهران با مجوز رسمی از اتحادیه و سابقه درخشان مناسب ترین گزینه برای اثاث کشی منازل و ادارات و سازمانها در تهران و ارسال بار از تهران به سایر شهرستان‌ها می‌باشد.

  • بهترین و با امکانات‌ترین شرکت
  • با سرویس‌دهی در کل شبانه روز،حتی در روزهای تعطیل
  • در کلیه نقاط تهران و دیگر استان‌ها وشهرستان‌ها

از وجوه تمایز مان با سایر همکارانمان می‌باشد.

پونک در غرب تهران

پونک از محله‌های شهر تهران است که در شمال غربی آن واقع شده است.
این منطقه با بیش از 22 هزار نفر جمعیت دارای مجتمع‌های مسکونی و تجاری زیادی می‌باشد. بخش بزرگ این محله در منطقه 5 و بخش دیگر در منطقه 2 شهرداری تهران واقع است. پونک از غرب به جنت‌آباد، از شرق به دره پونک و شهرک غرب، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ‌فیض منتهی شده است. خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در منتهی الیه شمال غربی پونک قرار دارند. محله‌های مراد آباد و حصارک در اطراف پونک قرار دارند. قسمتی از شهرک غرب نیز جزو پونک هستند و به عنوان پونک باختری شناخته می‌شود.

اگر به فکر رفاه خود و خانواده‌تان هستید برای جابجایی اثاثیه و وسایل در پونک با ما تماس بگیرید.

باربری در پونک با اتوبار پونک اطلس بار