دریافت خدمات باربری و حمل اثاثیه در تهران نو

خدمات متمایز اتوبار در تهران نو خدمات تخصصی ما در ارائه سرویس‌های باربری شرق تهران است. درصورتی‌که ساکن شرق و تهران نو هستید می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با اطلس بار تماس بگیرید و خدمات اثاث کشی موردنیازتان را درخواست نمایید.
ارائه خدمات در تهران نو تخصص ما در اتوبار و باربری اطلس بار است. شما می‌توانید ایده آل ترین اسباب کشی خود را در این منطقه داشته باشید، زمانی که با ما تماس می‌گیرید. پس با خیالی آسوده کلیه اثاثیه لوکس خود را به ما بسپارید که به‌ سلامت به مقصد برسند.

ارائه متمایزترین و ویژه‌ ترین خدمات در امر جابجایی قطعاً تخصص ما می‌باشد. می‌دانیم که می‌خواهید با خیالی آسوده به منزل جدید خود بروید.

به همین منظور ویژه‌ ترین تدابیر را برای رفاه حال شما عزیزان اندیشیده‌ایم.

تهران نو در شرق تهران

تهران نو محله‌ای در شرق تهران و در منطقه 13 شهرداری تهران واقع‌ شده است.
تهران‌ نو از شمال به محله‌های نارمک، تهران‌پارس و خیابان دماوند منتهی می‌شود. از شرق به محله‌های تهران شرق و کوی زینبیه، از جنوب به دوشان‌ تپه و خیابان پیروزی منتهی می شود. از غرب به محله‌های نیروی هوایی و قاسم‌آباد تهران نو متصل است. خیابان‌کشی این محله نظم هندسی خاصی دارد. این محله توسط فرانسوی‌های مقیم تهران بنیانگذاری شده و محل سکونت این افراد بوده است.یکی از خوش مسیرترین محله‌های تهران این محله است.تهران نو یا خیابان دماوند امروزی به دلیل این که دربردارنده‌ی بسیاری از راه‌های اصلی است جزو مناطق اصلی تهران به حساب می آید.

ما نیز بهترین رانندگان را داریم که می توانند با انتخاب بهترین مسیر وسایل را به مقصد رسانند. بیمه نامه رسمی را برای بار و وسایل شما صادر می نماییم. از این جهت می توانید مطمئن باشید که بهترین ها را از ما دریافت نمایید.

جهت دریافت خدمات در زمینهٔ هر یک از سرویس‌های ما در اتوبار در تهران نو و باربری در تهران نو ،کافی است با شماره 1511 تماس بگیرید.

حمل انواع اثاثیه در تهران نو و تمامی مناطق تهران

اطلس بار با آگاهی از مشکلاتی که در حین جابه‌جایی و حمل بار برای افراد پیش می‌آید امکانات گسترده‌ای را فراهم کرده است.مشکلاتی که معمولا با آن‌ها روبه‌رو هستید گم شدن مدارک و اسناد مهم،مفقود شدن اشیاء باارزش و یا شکستن وسایل و اثاثیه، به هم‌ریختگی و شلوغی در حین انجام پروسه و ….اطلس بار با سال‌ها تجربه در این زمینه تمامی این نگرانی‌ها را رفع کرده است و خدمات خود را بهترین شکل به شهروندان تهرانی ارائه می‌نماید به گونه ای که امر جابه‌جایی که به‌عنوان یک کابوس برای بسیاری از افراد تبدیل شده است به امری آسان و بدون دغدغه تبدیل گشته است.

از امتیارات ما که باعث رضایت بالای مشتریان شده است برخورداری از تیم پشتیبانی قوی و باتجربه است که به صورت شبانه روزی با دقت و حوصله به ارائه‌ی مشاوره و دادن اطلاعات جامع به مراجعین می‌کنند.

نیروهای خدماتی ما با در نظر گرفتن کوچکترین نکات استخدام شده‌اند و دارای تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی بسته بندی اصولی وسایل و حمل بار و چینش آن‌ها در خودرو هستند.

راننده‌های ما افرادی هستند که با تمام اوصل و قوانین رانندگی آشنایی داشته و با تمام خیابان‌ها و مسیر‌های داخل شهری و بین شهری آشنایی کامل دارند و بر آن‌ها تسلط کافی دارند.

به‌طور خلاصه خدمات ویژه‌ی اطلس بار به شرح زیر می‌باشد:

  • کاگران، پرسنل و کارکنان حرفه‌ای و متخصص
  • استفاده از کارتن‌های مقاوم و مستحکم 5 لایه در اندازه و ابعاد متنوع
  • استفاده از وکیوم به همراه بابل رپ و استرچ رپ برای بسته بندی
  • استفاده از ماشین‌های مخصوص با دیوارهای موکت کاری شده و مختص حمل اثاثیه
  • مجهز بودن تمامی ماشین‌ها و نصب ردیاب بر روی  آن‌ها جهت اطلاع شما از مسیر
  • استفاده از باکس مخصوص و استریل برای بسته بندی مواد غذایی یخ زده
  • استخدام نیروهای خدماتی آقا و خانم برای رفاه و راحتی افراد در حین بسته‌بندی وسایل منزل
  • ارائه ی بیمه کالا و بارنامه رسمی حمل و نقل معتبر برای جلب رضایت مشتریان و جبران خسارات احتمالی

باربری و حمل اثاثیه در تهران نو