بسته بندی مجسمه چینی و شکستنی برای اسباب کشی

بسته بندی مجسمه چینی و شکستنی برای اسباب کشی

بسته بندی مجسمه چینی و ظروف شکستنی از چالش‌های اسباب کشی می‌باشد. قطعاً در تمامی خانه‌ها این وسایل یافت می‌شوند. البته افراد خانه نیز حساسیت بسیاری روی آن‌ها دارند. چراکه این مجسمه‌ها اکثر قیمتی هستند. و یا افراد خاطره‌ای از آن‌ها دارند. شاید هدیه‌ای از یک شخص خیلی عزیز برای شما باشند. پس در جابجایی باید به حد ممکن از آن‌ها محافظت کنید.

بسته بندی مجسمه چینی و تمامی وسایل شکستنی در جابجایی به حفظ امنیت آن منجر خواهد شد. پس سعی کنید تا بسته بندی را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

دقت کنید سخت‌ترین بخش کار بسته بندی برای اسباب‌کشی‌تان است. این مجسمه‌ها اکثراً گوشه‌های اضافه و ظریفی دارند. پس باید به‌دقت بسته بندی شوند.

مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید مجسمه‌های خود را به‌سلامت به مقصد رسانید.

لیست مجسمه‌های خود را آماده کنید

لیست تمامی مجسمه‌های چینی خود را آماده کنید. با این کار دقیقه تعداد آن‌ها مشخص خواهد شد. سعی کنید تمامی مجسمه‌ها را در یک مکان جمع کنید. حتماً زیر آن‌ها از پرده، تشک تخت و یا هر وسیله نرم دیگر استفاده نمایید. از روی زمین چیدن این مجسمه‌ها به شدن خودداری کنید. چراکه ممکن است ناخواسته اتفاق ناگواری برایشان پیش آید.

هرچه این بررسی را دقیق‌تر انجام دهید به نفع شما خواهد بود. شما از طریق این بررسی متوجه خواهید شد که چه میزان لوازم بسته‌بندی نیاز خواهید داشت.

لوازم بسته بندی مجسمه چینی

مناسب‌ترین لوازم بسته‌بندی مجسمه چینی و لوازم شکستنی را تهیه کنید

به یاد داشته باشید که تنها راه سالم رسیدن این مجسمه‌ها به خانه جدید، بسته‌بندی درست آن‌ها می‌باشد. از نمونه لوازم بسته‌بندی موردنیاز شما در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کاغذهای نرم برای بسته‌بندی
  • پلاستیک‌های حباب‌دار
  • کارتن بسته‌بندی اثاثیه با سایز مناسب
  • چسب مخصوص بسته‌بندی جعبه‌ها

توجه نمایید انتخاب ابعاد کارتن حمل اثاثیه در این زمینه بسیار مهم می‌باشد.

جعبه بسیار بزرگ: اگر از جعبه‌های بیش‌ازحد بزرگ استفاده نمایید. اشیا می‌توانند در درون جعبه حرکت کنند. در حین حمل با یکدیگر برخورد نمایند. این خود سبب شکستن آن‌ها خواهد شد.

جعبه‌های خیلی کوچک: در این جعبه‌ها مجبور خواهید بود تا مجسمه‌ها را فشرده قرار دهید. این خود سبب می‌شود تا فشار زیادی به آن‌ها وارد آید. این خود یکی از علت‌های اصلی شکستن مجسمه‌ها خواهد بود .

پس با دقت بهترین جعبه را پس از بسته‌بندی مجسمه چینی انتخاب نمایید.

ظریف‌ترین قسمت‌های هر مجسمه را شناسایی کنید

مجسمه‌ها دارای قسمت‌های ظریفی هستند. این قسمت‌ها بسیار شکننده می‌باشند. پس‌نیاز است تا به‌صورت ویژه از آن‌ها محافظت نمایید. سعی کنید به‌دقت مجسمه را بررسی کنید. این قسمت‌ها را مشخص کنید. و برای بسته‌بندی این قسمت‌ها با دقت و ظرافت بیشتری اقدام نمایید.

اولین لایه محافظتی را ایجاد کنید

در این مرحله از بسته‌بندی مجسمه چینی بهتر است از کاغذی نرم استفاده کنید. ابداً دورتادور مجسمه‌ها را به‌طور کامل با یک کاغذ نرم بپوشانید. کاغذی که استفاده می‌کنید بهتر است که بدون چاپ باشد.

نکته مهم : قطعاً کاغذهای روزنامه نمی‌توانند گزینه خوبی برای بسته‌بندی باشند. ممکن است چاپ آن‌ها روی مجسمه نقش ببندد. و می‌تواند به مجسمه آسیب رساند. پس از کاغذهای ساده استفاده نمایید.

با پلاستیک حبابدار لایه دوم محافظتی را ایجاد کنید

در این مرحله می‌توانید از پلاستیک حبابدار استفاده کنید. سعی کنید دورتادور مجسمه را به‌طور کامل با پلاستیک بپوشانید. توجه کنید که این وسیله بسته‌بندی می‌تواند به‌خوبی از وسایل در برابر ضربه محافظت نماید.مطمئن شوید که کامل بسته بندی مجسمه چینی با پلاستیک حبابدار انجام‌شده باشد. پس‌ازآن دورتادور آن را با چسبی محکم مهروموم نمایید.

جعبه مناسب حمل مجسمه

انتقال مجسمه‌های بسته‌بندی‌شده به داخل جعبه مناسب

حتماً هریک از مجسمه‌ها را به‌صورت جداگانه بسته‌بندی نمایید. به‌هیچ‌عنوان برای بسته بندی مجسمه چینی و یا سایر اشیا شکستنی از پارچه استفاده نکنید. قطعاً پشیمان خواهید شد.

جعبه‌ای مناسب انتخاب نمایید. مطمئن شوید که جعبه دارای استحکام و مقاومت مناسبی باشد. به‌هیچ‌عنوان از کارتن‌های دست‌دوم برای بسته‌بندی مجسمه ها استفاده نکنید. قطعاً ریسک این عمل بسیار بالا می‌باشد.

کف جعبه‌ها را کاملاً با چسب بپوشانید. مطمئن شوید که به‌هیچ‌عنوان بازنخواهد شد. در درون جعبه از روزنامه‌های خردشده استفاده نمایید. ته جعبه حتماً روزنامه خردشده بریزید. سعی کنی گوشه‌های جعبه را نیز محکم کنید.

مجسمه‌های بسته‌بندی‌شده را در درون جعبه قرار دهید. حتماً بین هر مجسمه از روزنامه خرد شده استفاده کنید. مطمئن شوید که جار هر مجسمه در جعبه مناسب باشد. به‌هیچ‌عنوان نبارد بتوانند درون جعبه تکان بخورند.

در انتها اگر جعبه خالی ماند، می‌توانید با حوله ، خرده کاغذ و یا پارچه درون جعبه را کاملاً پرکنید.

درب جعبه را محکم کرده و آن را مهر و موم نمایید.

به‌هیچ‌عنوان فراموش نکنید که روی جعبه از علامت شکستنی استفاده کنید. چون با انجام این کار در روز حمل اثاثیه، کارگران می‌توانند با دقت بیشتری آن را جابجا کنند. با انجام این موارد تا حد چشمگیری می‌توانید کیفیت جابجایی مجسمه‌هایتان را تضمین نمایید.

ارائه خدمات بسته‌بندی اثاثیه توسط اطلس بار

اگر وقت کمی دارید. یا در امر بسته‌بندی متخصص نیستید. می‌توانید با ما در اتوبار و باربری اطلس بار با شماره تماس 1511 در تماس باشید.

همکاران ما می‌توانند با استفاده بهینه از وسایل و لوازم بسته‌بندی به بهترین نحو ممکن بسته بندی مجسمه چینی و سایر شکستنی‌هایتان را بسته‌بندی نمایند.

از طرفی ما خود ارائه‌دهنده باکیفیت‌ترین لوازم بسته‌بندی اثاثیه می‌باشیم.

با ما در تماس باشید و آسان ترین اسباب کشی تان را تجربه نمایید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد