مناسب ترین ساعت و روز برای اسباب کشی و جابجایی

مناسب ترین ساعت و روز برای اسباب کشی و جابجایی

مناسب ترین ساعت و روز برای اسباب کشی چه موقعی است؟ بهترین روز برای اسباب کشی چه موقع است؟ بهترین ساعت برای اثاث کشی چه موقع است؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید در ادامه این مطلب از وب سایت باربری اطلس بار با ما همراه باشید. مناسب ترین ساعت برای اثاث کشی یکی از جنبه‌های بسیار مهم در زمان اثاث کشی است. بنابراین برای صرفه جویی در زمان و هزینه و قیمت باربری بهتر است بهترین زمان را برای اثاث کشی انتخاب کنید. اگر بهترین روز برای اسباب کشی را انتخاب کنید تجربه‌ای لذت بخش از اثاث کشی خواهید داشت.

تا جای امکان از جابجایی خودداری کنید

اسباب کشی یکی از اتفاق‌های پر از استرس و مشکل آور است. معمولا افرادی که مستاجر هستند برای جابجایی استرس دارند. (به شما پیشنهاد می‌کنیم مطلب مستاجر بودن در بالای شهر یا مالک بودن در پایین شهر را مطالعه کنید). زمانی که قرارداد شما به اتمام می‌رسد دو راه زیر را برای انتخاب دارید:

  • یا اینکه باید قرارداد خود را تمدید کنید.
  • یا باید برای جابجایی اقدام کنید.

بیشتر افراد دوست دارند در همان خانه قبلی بمانند تا دچار سختی‌های باربری و حمل بار نشوند. اگر قرارداد شما رو به اتمام است با صاحبخانه خود صحبت کنید تا اگر دوست دارید بمانید بر سر قیمت اجاره، هم نظر شوید. در غیر اینصورت باید جابجا شوید. بنابراین قبل از جابجایی ببینید که جابجایی برای شود سود دارد یا خیر؟ بنابراین یک ساعت نقل مکان عالی را انتخاب کنید. اگر در شرایط خاصی مثل کرونا می‌خواهید اسباب کشی کنید حتما مطلب اسباب کشی در دوران کرونا و نکات مهمی که باید رعایت کرد را بخوانید. در این مطلب نکات مهم و اصلی را برای شما بیان کرده‌ایم تا از خطرات احتمالی در امان باشید.

زمان مناسب اسباب کشی (ساعت خوب برای اسباب کشی؟)

برای اینکه اسباب کشی عالی داشته باشید باید مناسب ترین ساعت بریا اسباب کشی  را انتخاب کنید. اگر انتخاب دقیقی در زمان جابجایی در موارد زیر داشته باشید از نظر هزینه و راحتی کمک زیادی به خود کرده‌اید:

  • روز خوب برای اسباب کشی
  • هفته
  • بهترین ماه برای اسباب کشی
  • و حتی بهترین سال برای اسباب کشی

با انتخاب درست زمان اثاث کشی، استرس شما برای اثاث کشی کم می‌شود. برای اطلاع از نحوه کاهش استرس در جابجایی ها به مطلب چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟ مراجعه نمایید. در زیر به مواردی که باید برای انتخاب مناسب‌ ترین ساعت و روز برای اسباب کشی را بدانید، اشاره کرده‌ایم:

ساعت خوب برای اسباب کشی

بهترین ساعت اسباب کشی در طول روز

بهترین ساعت نقل مکان، صبح زود است. در ساعت‌های اولیه صبح به خصوص در تابستان هوا خنک‌تر است. به همین دلیل صبح زود برای انجام کارهای فیزیکی سخت و طاقت فرسا مثل اسباب کشی اثاثیه منزل بسیار عالی است. شروع زودتر به معنی زمان بیشتر برای:

  • سازمان‌دهی کارها
  • باز کردن بسته بندی‌ها
  • و وجود زمان کافی برای لذت بردن از مکان جدید

از سوی دیگر، اگر شما چندان سحرخیز نیستید، جابجایی در شب برای زمانی که قیمت باربری برایتان مهم است و بودجه شما کم است، بسیار مناسب است. اما باید این نکته را بدانید که برای جابجایی در شب باید بدون سر و صدا کار کنید تا دیگران به شما اعتراض نکنند. بهترین ساعت برای جابجایی زمانی است که باعث ایجاد مزاحمت برای همسایه‌ها نشوید.

بهترین روز اسباب کشی در هفته

برای اینکه روز خوب برای اسباب کشی را انتخاب کنید باید یک روز در هفته را انتخاب کنید. درخواست جابجایی در روزهای شنبه تا چهارشنبه کم است. اما در روزهای تعطیل مثل 5 شنبه و جمعه درخواست جابجایی بسیار زیاد است. زیرا بیشتر افرادی که از محل کار و دانشگاه خارج می‌شوند اسباب کشی را برای آخر هفته تنظیم می‌کنند.  به همین دلیل بهترین روز هفته برای جابجایی شنبه تا چهارشنبه است. چنانچه بودجه کمی دارید روزهای 5 شنبه و جمعه را برای جابجایی انتخاب نکنید.

بهترین روزهای جابجایی در ماه

انتخاب بهترین ماه برای جابجایی و اثاث کشی بسیار مهم است. اواسط هر ماه بهترین زمان برای اسباب کشی است. زیرا معمولا اواسط ماه با شلوغی جاده و خیابان مواجه نخواهید شد. روزهای اول ماه اصلا زمان خوبی برای جابجایی نیستند. چراکه بیشتر مردم در این زمان در حال اسباب کشی هستند. به طور معمول روزهای اول و آخر هر ماه زمان اتمام اجاره نامه‌ها است.بنابراین بیشتر افراد در این زمان جابجایی را انجام می‌دهند. اما این زمان به شدت خیابان‌ها شلوغ هستند و بهتر است جابجایی را در وسط هر ماه انجام دهید.

بهترین ماه اسباب کشی در طول سال

انتخاب بهترین فصل و بهترین ماه برای جابجایی بسیار مهم است. طبقآمار بدست آمده به طر تقریبی 62 درصد از جابجایی‌ها از ماه خرداد تا شهریور است. این زمانی است که شرکت‌های خدمات باربری شلوغ‌ترین روزهای خود را سپری می‌کنند. به ویژه خانواده‌هایی که بچه مدرسه‌ای دارند، جابجایی در فصل تابستان را ترجیح می‌دهند. بنابراین برای اجتناب از این شلوغی لزومی ندارد حتما در فصل تابستان جابجا شوید. هزینه‌های باربری و جابجایی در تابستان بسیار زیاد است.

همچنین به دلیل درخواست‌های زیاد مشتریان ممکن است شما نتوانید خدمات خوبی دریافت کنید.بنابراین به جابجایی در فصل پاییز , زمستان یا بهار نیز می‌توانید فکر کنید. البته باید نکات اسباب کشی در زمستان را رعایت کنید. اگر کمی صبر کنید و تاریخ و زمان مناسبی را برای جابجایی پیدا کنید، اسباب شی راحتی خواهید داشت. تاریخ حرکت خود را عاقلانه انتخاب کنید، تا در زمان و پول خود صرفه جویی نمایید و استرسی نداشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مناسب ترین زمان برای اسباب کشی در هر محدوده ای از تهران، تنها کافیست با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما بهترین اطلاعات برای مناسب ترین ساعت برای اسباب کشی و بهترین زمان و ماه مناسب برای جابجایی را به شما عزیزان ارائه می‌دهند.

سهیل 1396/02/27 10:12:32 ب.ظ

مطلب مفیدی بود در رابطه با نحوه کار بسته بندی و خدمات اتوبار بیشتر مطلب بگزارید

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد