محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکتها

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکتها

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکتهای باربری یکی از مهمترین مسائلی است که در زمان اسباب کشی و حمل اثاثیه به خانه جدید باید به آن توجه شود. استخدام یک شرکت معتبر و قابل اعتماد باربری برای جابجایی اسباب منزل می تواند تمام تفاوت های زیادی در یک انتقال به وجود آورد. تفاوت بین یک حرکت بدون مشکل و بدون استرس (باربری خوب) و یک حرکت دشوار و پردردسر (باربری بد).
البته، یکی از دلایل اصلی که شما باید انتخاب کنید که از خدمات شرکت باربری حرفه ای استفاده کنید، این است که فقط کار شما ساده تر می شود. به جای انجام تمام کارهای سخت، شما، با انجام دادن تکالیف خود به درستی و استخدام یک شرکت معتبر برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه تان، می توانید به سادگی اسباب کشی کنید، در حالی که حرفه ای ها در کارهایی که انجام می دهند، بهتر عمل می کنند.
اما پس از آن، ممکن است شما از خودتان بپرسید:
روش محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکت های حمل بار چیست؟
متناسب با هزینه و بودجه تان به چه خدماتی نیاز دارید؟
پس از این همه، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که مناسب ترین انتخاب را داشته اید یا خیر.
در اینجا راه های مختلفی برای محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکت های باربری وجود دارد:

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی با کاغذ بسته بندی

حتی اگر شما می دانید که کاغذ بسته بندی نرمال در طول فرایند بسته بندی ضروری است، وقتی تصمیم می گیرید که وسایل تان را خودتان بسته کنید، معمولا دو چیز اتفاق می افتد: شما هرگز واقعا نمی دانید که چند ورق کاغذ باید برای بسته بندی اثاثیه و وسایل مختلف استفاده کنید و همیشه پیش از اتمام بسته بندی کاغذ بسته بندی به پایان می رسد.
شرکت های باربری حرفه ای هرگز به نظر نمی رسد در مورد این دو مسئله نگران باشند:
1) آنها همیشه مواد بسته بندی بیشتری را عرضه می کنند،
زیرا این احتمال را می دهند که به کاغذ بیشتری نیاز باشد؛
2) آنها تجربه کافی برای دانستن اینکه چه تعداد ورق کاغذ برای بسته بندی وسایل لازم است دارند.
 کاغذ بسته بندی به عنوان لایه محافظ اولیه برای بسته بندی وسایل شکننده استفاده می شود.
همچنین، کاغذ برای پر کردن کف ، بالا و دو طرف اکثر جعبه های اثاث کشی به کار می رود.

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی با کارتن حمل بار

بهترین بسته بندی کننده ها می دانند که چگونه کارتن بسته بندی می تواند در تمام جنبه های کار بسته بندی مفید و عملی باشد. کارتن ها در ابعاد مختلف وجود دارند و اغلب با قیمت پایین در دسترس هستند و شرکت های باربری معتبر از انواع مختلف جعبه بسته بندی استفاده می کنند. یک باربری خوب، از کاغذهای ضخیم روی اثاثیه شکننده مانند آینه ها و سطوح شیشه ای یا قسمت های ظریف اثاثیه عتیقه، بدون استفاده از نوار به طور مستقیم روی بخش حساس آنها استفاده می کنند.
همچنین، یک باربری دقیق ، مقادیر زیادی از کارتن ها و محافظت کننده ها را روی زمین قرار می دهند تا از آسیب دیدن، خراشیدن کف و سایر آسیب ها جلوگیری کند. به این ترتیب، پس از آنکه باربران از خانه خارج شدند، کف خانه شما بدون آسیب و مثل روز اول خواهد بود.

بسته بندی پلاستیکی

یک شرکت بسته بندی لوازم منزل حرفه ای از مواد مختلف بسته بندی برای محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی استفاده می کنند تا کار را با بهترین شیوه ممکن انجام شود. یکی از این مواد بسته بندی بسته بندی پلاستیکی است که یکی دیگر از اسلحه های مخفی است که یک شرکت معتبر اثاث کشی از آن استفاده می کند. پلاستیک حباب دار و سلفون می توانند از این نوع پوشش بسته بندی وسایل باشند. کاورهای محافظت کننده نیز از دیگر وسایل برای بسته بندی مبلمان و بسته بندی وسایل حساس می باشد.
دسته بندی وسایل مختلف اقلام مانند لباس، وسایل الکترونیکی و غیره در بسته بندی؛
استفاده از طناب دور وسایل؛
جلوگیری از باز شدن در کشوها و کمدها هنگام حمل و نقل؛
بسته بندی ماشین ظرفشویی بدون خالی کردن محتویات آنها؛
جلوگیری از نشستن گرد و غبار روی وسایل؛
و موارد خیلی بیشتر از مزیت های استفاده از پوشش های پلاستیکی در بسته بندی و محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی است. یک شرکت بزرگ می داند زمانی که از بسته بندی پلاستیکی برای محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی استفاده شود همه چیز امن تر و آسان تر خواهد شد.

پلاستیک حباب دار و محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی

راه دیگری که شرکت معتبر برای محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی استفاده می کند از طریق استفاده گسترده از بسته بندی حباب دار است. شاید بهترین مواد محافظ برای اثاثیه ظریف، شکننده و بسیار حساس استفاده از پلاستیک حباب دار باشد. بسته بندی کنندگان خوب همه وسایل الکترونیکی شما را در بسته بندی حباب دار بسته بندی خواهند کرد تا از طبیعت فوق العاده حساس آنها محافظت کنند. به همین ترتیب، همه وسایل و اشیاء ارزشمند نیز با پلاستیک های حباب دار بسته بندی می شوند.
هر وسیله اعم از:

  • ظروف چینی
  • آینه ها
  • تابلوهای نقاشی
  • و قاب عکس ها

و دیگر هنرهای تزئینی گرانقیمت دارای عناصر شیشه ای و قسمت های حساس مبلمان و سایر اثاثیه توسط این تجهیزات قابل بسته بندی است. همچنین، پلاستیک حباب دار یک وسیله فوق العاده به عنوان پرکننده درون جعبه های مقوایی است. اکثر متخصصان خدمات کامل می دانند که چه زمانی و چه مقدار از بسته بندی حباب برای بسته بندی موارد شکننده استفاده می شود. در حقیقت، هیچ چیز مانند استفاده از بسته بندی بیش از حد حباب به عنوان حفاظت اضافی وجود ندارد ... اما بعضی اوقات بعضی از سطوح ظریف نمی توانند در هنگام پوشیدن مواد پلاستیکی محافظ «نفس بکشند».

روکش های محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی

از انواع کاور , پتو و روکش های محافظت کننده برای محافظت از انواع اثاثیه, مبلمان و لوازم خانگی بزرگ استفاده می شود. این کاورها محافظت عالی (به لطف ضخامت آنها) را فراهم کرده و سرعت فرایند بسته بندی را افزایش می دهند (به لطف مساحت پوشش دهی بزرگ آنها). بسته بندی کنندگان حرفه ای از پتو برای محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی استفاده می کنند، زیرا پوشش های محافظ آن را در اطراف وسایل یک لایه محافظ در مقابل انواع آسیب ها ایجاد می کند.

جعبه های مخصوص

یک نکته عالی در مورد استخدام شرکت باربری با امتیاز بالا این است که آنها به مواد بسته بندی ویژه و تجهیزات تخصصی جابجایی دسترسی دارند. این واقعیت که باید بالاترین سطح حفاظت از دارایی های ارزشمند شما را ارائه دهد از مهمترین ویژگی های یک باربری ممتاز است.
علاوه بر جعبه های جابجایی استاندارد، بسته بندی کنندگان های حرفه ای نیز می توانند:
جعبه ی کمدی:
جعبه های مقوایی بلند با یک قفسه فلزی در بالا برای نگهداری لباس های حساس در طی یک جابجایی.
جعبه های کمدی برای حافظت از لباس های گران از آسیب ها عالی است.
جعبه های قاب یا آینه:
جعبه های عکس می تواند برای بسته بندی آثار هنری طراحی شده باشد،
بنابراین محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی و بسته بندی تصاویر و قاب های عکس و بسته بندی انواع نقاشی ها و آینه ها نیز فراهم می شود.
جعبه ظروف:
همچنین بسته های ظروف وجود دارد
که این جعبه ها از کارتن دو لایه ای ساخته شده است که ضخیم تر و قوی تر است،
بنابراین حفاظت بسیار خوبی برای وسایل آشپزخانه و غیره ارائه می شود.

تجهیزات جابجایی وسایل و اسباب کشی

تجهیزات جابجایی

تجهیزات تخصصی جابجایی وسایل که شرکت های باربری در روز اسباب کشی استفاده می کنند، کار را مثل یک بازی ساده می کند.  از لغزنده های مبلمان ساده تا تجهیزات بالابر و حمل بار پیچیده همه برای محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی استفاده می شوند. این تجهیزات به حرکت سریع و ایمن وسایل خانه کمک می کند. دالی و چرخ های متحرک نه تنها کل کار را ساده تر می کند، بلکه از مبلمان و لوازم بزرگ و سنگین هنگام حمل اثاث محافظت می کند همچنین حرکت وسایل از خانه به کامیون حمل اثاث نیز ساده می شود. پس از بارگیری وسایل داخل ماشین حمل بار وسایل به خانه جدید منتقل می شود. علاوه بر این، چرخ های لاستیکی نرم با کیفیت بالا، از هر گونه صدمه به کف ساختمان جلوگیری می کنند.
جابجایی لوازم منزل اغلب ضروری است و با استخدام متخصصانی که می دانند چگونه کار را به درستی انجام دهند، هزینه های اجاره کردن یا خرید این قطعات تجهیزات جابجایی را صرفه جویی خواهید کرد و محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی نیز به درستی انجام می شود.

چگونگی محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکت باربری؟

شرکت های حمل بار حرفه ای که هم معتبر و هم قابل اعتماد هستند باربران و کارگر اسباب کشی خود را تحت آموزش گسترده ای قرار می دهند تا قادر به دانستن آنچه در روز حرکت باید انجام شود باشند.  همچنین کلیه کارهای بسته بندی و حمل اثاثیه را با سرعت و با خیال راحت انجام دهند. سالها تجربه به پرسنل باربری کمک می کند که بدانند در روز جابجایی اثاثیه چه کاری باید و چه کاری نباید انجام دهند. بنابراین، اگر شما واقعا نگران هستید که قادر به محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی به صورت 100٪ امن به ویژه محافظت از اثاثیه با ارزش نیستید، از شرکت های پیشرو در جابجایی اسباب منزل در منطقه خود پس از ارزیابی شرکت و روش های محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی آنها کمک  بگیرید.

سحر اسلامی مقدم 1397/05/19 09:56:49 ق.ظ

خب همه اسباب کشی شون رو به اتوبار و باربری ها محول می کنند که ضحیح و سلامت وسایلشون به مقصد برسه دیگه

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد