پس کرایه در پرداخت هزینه‌های باربری چیست؟!

پس کرایه در پرداخت هزینه‌های باربری چیست؟!

پس کرایه در پرداخت هزینه‌های برابری به نحوی است که پس از دریافت خدمات، هزینه آن را پرداخت می‌کنید. لازم به ذکر است که این روش در فروش‌های اینترنتی کاربرد بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید بعد از دریافت کالا به راحتی و در محل خود هزینه مرتبط با حمل و کالا را پرداخت نمایید. پرداخت هزینه در محل شما به واسطه پلو نقد و یا استفاده از کارت‌های بانکی انجام می‌شود.

پرداخت پس کرایه هزینه باربری در خدمات باربری شهری و باربری بین شهری نیز کاربرد دارد. نام دیگر پس کرایه، پرداخت در مقصد نیز می‌باشد. که اغلب به این نام آن را می‌شناسند. در این روش از پرداخت هزینه باربری، شما در زمان تحویل کالا در محل خود، تسویه حساب را انجام می‌دهید. در این صورت نیاز به پرداخت هزینه قبل از دریافت خدمات نخواهید داشت.

در ادامه این مطلب بیشتر به این موضوع و نحوه پرداختی پرداخته‌ایم، کافیست با ما همراه باشید.

توافقات مهم در پس کرایه هزینه باربری

در روش پرداخت هزینه‌های باربری به‌صورت پس کرایه لازم است تا در موعد ثبت سفارش، توافقات اصلی صورت گیرد. چراکه ممکن است در برخی موارد دچار مشکل شوید. با توجه به اینکه در این روش، کلیه هزینه‌ها پس از اتمام کار و تحویل خدمات توسط شرکت باربری پرداخت می‌شود، لازم است تا قراردادی رسمی و معتبر بین طرفین عقد شود.

در این روش بارنامه‌ای دقیق براساس خدمات مورد نیاز مشتری تهیه می‌شود، در این بارنامه تمامی هزینه‌های مرتبط با بار و هزینه‌های آن درج خواهند شد. پس از رسیدن بار به محل، مشتری موظف است تا هزینه‌های مورد توافق را با شرکت حمل بار تسویه نماید. در صورت عدم تسویه مالی، شرکت باربری می‌تواند از تحویل بار ممانعت کند.

در صورت درخواست هزینه اضافه از طرف شرکت باربری نز، مشتری می‌تواند از آن شکایت کند. تا کارشناس متخصص جهت بررسی و قضاوت به محل اعزام شود.

مزایای پرداخت هزینه‌های حمل بار به صورت پس کرایه

پس کرایه یکی از بهترین روش‌های پرداخت هزینه‌های حمل بار می‌باشد. چراکه صاحب بار می‌تواند در مقصد سلامت بار را بررسی نموده و در صورت تایید هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل را پرداخت نماید. در صورت بروز مشکل برای بار، صاحب بار قادر خواهد بود تا از باربری شکایت و درخواست پرداخت خسارت نماید.

این درحالی است که در صورت تسویه هزینه‌ها قبل از ارسال بار، دیگر مشتری در زمان تحویل اعتراضی نمی‌تواند کند.

پیشنهاد می‌نماییم از هر روشی برای پرداخت هزینه‌ها استفاده می‌نمایید، حتما از شرکت باربری درخواست صدور بیمه‌نامه باربری رسمی داشته باشید. برای محاسبه هزینه‌های باربری می‌توانید با ما در تماس باشید و یا اینجا کلیک کنید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد