چه تعداد جعبه برای اسباب کشی نیاز خواهید داشت؟

چه تعداد جعبه برای اسباب کشی نیاز خواهید داشت؟

بزرگ‌ترین و یا سخت‌ترین بخش یک جابجایی را می‌توان مرحله بسته بندی وسایل دانست. ممکن است در این مرحله استرس زیادی داشته باشید. سؤالات بسیاری وجود دارند که باید برای آن‌ها پاسخی صحیح بیابید. به‌طور مثال:

  • چه تعداد جعبه برای بسته بندی اثاثیه منزل نیاز است؟
  • چند متر وکیوم باید خرید؟
  • به چه مقدار بابل رپ احتیاج پیدا خواهیم کرد؟
  • چه تعداد چسب باید خرید؟

قطعاً حجم لوازم بسته بندی وسایل و اثاثیه می‌تواند سؤال بسیار بزرگی برای ما باشد.

در این مطلب سعی داریم تا اطلاعات لازم در ارتباط با تعداد جعبه‌های موردنیاز را به شما عزیزان ارائه نماییم.

کارتن اسباب کشی را می‌توان از مهم‌ترین لوازم بسته بندی دانست. چراکه به انضمام مسلمان‌ها بقیه وسایل با استفاده از این جعبه‌ها باید بسته بندی شوند.

درنتیجه شما به کارتن‌های حمل بار در ابعاد و اندازه‌های مختلف نیاز خواهید داشت.

چه تعداد جعبه نیاز خواهد شد؟

تخمین صحیح تعداد جعبه‌های بسته بندی موردنیاز برای جابجایی کاری دشوار است. چراکه این تعداد برای هر خانه‌ای متفاوت خواهد بود. و نمی‌توان تعداد کلی را در نظر گرفت.باید توجه کنید چراکه در صورت خرید تعداد زیاد جعبه‌ها، هزینه شما بالا خواهد رفت. در صورت خرید تعداد کم نیز به مشکل مواجه می‌شوید و نمی‌توانید تمامی وسایل را به‌خوبی بسته بندی نمایید.

عوامل مؤثر در تخمین تعداد جعبه‌ها

برحسب تجربه می‌توانیم اعلام کنیم که میانگین تعداد جعبه‌های لازم برای یک‌خانه می‌تواند حدود 50 الی 60 کارتن بسته بندی باشد. می‌توان این عدد را به‌عنوان یک عدد واحد در نظر گرفت. ولی نکات بسیار مهم دیگری وجود دارند که بر این تعداد تأثیر مستقیمی می‌گذارند ازجمله:

جعبه های بسته بندی اسباب کشی

تعداد اتاق‌های خانه شما

هرچه تعداد اتاق‌ها بیشتر باشد قطعاً وسایل نیز زیادتر خواهند بود. درنتیجه نیاز به تعداد کارتن‌های حمل بار بیشتری نیز نیاز پیدا خواهید کرد.

تعداد اعضای خانواده

خب طبیعتاً این مورد یکی از مهم‌ترین موارد می‌باشد. اگر تعداد اعضای خانواده شما زیاد باشند قطعاً وسایل زیادی هم خواهید داشت. طبیعتاً هریک از افراد وسایل شخصی دارند. بهترین وسیله برای بسته بندی وسایل افراد مخصوصاً کودکان و نوجوانان همان کارتن بسته بندی اسباب کشی است.

سبک زندگی شما در تعداد جعبه‌های موردنیاز مؤثر است

سبک و سلیقه زندگی شما در تعداد جعبه‌های اسباب کشی بسیار تأثیرگذار است. مهم است که شما از آن دست افرادی هستید که عاشق وسایل زیاد هستند. و دور خود را پر از وسیله می‌نمایند. یا اینکه خانه‌ای ساده و خلوت را می‌پسندید. درصورتی‌که خانه‌ای بسیار شلوغ و پر از وسایل تزئینی و دیگر وسایل دارید قطعاً نیاز شما به جعبه‌های اسباب کشی نیز بیشتر خواهد بود.

چه مدت در خانه فعلی‌تان بوده‌اید؟

افرادی که سالانه جابجا می‌شوند قطعاً وسایل کمتری نسبت به افرادی که چندین سال است در یک‌خانه مانده‌اند دارند. چراکه هرساله در طی اسباب‌کشی‌هایشان یک سری از وسایل را دور ریخته‌اند.و این خود سبب می‌شود تا وسایل کمتری داشته باشند. این در حالی است که وقتی افراد برای مدت طولانی در خانه‌ای مانده‌اند، قطعاً وسایل خیلی بیشتری نیز دارند. درنتیجه ابتدا باید وسایل اضافه‌تان را دور بریزید تا بتوانید به‌طور دقیق تعداد جعبه‌های لازم را تخمین بزنید.

ابعاد و اندازه‌های جعبه‌های استاندارد

در جدول زیر می‌توانید از ابعاد و اندازه‌های جعبه‌های استاندارد مطلع شوید. بدین‌وسیله با توجه به حجم وسایل خود خیلی بهتر و دقیق‌تر قادر به تخمین زدن تعداد جعبه‌های موردنیازتان خواهید بود.

جعبه بزرگ    60*46*46 سانتی‌متر
جعبه خیلی بزرگ   60*46*60 سانتی‌متر
جعبه متوسط 40*30*30 سانتی متر
جعبه کوچک 40*50*50 سانتی متر

موارد استفاده از جعبه‌های بسته‌بندی اثاث کشی

 همان‌طور که گفتیم از جعبه‌های اسباب کشی استفاده‌های بسیار متنوعی می‌توان نمود. . به نحوی برای بسته بندی تمامی وسایل به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

توجه کنید برای بسته بندی آیینه‌ها ، بسته بندی قاب‌های عکس ، بسته بندی تمامی لوازم آشپزخانه، اتاق‌خواب‌ها، کتاب‌ها، بسته بندی لامپ‌ها همگی باید از کارتن‌های بسته بندی استفاده نمایید. درنتیجه برای تخمین تعداد جعبه‌های موردنیاز تمامی این وسایل را مدنظر قرار دهید.

مناسب‌ترین جعبه ها را خرید نمایید

انتخاب صحیح جعبه ها در حمل صحیح وسایل و اثاثیه‌تان تأثیر بسیار چشمگیری خواهد داشت. در باربری و اتوبار اطلس بار ارائه‌دهنده مدرن‌ترین خدمات بسته بندی اثاثیه هستیم و انواع جعبه‌های لازم را ارائه می‌نماییم ازجمله:

کارتن رگال دار جهت بسته بندی لباس ها

کارتن رگال دار

کارتن رگال دار مورداستفاده برای بسته بندی لباس‌ها می‌باشد. با استفاده از این جعبه‌ها به‌راحتی می‌توانید تمامی لباس‌های مجلسی، کت‌وشلوارها را بسته بندی نمایید. در درون این جعبه‌ها میله‌ای قرار داده‌شده است که می‌توانید گیره لباس‌ها را به آن آویزان کنید. پس از بستن درب جعبه نیز به‌هیچ‌عنوان هیچ آلودگی و آسیبی به لباس‌ها وارد نخواهد شد.

کارتن حمل بار ساده

این جعبه‌ها با اندازه‌ای دو برابر اندازه کارتن‌های موزی می‌باشند. ضخامت 5 لایه دارند درنتیجه در حین حمل هیچ آسیبی به آن‌ها نخواهد رسید. بهتر است پس از استفاده از این جعبه‌ها درب آن‌ها را محکم چسب نمایید. نحوه صحیح چیدمان وسایل در درون این جعبه‌ها نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

کارتن حمل بار با لمینت

این نوع جعبه علاوه بر اینکه 5 لایه می‌باشد یک روکش لمینتی نیز دارد. که مقاومت آن را بیشتر می‌نماید. این نوع جعبه ها باروکش لمینتی را برای وسایل شکستنی و حساس خود می‌توانید استفاده نمایید.

باکس حمل مواد غذایی

این باکس ها به  Cool Box نیز معروف می باشند. و برای حمل مواد غذایی یخ زده گزینه بسیار مناسبی می‌باشند. با استفاده از این جعبه‌ها می‌تواند مانع از فاسدشدن مواد غذایی‌تان شوید.

برای دریافت مشاوره و یا خدمات بسته بندی و همچنین خرید انواع وسایل بسته بندی تنها یک تماس با ما در اطلس بار کافی است.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد