باربری شرق تهران و خدمات اتوبار و حمل بار در شرق تهران با اطلس بار

خدمات اتوبار و حمل بار شرق تهران و حمل اثاثیه در شرق تهران را می‌توانید با اطلس بار، بهترین باربری شرق تهران تجربه کنید. باربری اطلس بار یک باربری معتبر است که با قیمت مناسب حمل بار و باربری شرق تهران را انجام می‌دهد. اطلس بار سابقه درخشانی در زمینه اثاث کشی دارد و با خیال راحت می‌توانید اسباب کشی مطمئنی را با اطلس بار تجربه کنید. ما علاوه بر باربری در شرق تهران، باربری شمال تهران و تمامی مناطق تهران را تحت پوشش خدمات خود داریم. ارائه خدمات حمل اثاثیه شرق تهران توسط اطلس بار به صورت شبانه روزی و 24 ساعته بدون هیچ محدودیت زمانی انجام می‌شود. برای ارائه خدمات عالی اتو بار و باربری تهران، مناطق مختلف تهران را دسته بندی کرده‌ایم. در ادامه این مطلب از وب سایت اطلس بار به توضیح خدمات باربری و حمل و نقل در شرق تهران پرداخته‌ایم.

باربری ارزان شرق تهران

ارائه خدمات باربری و اتوبار شرق تهران به دلیل اینکه این محدوده از تهران بافت متراکمی دارد بسیار دشوار و سخت است. تراکم جمعیت و ساختمان‌ها در منطقه شرق تهران بسیار زیاد است. در محدوده شرق تهران شاهد منزل‌های ویلایی هستید. بافت‌های قدیمی زیادی در این محدوده از تهران دیده می‌شود. بنابراین به دلیل باریک بودن کوچه‌ها و نامناسب بودن خیابان‌ها لازم است تا از شرکت مطمئنی برای جابجایی و حمل اثاثیه خود کمک  بخواهید. اسباب کشی مطمئن را با باربری اطلس بار تجربه کنید. قطعا اطلس بار بهترین باربری شرق تهران و بهترین شرکت اسباب کشی است.  زیرا تمامی رانندگان ما با تمامی مسیرها و محله‌های شرق تهران آشنا هستند و از بهترین و سریع‌ترین راه، بار را به مقصد می‌رسانند.

در این شرکت حمل و نقل شرق تهران دقیق‌ترین اطلاعات درباره ترافیک شرق تهران را داریم و با توجه به این اطلاعات می‌توانیم بهترین زمان برای حمل اثاثیه شرق تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. حتی شما عزیزان می‌توانید برای انتخاب بهترین زمان و روز اثاث کشی و حمل اثاثیه شرق تهران با ما در تماس باشید. با این کار به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید برای ساعات آزاد خود برنامه ریزی داشته باشید. بنابراین از اتلاف وقت جلوگیری می‌شود. کیفیت باربری شرق تهران توسط ما بسیار بالاست. با خدمات اطلس بار دیگر نگران جابجایی اثاثیه سنگین خود نباشید. کارگران ما تمامی اثاثیه شما را بدون هیچ آسیبی برایتان جابجا می‌کنند

خدمات مورد نیاز برای حمل اثاثیه و باربری در شرق تهران

اسباب کشی و حمل اثاثیه یکی از کارهای پر استرس است. شرکت اطلس بار کاملا به این موضوع واقف است و با ارائه خدماتی عالی از استرس شما عزیزان کم می‌کنیم. تلاش کرده‌ایم تا در ارائه خدمات باربری شرق تهران از شرکت‌های اروپایی ایده بگیریم. به همین منظور خدماتی بی نظیر در حمل بار شرق تهران به شما عزیزان ارائه میدهیم. از جمله خدمات مورد نیازی که برای حمل بار شرق تهران به شما عزیزان در شرکت اطلس بار ارائه می‌دهیم عبارتند از:

 • صفر تا صد اسباب کشی با شرکت اطلس بار است و از این موضوع خیالتان راحت باشد.
 • بسته بندی اثاثیه برای حمل بار شرق تهران یکی دیگر از خدمات ویژه ما است.
 • استفاده از کارتن‌های چند لایه و باکیفیت‌ترین تجهیزات بسته بندی اثاث کشی
 • تمامی کارگران متخصص بسته بندی و چیدمان هستند.
 • رانندگان حرفه‌ای و ماهر
 • استفاده از ماشین‌های عالی و مناسب برای حمل اثاثیه شرق تهران
 • بیمه نامه رسمی باربری از دیگر خدمات ویژه ما در اطلس بار است.
 • خدمات نصب وسایل در محل جدید از خدمات ویژه‌ای است که به شما عزیزان ارائه می‌دهیم
اسباب کشی شرق تهران با اتوبار اطلس بار

خدمات VIP اطلس بار جهت حمل اثاثیه در شرق تهران

ما در شرکت اطلس بار نهایت تلاش خود را کرده‌ایم تا بهترین خدمات باربری شرق تهران را به شما عزیزان ارائه دهیم. از خدمات VIP اطلس بار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

باربری شرق تهران

 امنیت و بیمه نامه رسمی باربری شرق تهران

یکی از مهم‌ ترین موارد در ارائه خدمات اثاث کشی امنیت وسایل شما در زمان حمل بار است. وسایل شما توسط اطلس بار با سلامت کامل به مقصد می‌رسند. متاسفانه این روزها شاهد مواردی بوده‌ایم که برخی از شرکت‌های باربری و حمل و نقل اقدام به سرقت وسایل مشتریان خود می‌کنند. اما ما در شرکت اطلس بار در زمان استخدام کارگر اسباب کشی خود عدم سو پیشینه دریافت می‌کنیم. از طرفی کلیه تحقیقات لازم را برای تایید صلاحیت کارگران انجام داده‌ایم تا از بابت عدم ایجاد مشکل توسط این افراد خیالمان راحت باشد. برای اطمینان بیشتر در کلیه خدمات باربری شرق تهران به شهرستان هم بیمه نامه رسمی ارائه می‌کنیم. کارشناسان ما قبل از جابجایی در محل شما حضور می‌یابند و تمام وسایل را لیست می‌کنند و بیمه نامه‌ای درج می‌کنند. با این کار در صورت بروز مشکل می‌توانید پیگیری‌های لازمه را انجام دهید

تضمین 100% سلامت وسایل در حمل اثاثیه شرق تهران

تخصص در نحوه حمل اثاثیه و باربری شرق تهران از اهمیت بالایی برخورددار است. اگر حمل اثاثیه نادرست و نامطمئن باشد به وسایل آسیب جدی وارد می‌شود. کارگران ما در اطلس بار در این زمینه تخصص‌ دارند و شما عزیزان می‌توانید تمامی اثاثیه‌تان را به درستی و با اصول حمل کنید. بار چیدن در کامیون یکی دیگر از نکات مهم در زمان حمل بار شرق تهران است. با چیدمان صحیح اثاثیه، شما به تعداد کامیون کمتری برای جابجایی نیاز دارید. در نتیجه با هزینه کمتر می‌توانید حمل اثاثیه شرق تهران را انجام دهید. اگر وسیله‌ها به درستی و به طور صحیح داخل کامیون چیده نشوند در طی مسیر تکان می‌خورند. در نتیجه آسیب به وسایل وارد می‌شود. در اطلس بار با توجه به اینکه به صورت تخصصی خدمات حمل اثاثیه در شرق تهران و سایر محدوده‌های را ارائه می‌دهیم، تمامی اتاق‌های کامیون‌های ما برای اسباب کشی طراحی شده‌اند. دیواره تمامی خودروهای ما به عنوان بهترین اتوبار شرق تهران، موکت کاری شده‌اند. همچنین تمامی تجهیزات مثل محافظ های بین بار و طناب و... در خودروهای ما موجود است. در صورت نیاز از تمامی تجیهیزات استفاده می‌شود.

حمل بار شرق تهران به صورت شبانه روزی و 24 ساعته

خدمات حمل بار شرق تهران توسط اطلس بار به صورت شبانه روزی است. یعنی در روزهای تعطیل می‌توانید از خدمات باربری ما بهره مند شوید. در این صورت دیگر نیازی به بیکار شدن یا مرخصی گرفتن شما نیست. هر زمانی که وقت آزاد داشتید می‌توانید برای جابجایی خود برنامه ریزی کنید. با خدمات صفر تا صد به شما عزیزان از اتلاف وقت جلوگیری می‌کنیم.

پوشش دهی کلیه مناطق شرق تهران برای حمل اثاثیه منازل و ادارات

در باربری و اتوبار شرق تهران اطلس بار خدمات حمل بار را در تمام محله‌های این محدوده از تهران به شما عزیزان ارائه می‌دهیم. از جمله مناطقی که در شرق تهران برای حمل بار شرق تهران پوشش می‌دهیم عبارتند از:

 • تهرانپارسحمل بار شرق تهران
 • شهرک امید
 • گرگان
 • وحیدیه و کالاد
 • محله شمس آباد شرق تهران
 • باربری معتبر شرق تهران در محدوده حکیمیه و نیروی هوایی
 • مجیدیه و تهران نو
 • نظام آباد
 • حمل اثاثیه منزل با قیمت مناسب در محله حشمتیه

در هر نقطه‌ای از تهران که هستید برای اینکه یک تجربه عالی از جابجایی داشته باشید کافیست با اطلس بار در تماس باشید

معرفی منطقه شرق تهران

باتوجه به وسعت و شلوغی که تهران دارد، شهرداری تهران این شهر را به بخش‌های مختلفی تقسیم کرده است. شرق تهران، مرکز، جنوب و غرب و شمال تهران جزو بخش‌بندی‌های تهران است. درش رق تهران مرکزهای زیادی مثل دانشگاه،اتوبوسرانی، ترمینال و دیگر خدمات و امکانات رفاهی وجود دارد. در محدوده شرق تهران بزرگراه‌های بسیاری مثل بزرگراه ارتش، آزادگان، شهید بابایی، شهید باقری، بسیج، شهید دوران، حقانی، محلاتی، مدرس، بزرگراه رسالت، صدر، صیاد شیرازی، شهید زین‌الدین و امام علی وجود دارد. بافت شهری در این محدوده سنتی و متراکم است. این محدوده از تهران تراکم بیشتری نسبت به شمال و غرب تهران دارد.

قیمت باربری شرق تهران توسط بهترین شرکت اسباب کشی

یکی از اصول و پارامترهای مهم در زمان حمل اثاثیه و اسباب کشی و باربری شرق تهران، قدرت حساب کردن هزینه‌های آن است. عوامل زیادی وجود دارند که بر قیمت باربری شرق تهران تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: مسافت بین مبدا و مقصد تعداد کارگرهای مورد نیاز برای خدمات حمل بار شرق تهران میزان و تعداد وسایل در زمان بسته بندی خدمات نصب و چیدمان بیمه باربری تعداد طبقاتی که وسایل باید حمل شوند میزان و تعداد وسایل سنگین مثل گاو صندوق، پیانو، میز بیلیارد و... چنانچه موارد بالا را مشخص کنید قیمت برای شما عزیزان محاسبه می‌شود. خیلی مواقع هم پیش می‌آید که شرکت‌های باربری و حمل بار در زمان عقد قرارداد، حمل اثاثیه با قیمت مناسب ارائه می‌دهند. اما در پایان کار هزینه را چند برابر اعلام می‌کنند. اما ما در باربری اطلس بار بریا جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی به فکر چاره بوده‌ایم. به همین دلیل به صورت آنلاین قیمت باربری را می‌توانید برای خود حساب کنید. کافیست به بخش قیمت آنلاین باربری سایت اطلس بار مراجعه کنید. سپس باید خدمات خود را انتخاب کنید تا قیمت باربری شرق تهران به طئر حدودی برای شما محاسبه شود. همچنین لازم است بدانید که قبل از عقد قرارداد کارشناسان ما به محل شما مراجعه می‌کنند. سپس بررسی‌های لازمه را انجام می‌دهند.و در نتیجه قیمت حمل بار را به طئر دقیق به شما عزیزان اعلام می‌کنند. با این کار هیچ مشکل و ابهامی ایجاد نمی‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای رزرو خدمات اسباب کشی و باربری شرق با شماره 1511 در تماس باشید.

باربری شرق تهران