مزایا و معایب کارتن بسته بندی رایگان

مزایا و معایب کارتن بسته بندی رایگان

جابجایی و اسباب کشی تجربه ای گران قیمت است. در نتیجه باید از هر فرصتی برای کاهش هزینه ها استفاده نمود. استفاده از کارتن بسته بندی رایگان یک راه حل عالی برای کاهش این هزینه ها می باشد.

زیرا استفاده از کارتن بسته بندی اسباب کشی از الزامات است. تا بتوانید وسایل خود را محافظت نمایید. البته هزینه خرید این جعبه ها نیز کمی زیاد می باشد.

به این نکته هم باید دقت کنید که قطعا هر ارزانی نمی تواند بهترین انتخاب باشد. با ما در این مطلب همراه باشید تا مزایا و معایب استفاده از کارتن های رایگان را بررسی کنیم.

معایب استفاده از کارتن بسته بندی رایگان

هیچ ارزانی بی علت نیست چه رسد به رایگان بودن....

شاید با استفاده از کارتن های رایگان هزینه های شما کاهش یابد. ولی اگر وسایل تان به دلیل محکم نبودن این جعبه ها آسیب ببینند، هزینه تعمیر و یا ایگزین نمودن این وسایل قطعا بیشتر از خرید وسایل بسته بندی باکیفیت می باشد.

حال بیشتر در این رابطه صحبت خواهیم کرد. جعبه های رایگان اصولا دست دوم می باشند. آیا واقعا این جعبه ها گزینه مناسبی می باشند؟

با توجه به وسوسه انگیز بودن این انتخاب دلایل خوبی هم برای جلوگیری از انجام این کار وجود دارد.

کارتن بسته بندی رایگان و دست دوم می تواند به وسایل آسیب رساند

از کارتن های بسته بندی رایگان یکبار استفاده شده است. قطعا مقاومت آن ها تضعیف شده است. ممکن است در حین حرکت و حمل پاره شوند.

به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است جعبه ها در طول بارگیری سقوط کنند. و خب این یک امر کاملا طبیعی است. حال اگر کارتن حمل بار شما مقاومت مناسبی نداشته باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟

قطعا ساختار جعبه ها در استفاده های قبلی شان آسیب دیده است. این خود می تواند علت اصلی مقاومت پایین این جعبه ها نسبت به کارتن های حمل بار جدید و مخصوص اسباب کشی باشد.

غیربهداشتی بودن جعبه ها

غیر بهداشتی بودن جعبه ها

ممکن است جعبه و کارتن بسته بندی رایگان شما هزاران کیلومتر دور سفر کرده باشد. یا ممکن است جهت بسته بندی مواد غذایی ، سبزیجات ، مواد شیمایی و سایر موارد دیگر مورد استفاده قرار گرفته باشد.

یا حتی در معرض گرد و غبار بوده باشد. ممکن است برخی قسمت های آن خیس شده باشد. تمامی این موارد می توانند به بات و ساختار کارتن آسیب رسانند.

از طرفی در اثر استفاده های قبلی شان ممکن است آلوده شده باشند. با استفاده مجدد این جعبه ها و قراردادن وسایل در درون آن ها شما وسایل خود را در معرض آلودگی قرار داده اید.

از طرفی ممکن است در درون این کارتن ها عنکبوت ، پروانه و سایر جانوران بوده باشند. با استفاده از آن ها شما این موارد را به خانه جدید خود خواهید برد. به معنای واقعی کلمه یک هجوم به خانه جدید خود را به ارمغان می آورید.

آیا اندازه جعبه ها برای بسته بندی وسایل شما مناسب خواهند بود؟

جعبه های اسباب کشی در ابعاد و اندازه هایی وسیع به بازار ارائه می گردند. هرکدام از این جعبه ها نیز مورد کاربرد جهت بسته بندی اقلامی خاص می باشند.

با استفاده از کارتن های بسته بندی رایگان و دست دوم شما دیگر هیچ حق انتخابی در این زمینه نخواهید داشت. ممکن است فقط جعبه های بزرگ را بتوانید بیابید. یا در سایز متوسط باشند.

این خود سبب می شود تا بسته بندی اثاثیه منزل شما به صورت ایمن و مطمئن انجام نشوند.

خب طبیعی است چراکه این جعبه ها، مخصوص اسباب کشی نیستند!!!

خسارت های مالی و جانی در استفاده از جعبه هایی که مناسب نیستند

به این موضوع فکر کنید.شما از یک کارتن بسته بندی دست دوم برای بسته بندی سرویس چینی تان استفاده کرده اید. این کارتن قبلا استفاد شده است و مقاومت چندانی نیز ندارد.

در حین حمل به درون ماشین حمل اثاثیه این جعبه پاره می شود. خب قطعا می توانید چنین لحظه ای را تصور کنید.

علاوه بر اینکه کل سرویس شما خواهد شکست. این جعبه پاره شده با چینی های شکسته می تواند آسیب جدی به پای شخص حمل کننده خود وارد نماید.

ساعت ها در جستجوی جعبه های بسته بندی

قطعا باید برای پیدا کردن کارتن بسته بندی که رایگان باشد باید زمان صرف نمایید. شاید چندین روز این کار به طول بیانجامد. خب در این صورت شما باید از ساعت کاری خود کم کرده و به این کار رسیدگی نمایید.

همچنین می توانید به جای این کار جعبه های مخصوص را خریداری کنید. با این کار زمان خود را می توانید در کمار خانواده و دوستان خود صرف نمایید. تا اینکه به دنیال جعبه های رایگان باشید.

همچنین رانندگی در اطراف شهر و سراغ گرفتن از کسب و کارهای گوناگون برای کارتن هزینه های زیادی برایتان به همراه خواهد داشت.

اگر همچنان در تصمیم خود قاطع هستید. می توانیم راهکاری اصولی را در این زمینه به شما ارائه نماییم.

کاهش اسیب های کارتن بسته بندی

کاهش خطرات و آسیب ها در استفاده از کارتن بسته بندی رایگان

اگر وقت مناسب برای یافتن جعبه رایگان دارید که خب واقعا این تلاش ارزشمند است.
همچنین اگر بتوانید جعبه های باکیفیت پیدا کنید قطعا خوش شانس هستید.
در این قسمت نکاتی را در ارتباط با محکم نمون این جعبه ها بیان می نماییم.که با رعایت این موارد قطعا می توانید میزان آسیب ها را کاهش دهید.
ابتدا جعبه ها را به خوبی برانداز کنید که سوراخی نداشته باشند.
درپوش جعبه ها دچار سایش نشده باشند.
کارتن بسته بندی به هیچ عنوان نباید رطوبت داشته باشد.
پایین و گوشه های جعبه ها را با چسب محکم کنید.
حتما کف کارتن بسته بندی از کاغذ خرد شده، ابر و یا فوم های ضربه گیر استفاده نمایید.
پس از بسته بندی حتما درب جعبه را محکم کنید و آن را مهر و موم نمایید.

بهترین مکان ها برای یافتن جعبه های رایگان کجا هستند؟

به طور خلاصه بهترین و مناسب ترین جاهایی که می تواند کارتن بسته بندی رایگان یافت به شرح زیر می باشند:

  • دوستان و نزدیکانی که با تازگی اسباب کشی کرده اند
  • سوپر مارکت ها
  • مراکز خرید
  • فروشگاه های لوازم خانگی
  • کتابفروشی ها
  • مراکز بازیافت

از هر کدام از این مراکز می توانید جعبه های با مقاومت متفاوت و اندازه های گوناگون دریافت کنید.

کارتن بسته بندی چه مشخصاتی داشته باشد؟

با توجه به اهمیت این مورد به صورت حمع بندی ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید را بیان می نماییم.
تمیز بودن جعبه: حتما بررسی کنید که کارتن بسته بندی که یافته اید تمیز باشند. رخی آلودگی ها را می توانید تمیز نمایید. به هیچ عنوان ریسک نکنید. از جعبه های آلوده استفاده ننمایید. چراکه با استفاده از جعبه های آلوده ، آلودگی به خانه جدیدتان منتقل خواهد شد.
جعبه ها حتما خشک باشند:رطوبت عامل اصلی ازبین رفتن بافت و ساختار جعبه ها می باشد. همچنین تا حد زیادی مقاومت جعبه ها را از بین برد. جعبه باید بتواند وزن وسایل را تحمل نماید. به هیچ عنوان بخاطر ارزانی به وسایل خود آسیب نزنید.....

خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی از اطلس بار

در باربری اطلس بار انواع کارتن بسته بندی را ارائه می نماییم. این کارتن ها با مقاومت 5 لایه می باشند. دارای ابعاد و اندازه های بسیار متفاوتی نیز هستند.

انواع کارتن از جمله کارتن بسته بندی، کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس ها به صورت مجزا را ارائه می نماییم.

کیفیت بالا، مقاومت و قیمت مناسب از اصلی ترین ویژگی های این جعبه ها می باشد.

برای خرید تنها کافیست با ما از طریق شماره 1511 در تماس باشید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد