هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه در باربری یکی از مهم ترین سوالات و معضلاتی است که افراد در زمان جابجایی اسباب منزل دارند. رفتن به یک خانه جدید بدون هیچ گونه کمک جانبی به خصوص در جابجایی های اضطراری ( با زمان خیلی کوتاه) و یا اسباب کشی با یک بودجه محدود (پول کم) می تواند بسیار دشوار باشد. جای تعجب نیست که یکی از چیزهایی که می تواند هر خانواده را با یک چالش واقعی روبرو کند، وظیفه بسته بندی اثاثیه منزل است. همچنین مسئله دیگر هزینه بسته بندی اثاثیه است. اگر از کمک شرکت های باربری استفاده می کنید باید از هزینه بسته بندی اثاثیه آگاه باشید زیرا بسته بندی برخی وسایل توسط شرکت های باربری اجتناب ناپذیر است.
و پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه می تواند خیلی کمتر از پرداخت ضرر و زیان ها باشد.

اگر فکر می کنید بسته بندی اسباب خانه خیلی طول می کشد، فقط صبر کنید تا به گاراژ، انبار یا کارگاه برسید. به هر طرف که نگاه می کنید با موارد عجیب و غریب، تیز، سنگین و خطرناک روبرو می شوید که در این فضاها نگه داری کرده اید و باید آنها را به نحوی بسته بندی و برای جابجایی آماده کنید. فضاهای انباری و گاراژ معمولا شامل تعداد زیادی ابزار از هر شکل، اندازه، وزن و اهداف است. اما چطور می توانید همه ابزارهای مورد استفاده خود را بسته بندی کنید
و اینکه هزینه بسته بندی اثاثیه توسط شرکت های باربری چقدر است:
مهم ترین ابزارهایی که ممکن است در منزل با آنها روبرو شویم شامل:

 • ابزار دستی
 • ابزار باغبانی
 • ابزار های برقی و الکتریکی
 • ابزارهای  گازی

می باشند.

قبل از بسته شدن ابزارهای خود را مرتب کنید

اولین گام زمانی در بسته بندی ابزار برای حرکت بدین صورت است که قبل از هرچیزی آنها را برای حمل و نقل امن آماده سازید، آنها را مرتب کنید. فرآیند مرتب سازی این ابزارها جهت تصمیم گیری برای این است که ابزار دارای ارزش حمل و نقل به خانه جدید می باشد، و چه ابزارهایی ارزش حمل و نقل و پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه را ندارند.
به عنوان یک قاعده کلی، نباید چیزهایی را که قصد استفاده از آن را ندارید بسته بندی کنید، این مسئله حداقل در آینده قابل پیش بینی نیست. چرا باید برای اینکه ابزار خاصی را منتقل کنید تا آن را در خانه جدید دوباره به انباری منتقل کنید هزینه بسته بندی اثاثیه را پرداخت کنید
درحالی که باز هم آن را به فراموشی می سپارید؟
قبل از این که در حقیقت گاراژ، انباری و یا کارگاه تان را جهت بسته بندی ابزارها مرتب کنید  این منطقه را به چند قسمت تقسیم کنید تا کار سریعتر انجام شود.  مرتب سازی می تواند بی سر و صدا انجام شود وقتی که بدانید سرنوشت هر وسیله و ابزار به دست شما است
زیرا این شما هستید که باید هزینه بسته بندی اثاثیه و قیمت باربری را پرداخت کنید.

چگونگی بسته بندی ابزار های دستی

بهترین راه برای بسته بندی ابزارهای کوچک مثل:

 • پیچ گوشتی
 • چکش
 • انبردست
 • آچار
 • انواع مختلف اره
 •  وسایل برش

و غیره این است که آنها مرتب کرده و همه را درون جعبه ابزار قرار دهید.

در مجموع، یک جعبه ابزار تعیین شده بهترین حفاظت را برای ابزارهای دستی فوق العاده مفید شما فراهم می کند. برای بسته بندی هر یک از ابزارهای جداگانه باید از کاغذ بسته بندی استفاده کنید تا از خراشیدگی سطوح یا آسیب جدی در طول حمل و نقل جلوگیری شود. اگر جعبه ابزار نداشته باشید، می توانید جعبه های مقوایی کوچک و متوسط را پیدا کنید.
اما مطمئن شوید که کارتن حمل بار شما کاملا قوی و محکم می باشد.

اگر این جعبه های مقوایی دست دوم هستند، آنها را به دقت بررسی کنید تا آسیب های موجود را بسنجید.
جعبه های بسته بندی را خیلی سنگین نکنید (معمولا 20 پوند محدودیت ایمنی است)
زیرا درست مانند بسته بندی کتاب ها، کارتن بسته بندی ابزار دستی نیز می تواند بیش از حد سنگین شود.
انواع ابزارهای مختلف را می توان بر اساس اندازه و کاربرد طبقه بندی نموده
و با هم در یک پتو یا کاور بسته بندی نمود.

هر کدام از ابزارهایی که دارای تیغه یا لبه های تیز هستند (مقل اره برقی، اره دستی، تبر و ... باید کاملا ایمن بسته بندی شده و قطعات خطرناک آنها با پوشش های بسته بندی حباب بسته بندی شود و سپس با استفاده از نوارچسب می توانید تا این روکش های محافظ را در محل خود ثابت نگه دارید. برای کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه می توانید از لباس ها و جوراب های قدیمی که در حال برنامه ریزی برای دور انداختن آن ها هستید به عنوان روکش محافظ ابزارهای دستی کوچک استفاده کنید.

چگونگی بسته بندی ابزارهای برقی در اسباب کشی

خوشبختانه، ابزارهای برقی خیلی ساده تر از ابزارهای دستی قابل بسته بندی است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بسته بندی اصلی که دستگاه الکتریکی در آن قرار داده شده است را نگاه کنید. مهم است که همیشه به خاطر داشته باشید که جعبه های اصلی برای حفاظت نهایی از کالا طراحی شده اند، بنابراین هیچ جعبه دیگری نمی تواند با همان سطح  امنیت در حمل و نقل با جعبه اصلی مطابقت داشته باشد. و با این حال، اگر شما این جعبه های  اصلی کارخانه را در دسترس ندارید، وقت آن است که جعبه های مقوایی قوی در اندازه مناسب را برای جابجایی هر ابزار برقی و الکتریکی که متعلق به شماست استفاده کنید. البته خرید جعبه های محکم می تواند هزینه بسته بندی اثاثیه شما را افزایش دهد اما این امر اجتناب ناپذیر است.

 هزینه بسته بندی اثاثیه و خرید کارتن بسته بندی برای اسباب کشی یک امر منطقی در هر اسباب کشی است.
سپس، هر قسمت قابل جداسازی (ضمایم)، از جمله باتری را از دستگاه جدا کنید، کابل برق را در اطراف بدنه ابزار قرار دهید یا آن را در داخل محفظه ذخیره سازی کابل قرار دهید، در صورت وجود. استفاده از قطعات لباس یا بسته بندی حباب دار برای پوشاندن ابزار برقی ضروری است. اگر دستگاه دارای قطعات شکننده است که قابل جدا شدن نیست، باید از بسته بندی حباب دار استفاده شود. البته این مسئله می تواند هزینه بسته بندی اثاثیه را افزایش دهد اما برای افزایش امنیت اینکار لازم است.
از  کیسه های زیپ برای ذخیره قطعات کوچک ابزارهای برقی استفاده کنید
این ها گزینه های بسیار خوبی هستند.

هزینه باربری در اسباب کشی

هزینه بسته بندی اثاثیه و ابزارهای برقی

اگر می خواهید ابزارهای بزرگ و سنگین مانند:

 • اره برقی
 • مته برقی
 • دریل فشاری

و ... را بسته بندی کنید، باید از افراد متخصص کمک دریافت کنید - شما نباید همه کارها راخودتان انجام دهید زیرا به دلیل ابعاد بزرگ و وزن قابل توجه آنها این وسایل نیاز به بسته بندی و حمل تخصصی دارند. پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه برای ایمنی بیشتر در اثاث کشی و جابجایی ابزارهای بزرگ کاملا عقلانی و منطقی است. برای اطلاع از هزینه بسته بندی اثاثیه به صورت دقیق می توانید با چند شرکت باربری تماس بگیرید..
هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای و معمولی نیز با هم متفاوت است
این کاملا به بودجه شما و حساسیت وسایل تان بستگی دارد.
برای بسته بندی اثاثیه حساس و گرانقیمت پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه مقرون به صرفه است.
ابزار های برقی نیز مانند ابزارهای دستی، باید اجزای آن از هم جدا شود
تا بتوان به راحتی و ایمن آنها را حمل نمود.

برای این کار می توانید از تجهیزات اتوبار و باربری در جابجایی مانند چرخ های متحرک برای خارج شدن از گاراژ  و بارگیری آنها در کامیون حمل اثاثیه استفاده نمایید. اطمینان حاصل کنید که تیغه های تمام ابزار و ماشین آلات برش را کاملا پوشش دهید تا از آسیب به افراد و اشیا جلوگیری شود.  آنها را به صورت جداگانه در بسته بندی حباب دار قرار دهید و آنها را در جعبه های مقوایی ضخیم بسته بندی کنید. با پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه می توانید یک تجربه ایمن و امن از جابجایی ابزارها داشته باشید. اگر دقیقا مطمئن نیستید که چگونه ابزار های برقی را پس از جدا کردن قطعات آن دوباره سرهم کنید عکس بگیرید
و بعدا به عنوان راهنمای بصری از آن استفاده کنید.

بسته بندی ابزارهای باغبانی

اول از همه، شما باید مطمئن شوید که ابزار باغبانی شما تمیز است.
شما نمی خواهید خاک، گل و یا هر نوع دیگر آلودگی را به ماشین باربری منتقل کنید.
گام بعدی این است که همه ابزارهای باغبانی را با دسته های بلند را دسته بندی کنید

و سپس آنها را در پتو های قدیمی و یا حوله های حمام که برای هدف اصلی آنها مورد استفاده قرار نمی گیرند قرار دهید. در نهایت، از ریسمان، طناب یا نوار بسته بندی قوی استفاده کنید تا یک بسته محمک و ایمن از ابزارهای باغبانی خود داشته باشید. هر ابزار باغبانی دارای لبه های تیز مانند اره، چاقو، قیچی باغبانی، داس و غیره باید برای حمل و نقل امن باشند. از پتو های قدیمی، حوله های قدیمی یا چند لایه بسته بندی حباب دار استفاده کنید تا لبه های تیز را پوشانده
و سپس پوشش محافظ را با کمک ریسمان یا طناب و ... تثبیت کنید.

ما در شرکت اتوبار و باربری اطلس بار ابزارهای باغبانی شما را با کمترین هزینه بسته بندی اثاثیه جابجا می کنیم.

بسته بندی ابزارهای گازی با کمترین هزینه بسته بندی اثاثیه

تمام وسایل گازی و موتوری که شما دارد اعم از:
 ماشین چمن زی
برف روب
و... باید قبل از بسته بندی و حرکت سوخت شان کاملا تخلیه شود.

هیچ شرکت باربری و حمل بار موافقت نخواهد کرد که وسایل گازدار که هنوز دارای سوخت در مخازن شان هستند را جابجا نمایند. به یاد داشته باشید دلیل خوبی برای اینکه بنزین یکی از اقلام ممنوع برای حمل و نقل است وجود دارد. هشدار: هیچ مقدار سوختی را در مخزن نگذارید، مهم نیست که چقدر کم است. بنزین بسیار قابل اشتعال و قابل احتراق است، بنابراین شما همیشه باید ابزارهای گازی تان را بی خطر نگه دارید.
با استفاده از یک پمپ دستی که برای این منظور طراحی شده است می توانید سوخت وسیله را تخلیه کنید.
اگر مقدار سوخت خیلی کم باشد، می توانید دستگاه گازوئیل خود را برای مدت زمان مشخصی  روشن بگذارید تا سوخت آن مصرف شود. از  بسته بندی حباب دار برای پوشش تیغ های تیز و باز استفاده کنید، سپس وسایل گازی خود را در پتو و یا قطعات قدیمی لباس پوشانده و آنها را در ماشین باربری قرار دهید. با خدمات اتوبار و باربری ما با کمترین هزینه بسته بندی اثاثیه به یک بسته بندی کننده حرفه ای تبدیل شوید.
اتوبار اطلس بار با کمترین هزینه بسته بندی اثاثیه آماده برای جابجایی اثاثیه شما می باشد.
برای اطلاع از هزینه بسته بندی اثاثیه با ما در تماس باشید.

مهران مرادی 1397/05/23 10:20:19 ق.ظ

با سلام و وقت بخیر مقاله شما رو در مورد بسته بندی ابزارها خوندم شرکت شما در مورد جابجایی و بسته بندی ابزارهای مختلف باغبانی چه خدماتی ارائه می کنه و هزینه آن به چه صورت هستش؟

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد