دستمزد کارگر اسباب کشی چگونه محاسبه می شود؟

دستمزد کارگر اسباب کشی چگونه محاسبه می شود؟

یکی از خدماتی که شرکت های حمل بار ارائه می کنند اعزام باربران است اما دستمزد کارگر اسباب کشی و حمل بار در این شرکت ها به چه صورت محاسبه می شود؟حتما تا کنون با کلمه ای مثل کارگر خالی و یا کارگر باربر و کلماتی مشابه مواجه شده اید. زمانی که شما قصد جابجایی وسایل تان را دارید می توانید از خدمات مختلف شرکت های باربری استفاده نمایید. شما می توانید از:

 • سرویس بسته بندی
 • وسایل مورد نیاز برای بسته بندی
 • کامیون حمل بار
 • و همینطور کارگر باربری

استفاده نمایید. اگر در بسته بندی وسایل تان مشکلی ندارید و به سادگی از عهده این کار برمی آیید اما برای حمل و جابجایی بار و بارگیری و تخلیه از ماشین باربری نیاز به کمک دارید می توانید از کارگر حمل بار استفاده نمایید. اما احتمالا می خواهید بدانید که هزینه استخدام کارگر اسباب کشی برای شما چقدر تمام می شود؟ دستمزد کارگر اسباب کشی یکی ازمهم ترین سوالاتی است که افراد هنگام استخدام باربر می پرسند زیرا هزینه های حمل بار یکی از جدی ترین مسائلی است که در باربری اسباب منزل با آن مواجه می شویم. از این رو بر آن شدیم تا در این نوشته نحوه محاسبه هزینه کارگر اسباب کشی را در شرایط مختلف بررسی  نماییم.

عوامل موثر درهزینه های باربری

هزینه های مورد نیاز برای حمل اثاثیه منزل شامل سه دسته اصلی است:
هزینه اجاره ماشین باربری که برای سه ساعت از 130 تا 150 هزار تومان محاسبه می شود
هزینه دستمزد کارگر اسباب کشی که برای سه ساعت 35 هزارتومان می باشد
هزینه حمل وسایل سنگین مانند حمل یخچال ساید بای ساید , پیانو و ...
قابل ذکر است که دستمزد کارگر اسباب کشی برای وسایل سنگین به صورت جداگانه محاسبه می شود
برای مثال:

 • دستمزد کارگر اسباب کشی جهت حمل یخچال ساید بای ساید
 • شیشه میز نهارخوری یا کنفرانس ۱۰ میلیمتر به بالا
 • میز نهارخوری یا میز کنفرانس
 • حمل وسایل ورزشی مثل تردمیل
 • به ازای هر طبقه به صورت جداگانه محاسبه می شود.
 • قیمت حمل گاوصندوق بیش از ۵۰ کیلوگرم به ازائ هر ۵۰ کیلوگرم  و تعداد طبقات مختلف متفاوت است.
 • دستمزد کارگر باربر جهت حمل پیانو به نوع پیانو بستگی دارد

و به ازاء هر طبقه جابجایی نیز متفاوت است.

در نظر گرفتن شرایط خاص در حمل بار

برای استخدام کارگر اسباب کشی تعرفه‌های خاصی وجود دارد که به این ترتیب محاسبه می شود:
یک کارگر برای سه ساعت اول فعالیت، رقمی معادل 30 تا 50 هزار تومان  دریافت می کند و پس از آن برای هر ساعت فعالیت اضافه ۱۰ هزار تومان به دستمزد کارگر اسباب کشی افزوده می شود. توجه داشته باشید که این رقم در شرایطی است واحد مربوطه در طبقه اول باشد و فاصله میان خودرو و ملک اندک باشد. اما اگر شرایط به شکل دیگری باشد برای مثال فاصله بین خانه و یا واحد مسکونی با محل توقف ماشین اسباب کشی زیاد باشد که این امر برای کوچه های تنگ بیشتر اتفاق می افتد، هزینه‌ دستمزد کارگر اسباب کشی متفاوت خواهد بود. همچنین طبقه‌ای که واحد مسکونی در آن قرار دارد نیز در تعیین دستمزد کارگر اسباب کشی در نظر گرفته می‌شود.
برای هر طبقه به طور معمول، هزینه‌ای معادل ۱۰ هزار تومان به دستمزد اضافه می‌شود.
برای حمل کالاهای سنگین از آنجا که این کالاها توسط یک نفر قابل حمل و نقل نیستند تعرفه دستمزد کارگر اسباب کشی بسته به شرایط محاسبه می شود.

چه زمانی نیاز به کارگر اسباب کشی داریم؟

کارگر اسباب کشی برای زمانی که نیاز به تخلیه و یا بارگیری وسایل به داخل ماشین حمل بار داریم می تواند بسیار ضروری باشد.  حمل برخی وسایل سنگین برای یک فرد معمولی می تواند بسیار مشکل باشد اما یک کارگر اسباب کشی می تواند به سادگی این کار را انجام دهد. شما برای انجام این کار بسته به میزان وسایل تان نیاز به چند کارگر اسباب کشی دارید اما به طور معمول سه کارگر برای یک اسباب کشی معمولی مورد نیاز است. دستمزد کارگر اسباب کشی در این مورد بسته به نوع کامیون حمل بار متفاوت خواهد بود.
برای مثال تخلیه و بارگیری وسایل به داخل وانت بار با تخلیه و بارگیری به داخل کامیون و ... یکسان نیست و بسته به شرایط مشتری این نرخ می تواند از متغیر باشد. اگر می خواهید در هزینه های دستمزد کارگر اسباب کشی و در کل هزینه های باربری صرفه جویی نمایید بهتر است از قبل همه چیز را برای جابجایی آماده کنید تا در روز اثاث کشی زمان که مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت است هدر نرود.
بسته بندی خوب و با کیفیت وسایل در این کار به شما کمک می کند.

دستمزد کارگر اسباب کشی درتهران

تهران شهری بزرگ و شلوغ است از این رو آمار اسباب کشی و جابجایی اثاثیه در این شهر بالا می باشد. استخدام کارگر اسباب کشی نیز امری کاملا ضروری به شمار می آید زیرا کارگران در این زمینه کاملا حرفه ای عمل می کنند و با در سخت ترین شرایط می توانند بار و اثاثیه را به سادگی جابجا نمایند. این افراد به خوبی می توانند از عهده کوچه پس کوچه های تنگ و پله های زیاد برآیند و اثاثیه شما را بدون خسارت جابجا نمایند. اما تعرفه و قیمت کارگر اسباب کشی در تهران می تواند از منطقه ای به منطقه دیگر و از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت باشد. شرکت های باربری زیادی در تهران مشغول فعالیت می باشند و متاسفانه به دلیل رقابت بالا هزینه های اولیه می تواند بسیار متفاوت باشد
برای استخدام یک کارگر باربری با آگاهی از دستمزد کارگر اسباب کشی از شرکت مربوطه به این کار اقدام نمایید
تا اسباب کشی بی دردسر و راحتی داشته باشید.
و به دام شرکت های کلاهبردار نیز نیفتید.

بررسی دستمزد کارگر اسباب کشی پیش از استخدام

آگاهی از تعرفه ها و هزینه های دستمزد کارگر اسباب کشی پیش از شروع اثاث کشی و جابجایی بار ، می تواند در تصمیم گیری و برنامه ریزی شما و روند کلی حمل اثاثیه موثر باشد. افراد زیادی در هنگام جابجایی بار برای حمل و جابجایی انواع کالاهای تجاری , اداری , فروشگاهی و لوازم منزل به کارگر تنها جهت بارگیری و تخلیه بار نیازمند می باشند. اگر هزینه های اسباب کشی و جابجایی برای شما مهم است پیش ازاینکه از شرکت های باربری کارگر استخدام کنید از هزینه ها به طور کامل اطلاع پیدا کنید.
اگر هر نوع وسیله خاص برای جابجا کردن دارید آن را با شرکت در میان بگذارید.

اتوبار و باربری اطلس باربا ارائه اطلاعات دقیق از تعرفه  و میزان دستمزد کارگر اسباب کشی و باربری به شما کمک می کند تا برآورد دقیقی از هزینه های جابجایی خود داشته باشید. این شرکت از کارگران ورزیده , ماهر و با تجربه برای این کار استفاده می کند. با استفاده از کارگر اسباب کشی در این شرکت می توانید به سادگی وسایل سنگین تان را جابجا کنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد میزان دستمزد کارگر اسباب کشی می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

شهرآزاد 1397/06/20 03:31:31 ب.ظ

هزینه اسباب کشی و کارگر ؟ با تشکر

پاسخ
شهرآزاد 1397/06/20 03:31:27 ب.ظ

هزینه اسباب کشی و کارگر ؟با تشکر

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد