پس از محول نمودن بسته بندی و جابجایی به شرکت حمل و نقل چه باید کرد

پس از محول نمودن بسته بندی و جابجایی به شرکت حمل و نقل چه باید کرد

برای انجام جابجایی قطعاً نمی‌تواند توقع داشته باشید که دوستان و یا خانواده شما تمام‌وقت در کنار شما باشند. قطعاً افراد هرکدام مشغله‌ای خاص خود رادارند. درنتیجه بهترین انتخاب برای رفاه حال خود شما هم که شده، استفاده از خدمات شرکت‌های باربری می‌باشد.
می‌توانید با انجام تحقیقات بهترین شرکت باربری را انتخاب نمایید.

حتماً مطالعه کنید: شرکت های حمل و نقل کلاهبردار را شناسایی کنید

با انتخاب یک شرکت معتبر دیگر استرس و نگرانی در امر جابجایی‌تان نخواهید داشت. در روز جابجایی تمامی امور بسته‌بندی و حمل اثاثیه را به کارمندان این شرکت محول نموده‌اید. حال خود شما چه وظایفی خواهید داشت و باید چه‌کارهایی انجام دهید؟
با ما در این مطلب همراه باشید تا نکات مهمی را برای شما بیان نماییم.

خود را برای ورود کارگران شرکت آماده نمایید

درست است که کارگران اسباب‌کشی قرار است تمامی اثاثیه را برای شما بسته بندی و آماده نمایند. ولی قبل از ورود آن‌ها سعی کنید تا طبقه‌بندی اثاثیه‌تان را انجام داده باشید. با این کار زمان کمتری برای بسته بندی اثاثیه نیاز است درنتیجه شما هم هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

محاسبه هزینه‌های شرکت‌های حمل‌ونقل برحسب زمان ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد. و در جابجایی‌ها قطعاً زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
فهرست موجودی تمامی وسایل و اثاثیه را آماده نمایید. آن‌ها را دسته‌بندی کنید تا بتوانید با ارائه این لیست به سرکارگر شرکت کارها را بانظم بیشتری پیش ببرید.
تمامی وسایلی که برای دور ریختن، هدیه دادن و یا بازیافت قرار داده‌ای باید قبل از حضور کارگان، از خانه خارج‌شده باشند.

تا حد ممکن برخی وسایل را با ماشین شخصی خود تا قبل از این روزبه خانه جدید منتقل نمایید.
حتماً جعبه‌هایی که وسایل شخصی‌تان در آن‌ها می‌باشد را جدا قرار دهید. تا مبادا به‌اشتباه به درون کامیون‌ها برده شوند.

محول نمودن باربری به شرکت حمل و نقل

بسته بندی وسایل گرانقیمت ، بسته بندی قاب عکس ها و موارد این‌چنینی را خود شما قبل از حضور کارگران شرکت در منزلتان انجام دهید.
قبل از جدا نمودن سیم‌ها وسایل الکترونیکی حتماً از آن‌ها عکس بگیرید.تا درخانه جدید برای نصب و راه‌اندازی آن‌ها دچار مشکل و ابهامی نشوید. حتماً مطلب عکس گرفتن از وسایل در جابجایی را مطالعه نمایید.

هماهنگی‌های لازم را انجام دهید

اگر در ساختمان‌های چندطبقه زندگی می‌کنید باید قبل از جابجایی، حتماً هماهنگی‌های لازم را برای استفاده از آسانسورهای باربری و همچنین برای جای پارک کامیون‌ها در روز جابجایی انجام دهید.
در صورت عدم انجام چنین هماهنگی‌هایی قطعاً مشکلات بسیاری برای شما ایجاد خواهد شد. درنتیجه زمان زیادی تلف می‌شود.

اگر خانه‌ای ویلایی است حتماً قبل از روز جابجایی ، با همسایه‌های خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. حتماً کوچه و فضای نزدیک خانه جدید و قدیمی خود را در نظر داشته باشید. اگر کوچه‌ای تنگ و باریک است، باید از قبل به شرکت حمل‌ونقل اعلام نمایید. تا مناسب‌ترین کامیون‌های خود را برای شما ارسال نمایند.

اطلاعات لازم را به کارگران ارائه نمایید

در بدو ورود کارگران اسباب‌کشی ، تلاش خود را کنید که برخوردی خوشایند داشته باشید. سپس تمامی قسمت‌های خانه را به آن‌ها معرفی نمایید. تا با شناختی دقیق بتوانند کار خود را شروع کنند. حتماً لیست طبقه‌بندی وسایل را در اختیار آن‌ها قرار دهید. نکاتی که برایتان مهم است را به آن‌ها منتقل کنید. وقتی آن‌ها برای اولین بار به خانه شما آمده‌اند قطعاً اطلاعات زیادی در ارتباط با وسایل شما نخواهند داشت.

با ارائه این اطلاعات کمک می‌کنید تا این افراد بتوانند خیلی سریع‌تر کار خود را پیش ببرند.
حتماً چیزی برای پذیرایی از کارگران داشته باشید. تا بتوانند برای تجدیدقوا از آن استفاده نمایند.
سعی کنید تمامی اطلاعات از نحوه حمل اثاثیه را به کارگران اعلام نمایید. تا در حین جابجایی وسایل مشکلی ایجاد نشود.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد