بسته بندی تجهیزات ماهیگیری برای جابجایی

بسته بندی تجهیزات ماهیگیری برای جابجایی

اگر یک ماهیگیر حرفه ای هستید احتمالا برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری خود درهنگام جابجایی اسباب خانه نیاز به کمک دارید زیرا دوست ندارید چوب های ماهیگیری تان در حین اثاث کشی بشکند و یا آسیب ببیند. ماهیگیری تقریبا همیشه بسیار سرگرم کننده است ... اما بسته بندی ابزار ماهیگیری برای حرکت می تواند مشکل باشد.  هنگامی که شما می خواهید به خانه جدید بروید باید از وسایل ماهیگیری خود محافظت کنید، اما مشکل اصلی هنگام انتقال و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری است. 

چوب های ماهیگری
1) غالبا بلند هستند
2) دارای قطعاتی هستند که می توانند به راحتی شکسته شوند
و 3) می توانند فوق العاده گران باشند. 

شما حتما متوجه اهمیت داشتن و استفاده از تجهیزات ماهیگیری با کیفیت بالا هستید.
و می خواهید مطمئن شوید که تجهیزات ماهیگیری گران قیمت شما در طول جابجایی کاملا محافظت می شود.
اما چگونه تجهیزات ماهیگیری خود را برای جابجایی بسته بندی کنید؟
برای یادگیری بهترین راه برای محافظت و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری مطلب زیر را مطالعه کنید.

بهترین راه برای جابجایی و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری

برای حفظ تجهیزات ماهیگیری خود در طول جابجایی خانه، شما باید از وسایل بسته بندی مناسب استفاده کنید. ایده خوب در اینجا این است که از وسایل بسته بندی مناسب برای این کار استفاده کنید البته برای خرید وسایل بسته بندی چوب ماهیگیری باید هزینه  را پرداخت کنید. شما می توانید این وسایل را از وب سایت های اینترنتی یا شرکت های باربری و حمل اثاثیه خریداری نمایید. این وسایل برای بسته بندی چوب ماهیگیری جهت به حداقل رساندن خطر اسیب به وسایل شما طراحی شده اند. این وسایل سطح خوبی از حفاظت را ایجاد می کنند که می تواند چوب های مورد علاقه شما را بدون خسارت و آسیب به خانه جدید انتقال دهد.
انواع ارزان تر وسایل بسته بندی تجهیزات ماهیگیری از پارچه های محکم ساخته شده اند. گران ترها  آنهایی هستند که به سبک لوله هستند و سطح خارجی سختی برای محافظت بیشتر دارند. اکثر آنها تأیید شده توسط خطوط هوایی هستند و با حمل و نقل هوایی حمل می شوند. با این حال، شما ممکن است مایل به صرف هزینه اضافی برای خرید موارد حمل و نقل تخصصی، به ویژه اگر بودجه کمی دارید نباشید.
پس راه حل چیست؟
شما می توانید برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری از یک قطعه لوله با قطر و طول مناسب استفاده کنید.

وسایل بسته بندی تجهیزات ماهیگیری

برای اجتناب از نیاز به صرف هزینه اضافی در برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری خاص، اجازه دهید ما به شما نشان دهیم که چگونه تقریبا رایگان این وسایل را بسته بندی و حمل کنید.
مواد لازم برای بسته بندی چوب ماهیگیری :

  • پلاستیک های حباب دار
  • یک لوله با مقطع  مناسب و یا لوله پی وی سی، به همراه چند کلاه انتهایی
  • کاغذ بسته بندی
  • چسب بسته بندی

همچنین، شما یک نوار اندازه گیری و یک اره برای برش لوله جهت بسته بندی تجهیزات ماهیگیری خود نیاز دارید.

نحوه بسته بندی تجهیزات ماهیگیری

برای صرفه جویی در هزینه وسایل بسته بندی تجهیزات ماهیگیری موقتی با محافظت عالی از تجهیزات ماهیگیری گران قیمت خود بسازید.
در اینجا 10 مرحله برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری جهت اسباب کشی وجود دارد:
مرحله 1.چوب های تان را انتخاب کنید. 

با توجه به اینکه چوب های ماهیگیری وسایل حساسی هستند اگر مدت زمان زیادی است که از آنها استفاده می کنید. شاید بعضی از چوب ها و تجهیزات ماهیگیریشما  از بین رفته اند و یا حتی شکسته شده اند، بنابراین اکنون زمان مناسب برای تصمیم گیری در مورد اینکه بسته بندی و حمل و نقل این قطعه ها مقرون به صرفه است یا خیر، مناسب است. خبر خوبی در این وضعیت این است که جابجایی و حمل اثاثیه منزل می تواند یک بهانه خوب برای از بین بردن آیتم های بی فایده باشد و پس از دور انداختن آنها شما می توانید وسایل نو و جدید را خریداری کنید. 

مرحله 2. استفاده از لوله برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری
از یک لوله برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری استفاده کنید
این روش بسیار ارزان است و هزینه زیادی به دنبال ندارد.
یک روش بسته بندی تجهیزات ماهیگیری مقرون به صرفه استفاده از یک لوله با مقطع حدود 5 اینچ و طولو تقریبا 12 اینچ برای این کار مناسب است. شما می توانید چنین لوله ای را از فروشگاه خریداری کنید و یا آن را احتمالا در انبار خانه پیدا خواهید کرد.

بسته بندی تجهیزات ماهیگیری در اسباب کشی

محافظت از تجهیزات ماهیگیری در بسته بندی

مرحله 3. لوله را اندازه گیری کنید.
اگر شما طول چوب ماهیگیری خود را نمی دانید، آنها را اندازه گیری کنید
معمولا، این چوب های ماهیگیری 7 فوت طول دارند.
اگر طول لوله بلند تر بود می توانید آن را در اندازه مناسب علامت بزنید و با اره ببرید.
مرحله 4. لوازم جانبی چوب ها را جدا کنید.
و اطمینان حاصل کنید که قرقره ها را از میله های ماهیگیری خود بیرون می آورید زیرا آنها در داخل لوله های مقوا یا لوله های PVC قرار نمی گیرند. آنها را در بسته بندی حباب دار قرار دهید و آنها را در جعبه یا کارتن اسباب کشی بسته بندی کنید.
مرحله 5. هر چوب را به صورت جداگانه بسته بندی کنید.
استفاده از مقدار کافی از بسته بندی حباب دار برای محافظت از کل طول هر میله ماهیگیری برای جابجایی لازم است. به خاطر داشته باشید که نوک چوب ها مهم ترین قسمت آن است، بنابراین هنگام بسته بندی این مناطق حساس، مراقب باشید.
استفاده از نوار بسته بندی برای محافظت از بسته بندی حباب دار نیز الزامی می باشد.
مرحله 6. مطابقت لوله با چوب های ماهیگیری.
هنگام جابجایی و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری مهم است که قبل از قرار دادن آنها در لوله، آنها را به درستی تنظیم کنید. بسته بندی دو چوب باید به صورت مخالف  هم انجام شوند. هنگامی که آماده هستید، با استفاده از نوار بسته بندی چوب ها را به هم بچسبانید تا حرکت نکنند.

سایر مراحل بسته بندی تجهیزات ماهیگیری

گام 7: استفاده از پلاستیک حباب دار
چوب های پیچیده شده در پلاستیک های حباب دار را درون لوله مقوایی یا PVC اضافه کنید.
اگر اندازه گیری های شما درست بوده باشد، باید تقریبا یک اینچ یا بیشتر از دو طرف لوله خالی بماند.
مرحله 8: بسته بندی را تست کنید.
برای اطمینان از اینکه چوب های ماهیگیری خود را به درستی بسته بندی کرده اید، لوله یا چوب ها را به عقب و جلو تکان دهید. در حالت ایده آل، هیچ چیز در داخل حرکت نمی کند و هیچ صدایی هم نخواهید شنید. پس از انجام این کار از پلاستیک یا کاغذ بسته بندی استفاده کنید و فضای خالی درون لوله را پر کنید
تا احتمال حرکت در بسته بندی تجهیزات ماهیگیری را به حداقل برسانید.
مرحله 9: از سرپوش ها برای بستن دو طرف لوله های مقوایی یا پی وی سی استفاده کنید
و با نوار آن را محکم و ثابت کنید.
اگر سرپوش مناسب این کار را نداشتید یکی از راه های این کار این است که دو قطعه دایره ای شکل را از ضخیم ترین مقوییا که در خانه شما پیدا می شود برش دهید و سپس از آن قطعات به عنوان سرپوش انتهایی لوله در بسته بندی تجهیزات ماهیگیری استفاده کنید.
فقط مطمئن شوید که از نوارهای بسته بندی برای ایجاد مهر و موم قوی استفاده می کنید.

استفاده از خدمات شرکت های باربری متخصص

مرحله 10. برچسب گذاری.
اگر قصد دارید و سایل خود را به یک شرکت باربری برای حمل بار بسپارید، لوله بسته بندی تجهیزات ماهیگیری را با نام و محتویات آن برچسب گذاری کنید. اگر تجهیزات ماهیگیری شما واقعا گران است، در نظر بگیرید که خودتان آن را جابجا کنید بهتر است یا در این مورد با شرکت های باربری و اتوبار با خرید بیمه اضافی صبحت کنید.
نکته نهایی:
با پیروی از راهنمایی های بالا برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری برای جابجایی، ابزارهای مورد علاقه خود را در هنگام اثاث کشی محفوظ بدارید. با این وجود، ممکن است بخواهید راه بسیار سریعتری برای حفاظت و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری خود پیدا کنید. اگر شما از سفرهای ماهیگیری مکرر لذت می برید، باید قطعا سرمایه گذاری کنید و برای حمل و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری گرانقیمت خود هزینه صرف نمایید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد