اتوبار و باربری در اقدسیه با بهترین خدمات حمل بار و اثاثیه

خدمات جابجایی وسایل و اتوبار در اقدسیه را به اطلس بار با چندین سال تجربه و خدمات نوین محول نمایید.
جابجایی انواع کالا و اثاثیه منزل , شرکت ها , بارهای تجاری و اداری و صادرات و واردات را از ما بخواهید. تخصص ما حمل اثاثیه منزل در شمال تهران و سراسر تهران است که به صورت ویژه در منطقه اقدسیه تهران خدمات خود را ارائه می نماییم.

اقدسیه در شمال تهران

اقدسیه از محلات شمال تهران است.
این منطقه در قسمت شمال شرقی این شهر واقع شده است.
اقدسیه جزء منطقه یک شهرداری تهران به حساب می آید. بخش زیادی از این منطقه جزء شمیرانات محسوب می شود. اقدسیه از شرق به اتوبان امام علی(ع)، از غرب به خیابان پاسداران، از شمال به خیابان آرش و از جنوب به اتوبان صدر منتهی می گردد. مراکز خریدی مثل الماس شرق و بورس طلای اقدسیه در این محله واقع است. اقدسیه از بخش های مهم در شمال تهران است و ساکنین این منطقه را افراد متمول و سرشناس تشکیل می دهند.

امین ترین شرکت جابحایی و حمل بار در شمال تهران

در منطقه اقدسیه و شمال شهر تهران شما می توانید خانه های لوکس و ویلایی و بزرگی را مشاهده نمایید که همانطور که ذکر شد ساکنین آنها اغلب از خانواده های سرشناس و متمول به شمار می روند. از این رو این خانواده ها در صورت نیاز به خدمات جابجایی اثاثیه نیاز دارند یک شرکت باربری قابل اعتماد پیدا کنند. اطلس بار در این میان با انجام خدمات جابجایی برای خانواده های سرشناس و افراد مشهور توانسته است اعتماد و اطمینان آنها ها را جلب نماید. از این رو شما نیز می توانید با خیالی آسوده از خدمات ما بهره ببرید.
اطلس بار یک شرکت باربری امین و قابل اعتماد است و مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که تمامی مواردی که برای حفظ حریم شخصی شان لازم است در این شرکت رعایت می شود. به همین دلیل است که تا کنون افراد معروف و مشهور زیادی ما را برای انجام خدمات اسباب کشی خود انتخاب نموده اند.

اتوبار در اقدسیه اطلس بار

اطلس بار سرویس های ویژه خود را در محدوده اقدسیه تهران ارائه می نماید. تمامی ساکنین اقدسیه می توانند تنها با یک تماس از بهترین سرویس نقل مکان و اثاث کشی در تهران از شرکت اطلس بار برخوردار شوند. ما با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات و بهترین کادر پرسنلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم. هدف ما جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی می باشد.
خدمات ما در این منطقه:
•    سرویس های vip و لوکس
•    فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و تجهیزات مورد نیاز
•    ارسال نیروهای ماهر جهت بسته بندی و حمل بار
•    حمل بارهای سنگین و خاص اعم از ساید , گاوصندوق و …
•    باربری بین شهری و درون شهری
•    مشاوره رایگان
•    ارائه بیمه نامه و بارنامه رسمی
•    خدمات شبانه روزی و 24 ساعته
برای تجربه بهترین و ایده آل ترین اسباب کشی در تهران کافیست با شماره های تماس ما در ارتباط برقرار نمایید.

اگر به دنبال استرس و نگرانی برای جابجایی تان هستید با ما تماس نگیرید.

باربری و اتوبار در اقدسیه