نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

برای یک جابجایی و نقل مکان آسان و کم خطرتر راه حل های زیادی وجود دارد. اما حمل اثاثیه آسان و باربری ایمن واژه هایی هستند که شاید چندان با شرایط زمان اسباب کشی متناسب نباشند اما باید بدانید که جابجایی نیز مانند تمامی کارهای دیگر سختی ها و آسانی هایی دارد اگر بدانیم چگونه نگرانی خود را کنترل کنیم و با آرامش خیال رشته امور را به دست بگیریم. یکی از نگرانی های ما در اثاث کشی بسته بندی وسایل کوچک یا بسته بندی خرده ریزها هستند. وسایلی که در عین کوچک بودن کاربردی و ضروری نیز می باشند.
به هر حال این کاری است که باید انجام شود و بسته بندی باید به خوبی وسایل خرده ریز را جمع آوری و محافظت نماید. این یک بخش مهم در اسباب کشی و بسته بندی به حساب می آید. سعی کنیم آن را خوب انجام دهیم.

به وسایل کوچک  در هنگام حرکت توجه ویژه ای داشته باشیم زیرا می توانند به آسانی آسیب ببینند. آنها همچنین معمولا قطعات کوچک قابل جدا شدن دارند، مانند درپوش،طبقات و سیم  برق ،دستگیره و ... که می توانند در هنگام جابجایی از بین رفته و یا گم شوند. برخی از وسایل نیاز به بسته بندی خاصی دارند. دستورالعمل بسته بندی ویژه، اگر قبل از بسته بندی چیزی وجود داشته باشد، را بخوانید.
در اینجا چند نکته مفید در مورد نحوه بسته بندی وسایل کوچک وجود دارد:

وسایل را تمیز و خشک کنید

وسایل را اگر به برق یا جایی اتصال دارند جدا کنید،
قطعات قابل جدا شدن را جدا کنید
و آنها را کاملا تمیز کنید.
هرگونه آلودگی را از روی سطوح آن پاک کنید.
سطوح داخلی و خارجی از  گرد و غبار، خاک و ... پاک کنید.
آنها را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.
پس از آن، آنها را به طور کامل خشک کنید.

جعبه ها را آماده کنید

تعدادی کارتن اسباب کشی کوچک و متوسط تهیه کنید.

کارتن مهم ترین وسیله در بسته بندی اثاثیه و لازمه یک اسباب کشی آسان است. جعبه ها را با مهر و موم کردن کف و قسمت پایین آن، دیواره ها و گوشه ها با نوار چسب تقویت کنید. این باعث می شود که آنها  وزن لوازم داخل شان را به خوبی تحمل نمایند. یک لایه کاغذ یا روزنامه و یا پارچه کف کارتن حمل بار قرار دهید یا یک کوسن یا مقداری پلاستیک تهیه کنید. کوسن محافظت کننده خوب کف کارتن برای بسته بندی است.

اتوبار آسان

وسایل را بسته بندی کنید یا در بسته بندی مخصوص خود قرار دهید

اگر هنوز جعبه های اصلی بسته بندی را در اختیار دارید، لوازم داخل آنها را دقیقا به همان شیوه ای که در ابتدا آنها را به خانه آوردید، قرار دهید. آنها بهترین محافظ برای لوازم شما را ارائه می دهند.
بهترین روش و مطمئن ترین باربری نیز همین است.
اما اگر بسته بندی اصلی را نداشته باشید.
هنوز هم می توانید یک جابجایی اثاثیه آسان را تجربه کنید

کافیست هر وسیله را با استفاده از بسته بندی حبابی یا پلاستیک های حباب دار یا چند لایه روزنامه بسته بندی کنید و آن را با نوار چسب بسته بندی محکم کنید. این از ایجاد خراش و آسیب به لوازم در طول باربری اسباب منزل جلوگیری می کند.

اتوبار آسان و باربری معتبر

وسایل سنگین را ته جعبه قرار دهید

ابتدا وسایل سنگین تر را داخل جعبه قرار می دهیم.
این یکی از نکات حمل بار ایمن و مطمئن است.
زیرا اگر وسایل سبک تر را ته کارتن بچینیم وسایل سنگین روی آنها قرار می گیرد و باعث فشار و آسیب به وسایل کوچکتر می شود. تمامی فضای خالی داخل کارتن را کامل پر کنید. بین وسایل نباید فضای خالی وجود داشته باشد.
وسایل جداشدنی را نیز روی تمامی وسایل دیگر قرار دهید.
وسایل سنگین ته و وسایل سبک روی جعبه قرار می گیرند.
این یکی از مهم ترین نکات می باشد.

فضای خالی درون کارتن را با کاغذ بپوشانید

در صورت بسته بندی چندین آیتم با اشکال و اندازه های مختلف در یک جعبه، باید فضایی خالی میان وسایل به وجود آمده باشد. این فضاها را با کاغذ پر کنید. این باعث می شود که وسایل هنگام حمل و نقل در حال حرکت و برخورد با یکدیگر نباشند. برای یک باربری ارزان تر و به صرفه تر می توانید از توپ های جوراب یا تی شرت و کاغذ باطله برای این کار استفاده کنید.

کارتن را با نوار چسب بسته بندی کنید

برای اینکه باربری آسان تر انجام شود زمانی که کارتن پر شد درب آن را ببندید و با نوار چسب محکم کنید. اگر جعبه کاملا پر شده باشد احتمالا بستن درب آن کمی مشکل است. با تقویت کف و دیواره ها مطمئن شوید که جعبه در طول مسیر باز نمی شود.
سپس روی جعبه را برچسب بزنید.
می توانید یک تکه کاغذ روی آن بچسبانید و یا با ماژیک بنوسید.

نقل مکان آسان و امن در یک شرکت باربری خوب

شرکت بسته بندی لوازم منزل و باربری اطلس بار بسته بندی وسایل کوچک را به عنوان بخشی از خدمات خود ارائه می نماید. شما می توانید با خدمات اطلس بار یک باربری مطمئن را تجربه نمایید. انتخاب باربری خوب باعث می شودجابجایی تان آسان تر و سریعتر انجام شود.
حمل اثاثیه آسان و باربری مطمئن را از اطلس بار بخواهید.
نکات لازم برای اثاث کشی کم خطر را به کار برید
و هر جا به راهنمایی نیاز داشتید با ما در باربری مدرن اطلس بار تماس بگیرید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد