کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی و باربری یا کارگری که جهت حمل اثاثیه منزل فعالیت می نماید بدون اغراق باید در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه متخصص و حرفه ای باشد. معمولا برای جابجایی یک منزل مسکونی از باربران و یا کارگر حمل بار استفاده می شود این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل آماده شده اند و می توانند وسایلی را بلند کرده و حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز واهمه دارید. یک باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و آسان وسایل را حمل می کند طوری که شما شگفت زده می شوید و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت باشد. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار مهم است اما این بدان معنا نیست که تنها ملاک انتخاب یک باربر نیروی جسمانی وی باشد.
در این مقاله ما قصد داریم در مورد:

کارگر اسباب کشی برای حمل و جابجایی اثاثیه
تعداد کارگران برای حمل لوازم منزل و بسته بندی
و نیز روش های انتخاب درست کارگر برای حمل بار
صحبت کنیم.

اگر نیاز به کارگر اثاث کشی دارید با ما همراه شوید و آنچه نیاز دارید را بدانید. نیروهای خانم و آقای زبده مان در خدمت شما عزیزان هستند تا متمایزترین خدمات جابجایی را ارائه نمایند.

شغلی به نام کارگر اسباب کشی

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل است.

بنابراین باید بدانید که در زمان انتخاب کارگر برای حمل اثاثیه منزل تان هر کارگری را نباید انتخاب کنید.

هر کسی برای خودش شغلی دارد و در کار خود نیز تخصص و مهارتی دارد که این تخصص و مهارت درجات مختلفی دارد. ممکن است کسی در کار خود کاملا استاد باشد و تمام فوت و فن کار را بداند و یا با علاقه به دنبال کسب مهارت در شغل خود باشد. گاهی ممکن است افراد تخصص کمی در کار خود داشته باشند و تنها از سر نیاز به این شغل روی آورده اند. اگر می خواهید در زمان حمل لوازم منزل تان با صحنه هایی چون شکستن و افتادن وسایل و کارتن های بسته بندی مواجه نشوید در انتخاب کارگر باربری دقت بیشتری به خرج دهید. باربری یک شغل و حرفه است که باید فردی که در آن قدم می گذارد مهارت لازم در آن را کسب نماید.
درست مثل هر شغل دیگری که یک فرد انتخاب می کند.
باربری و حمل بار نیز مثل سایر مشاغل فوت و فن خاص خود را دارد.
و نیاز به آموزش و کسب مهارت توسط افرادی است که قصد انجام این کار را دارند.
از کارگرانی استفاده کنید که در این کار خبره اند و آموزش های لازم را در این زمینه دیده و تجربه کافی به دست آورده اند. تمامی پرسنل و کارگران ما این ویژگی را دارند. بهترین ها هستند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه نمایند.

استخدام کارگر برای حمل بار در شرکت های باربری

یک شرکت باربری معتبر از کارگرانی استفاده می کند که توانایی و تجربه لازم برای حمل بار و حمل اثاثیه سنگین را به دست آورده باشند. همچنین بسیاری از این شرکت ها در کار بسته بندی لوازم نیز تخصص دارند و نیروهای خود را برای این کار از قبل آماده می کنند و آموزش می دهند. یک کارگر اسباب کشی کارش تنها بلند کردن اجسام نیست بلکه یک شرکت خدمات حمل اثاثیه حرفه ای و مدرن پرسنل خود را برای کارهای مختلف و متنوعی از جمله:

و ... کاملا آموزش می دهند.
به این ترتیب این افراد با ورود به منزل شما می توانند تمامی کارهایی که برای یک جابجایی نیاز دارید را با مهارت و تخصص کامل انجام دهند طوری که شما از سرعت عمل و دقت آنها شگفت زده می شوید.
این باربران را می توانید از طریق شرکت های باربری و اتوبار متخصص و با تجربه استخدام نمایید.

کارگر مجرب حمل بار و اثاثیه منزل

کارگر اسباب کشی بی تجربه مهم ترین عامل خسارت در حمل اثاثیه منزل

یک شرکت باربری مطمئن و مدرن همیشه از افراد متخصص و آموزش دیده برای حمل اثاثیه منزل استفاده می کند
و هرگز افراد ناآزموده و بی تجربه را برای این کار به محل اسباب کشی مشتری اعزام نمی کند.
زیرا کارگران بی تجربه ممکن است باعث آسیب رساندن به اثاثیه مشتری شوند.
و این به وجهه شرکت های اتوبار آسیب می رساند.
این در حالی است که شرکت های نامعتبر از کارگران روزمزد استفاده می کنند.

این افراد تنها برای یک روز کار می کنند و تجربه کافی برای این کار را ندارند زیرا تصور می شود که باربری فقط و فقط به توانایی جسمانی نیاز دارد. در صورتی که روشهای مخصوصی برای حمل و بسته بندی اثاثیه وجود دارد که این کارگران روزمزد هیچ اطلاعی از آن ندارند. از این روست که می گوییم یک باربر بی تجربه مهم ترین عامل خسارت در باربری است. مطمئنا یک کارگر بی تجربه روزمزد به نسبت یک کارگر اسباب کشی با تجربه و متخصص که این کار را به عنوان یک شغل انتخاب کرده است از دستمزد کمتری برخوردار است و شرکت های اتوبار و حمل بار برای این که هزینه کمتری بابت کارگر بپردازند این افراد را استخدام می کنند
در حالی که بیشترین خسارت ها را در اثاث کشی این افراد بی تجربه وارد می کنند

و شما به عنوان یک مشتری دستتان به جایی بند نیست.

شرکت های نامعتبر معمولا زیر بار خسارت نمی روند و شما نیز نمی توانید کارگری که باعث خسارت به اموال شما شده است را پیدا کنید.
شرکت ها معمولا نشانی از کارگران روزمزد ندارند
و این افراد پس از تسویه حساب ممکن است دیگر هرگز به آن شرکت بازنگردند.

خدماتی که یک کارگر اسباب کشی ارائه می کند

یک کارگر حمل اثاثیه و حمل بار علاوه بر جابجایی بار و اثاثیه منزل قادر است وسایل شما را در کمترین زمان ممکن بسته بندی نماید. این افراد آموزش دیده اند وسایل کوچک و بزرگ شما را در داخل کارتن بسته بندی قرار داده و به خوبی بسته بندی نمایند.
همچنین با روشهای بسته بندی وسایل حساس مثل:

  • پیانو و آلات موسیقی
  • ظروف چینی و کریستال بسیار حساس
  • ظروف و وسایل عتیقه
  • انواع قاب, آینه
  • لوستر

و ...کاملا آشنا هستند
و این کار ها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

بسته بندی و حمل مبلمان بزرگ از دیگر تخصص هایی است که شما می توانید به یک کارگر اسباب کشی و پرسنل حمل بار بسپارید. آشنایی با انواع وسایل بسته بندی و تجهیزات حمل بار و چگونگی جابجا کردن وسایل سنگین به گونه ای که نه به خودشان و نه به اثاثیه شما کمترین آسیب وارد نیاید از مهارت های خاص یک باربر و کارگر بسته بندی اثاثیه است.

کارگر ویژه حمل بار با تجهیزات

حمل اثاثیه سنگین

یک کارگر اسباب کشی و بسته بندی به راحتی می تواند یک ساید بای ساید را به تنهایی جابجا نماید.
و یا یک گاوصندوق بزرگ و سنگین را با استفاده از تجهیزات مخصوص حمل نماید.
شما می توانید وسایل تان را به یک کارگر حمل بار آموزش دیده بسپارید این افراد بسته بندی را طوری انجام می دهند که شما کمترین تعداد بسته بندی را داشته باشید به این ترتیب هزینه ای که برای کارتن حمل بار می پردازید کمتر می شود و سرعت کار اثاث کشی نیز بالاتر می رود.

همچنین چیدمان کارتن ها در ماشین باربری نیز ساده تر می شود.
دقت کنید برخی کارگران برای اینکه هزینه بیشتری بابت وسایل بسته بندی از شما دریافت کنند.
و یا زمان بیشتری برای بسته بندی و حمل بار تلف نمایند.
ممکن است کارهایی کنند که شما به تعداد بیشتری کارتن بسته بندی نیاز داشته باشید.

در اینجاست که شما باید نظارت کافی روی کار کارگر اسباب کشی خود داشته باشید. البته اگر از یک شرکت باربری معتبر اقدام به استخدام باربرکرده باشید می توانید مطمئن باشید که این کارگر باربری کار خود را به درستی انجام می دهد. به هر حال شما بهتر است نظارت کافی روی کار این افراد داشته باشید. اگر خودتان وقت ندارید کسی را مامور این کار نمایید.
البته اگر به هزینه و پولی که پرداخت می کنید اهمیت می دهید.

دیگر مهارت های کارگر اسباب کشی

از دیگر مهارت ها و خدماتی که از یک کارگر حمل بار انتظار می رود چیدمان درست کارتن های بسته بندی و اثاثیه در درون ماشین حمل بار است. اگر این کارگران تجربه کافی داشته باشند می دانند که اول باید از وسایل سنگین شروع کرده و در نهایت به سراغ اثاثیه سبک تر بروند به این ترتیب فضای کمتری در داخل کامیون حمل اثاث به هدر می رود. همچنین این افراد باید مواظب باشند روی کارتن های وسایل شکستنی چیز سنگین که باعث آسیب رسیدن به آن شود قرار ندهند. اگر کارگری اول از اثاثیه سبک تر و کوچکتر شروع کند مطمئن باشید یا تجربه کافی برای این کار ندارد و یا قصد کلاهبرداری از شما را دارد

زیرا می داند به این ترتیب شما مجبور هستید وسایل تان را در دو یا چند نوبت بار کامیون حمل بار کنید.
و هزینه بیشتری بپردازید.

چیدمان اثاثیه توسط کارگر اسباب کشی

از دیگر مهارت های تخصصی یک کارگر اسباب کشی چیدمان وسایل در خانه جدید پس از باربری اسباب منزل است. در این قسمت نیز بهتر است نظارت کافی داشته باشید و از کارگران بخواهید اثاثیه را در جایی که مد نظر شماست قرار دهند.
به این ترتیب شما خیلی راحت تر می توانید چیدمان وسایل در خانه جدید را مدیریت کنید.
البته یک کارگر اسباب کشی ماهر و با تجربه این مسائل را به خوبی می داند.
به خصوص زمانی که قصد داشته باشید وسایل حساسی مثل:

جهیزیه عروس
یک کلکسیون از اشیای گرانقمت
و یا عتیقه جات
را جابجا کنید بهتر است به دنبال استخدام کارگران ماهر و با تجربه برای باربری باشید.
از کارهای دیگری که یک کارگر اسباب کشی می تواند برای شما انجام دهد نصب وسایل حساس و الکترونیکی است.
برخی شرکت های باربری می توانند برای نصب وسایل برقی برای شما کارشناس و یا نصاب اعزام نمایند که این در صورتی است که شما تقاضا کرده باشید.

تعداد کارگر باربری

این که برای کار حمل بار و بسته بندی و جابجایی اثاثیه به چه تعداد کارگر اسباب کشی و باربر نیاز داریم بسته به میزان وسایل منزل ما دارد. البته به صورت طبیعی چهار کارگر برای این کار کفایت می کند اما اگر میزان اثاثیه بیش از حد زیاد باشد این تعداد افزایش پیدا می کند. با افزایش تعداد کارگر اسباب کشی میزان هزینه و دستمزد شرکت باربری و اتوبار نیز افزایش پیدا می کند. البته اگر بتوانید برخی کارهای ساده تر مثل بسته بندی وسایل سبک و ساده را خودتان انجام دهید می توانید تا اندازه ای این هزینه ها را کاهش دهید و به تعداد کمتری کارگر اسباب کشی نیاز داشته باشید.

در هر صورت اگر نیاز به یک کارگر اثاث کشی ماهر و با تجربه و متخصص دارید
می توانید با شرکت اتوبار در تماس باشید.

meysam akbari 1397/07/28 09:37:37 ق.ظ

میشه توضیح بدین این کارگران کجا و چگونه آموزش دیده اند؟

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد