لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

یکی از اقدامات مهم ما در روز جابجایی استفاده از لباس مناسب است، اینکه در این روز بزرگ باید چه بپوشیم؟ روز جابجایی اثاثیه، مسلما از روزهای شلوغ زندگی ما و شامل تمام فرایندهای آماده سازی جهت حمل اثاثیه منزل و حتی روند کل انتقال به خانه جدید است. این زمانی است که باربران از طرف شرکت های باربری و اتوبار وارد خانه شما می شوند (مگر اینکه شما خود تان قصد بسته بندی و جابجایی اسباب منزل تان را داشته باشید) و شروع به بسته بندی وسایل، تحویل و حمل کالاهای خانگی شما به درون  کامیون حمل اثاثیه در انتظار حرکت  و سپس حمل و نقل به آدرس جدید تان می نمایند. دراین روز زمان آن است که شما قصد داشته باشید که به طور فعال در باربری اسباب :

منزل خودتان دخالت داشته باشید، بنابراین نباید اهمیت این مناسبت را زیر سؤال ببرید.
و باید از امنیت خود و اعضای خانواده و اطرافیانتان مطمئن شوید.
یکی از راه های انجام این کار این است که توجه داشته باشید که چه چیزی می پوشید.
توجه به اینکه اهمیت زیادی جهت حفظ امنیت خود و دیگران برخوردار است.

لباس مناسب در روز جابجایی

حتی اگر شما دقیقا دنبال آخرین روند در دنیای مد هستید،
روز جابجایی دوره ای است که در ابتدا باید به راحتی خود توجه کنید.

 

و با انتخاب لباس های مناسب و راحت به محافظت از خود و دیگران کمک نمایید.

لباسی را انتخاب کنید که حداکثر انعطاف پذیری را فراهم کنند، به طوری که شما احساس راحتی کنید تا بتوانید انواع حرکات را که معمولا به انجام آنها عادت ندارید انجام دهید - بلند کردن وسایل، حرکات کششی، چرخش، راه رفتن به سمت عقب، راه رفتن روی نوک انگشت های پا و غیره از جمله حرکاتی است که شما خواه نا خواه در این روز برای بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه منزل تان مجبور به انجام برخی از آنها هستید و باید خودتان را برای این حرکات آماده نمایید.
پوشیدن لباس مناسب به شما در انجام بهتر این حرکات کمک می کند.
و سرعت عمل شما را از شما صلب نمی کند.
در صورت امکان، از لباس های ساخته شده از پارچه های تنفسی، به ویژه اگر در فصل تابستان در حال جابجایی هستید استفاده کنید. پوشیدن شلوار یا پیراهن با جیب های امن عمیق، باعث می شود تا به راحتی وسایل مختلف را دم دست داشته باشید.
اسناد مهم:

  • پول
  • ابزار های دستی کوچک برای جداسازی مبلمان و بسته بند ها

 و غیره از جمله چیزهایی است که شما می توانید داخل جیب های تان پنهان کنید.

لباس نامناسب

از پوشیدن شلوارهای تنگ که باعث می شود حرکات شما چابکی لازم را نداشته باشد خودداری نمایید.
بهتر است شلوار راحتی و گشادی انتخاب کنید که در انتهای پاچه های شلوار کمی تنگ باشد تا هم راحتی شما حفظ شود و هم لبه های شلوار باعث ایجاد مزاحمت در شما نشود. گیر کردن بخشی از لباس و احتمال سقوط و افتادن از جمله مشکلاتی است که ممکن است در حین جابجایی وسایل به وجود آید.
از پوشیدن دامن در این روز خودداری کنید.
استفاده از یک لباس سرهمی جیب دار می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.
لباس باید متناسب با فصلی که اسباب کشی می کنید باشد.
اگر در تابستان است از لباس های خنک و نخی استفاده کنید
زیرا علاوه بر گرمای هوا حین کار کردن شما گرمای بیشتری احساس می کنید.
جابجایی در زمستان نیز لذت های خاص خود را دارد.
گرمای هوا شما را اذیت نمی کند.
بهتر است لباس مناسبی که شما را از سرما حفظ نماید به تن کنید.

کفش مناسب اثاث کشی

هرج و مرج روز اثاث کشی به سختی می تواند با هر چیز دیگری مقایسه شود، بنابراین شما باید برای موانع غیرمعمول و وقایع ناخواسته آماده شوید. انتخاب کفش راحت و مناسب علاوه بر لباس حتی برای ایمنی شما و افرادی که اطراف شما هستند بسیار مهم است. یک فرایند حمل و نقل اسباب و اثاثیه تنها با توجه به کفش های نامناسب می تواند منجر به دنیایی از مشکل (و درد) شود.
راحت، راحتی، آسایش!
تکرار این سه کلمه در حالی که شما به دنبال انتخاب لباس مناسب و یک جفت کفش برای به پا کردن در روز حمل بار و باربری وسایل تان هستید به شما در انتخاب مناسب کفش کمک می کند. روز جابجایی مسلما نیازمند پیاده روی و راه رفتن های طولانی و خسته کننده دارد، بنابراین انتخاب راحت ترین کفش باید این ترفند را انجام دهد. اطمینان حاصل کنید که کفش هایی کاملا محصور و پوشیده با کف ضد لغزش انتخاب کنید، در صورت امکان، برای حفاظت و راحتی بیشتر در حین کار بسیار مهم است که پاهای شما در کفش کاملا پوشیده باشد.

اسباب کشی و باربری

وسایل محافظتی

به خاطر داشته باشید که فراهم آوردن حفاظت نهایی برای شما، خانواده و افرادی که در روند اثاث کشی قرار دارند، اولویت شما است. اطمینان حاصل کنید که دستکش کار خود را برای بهبود کار و محافظت از دست های خود در برابر آسیب های تصادفی استفاده کنید.
در هنگام کار کردن در آفتاب و فضای باز، عینک آفتابی را روی صورت خود قرار دهید،
روی سرتان یک کلاه محافظ قرار دهید
و از کرم ضد آفتاب با کارایی بالا در قسمت هایی از بدن تان که در معرض نور خورشید است استفاده کنید.
تا اثرات مضر اشعه های خورشید را خنثی کنید.

لباسی در این روز نباید پوشیده شود؟

از استفاده از قطعات جواهرات زیاد در روز حمل اثاثیه اجتناب کنید،
زیرا آنها می توانند به آسانی بر روی چیزی قلاب شوند و آسیب ببینند.
یا بدتر اینکه به شما آسیب برسانند.
 لباس Baggy ممکن است برای سایر رویدادهای گاه به گاه مناسب تر باشد، اما مطمئنا برای دوره زمانی که شما در حال حرکت و باربری به خانه جدیدتان هستید، درست نیست. کفش های صندل، فلیپ فلاپ ها و کفش های پاشنه بلند جهت استفاده در این روز مناسب نیستند و به جای آنها از کفش راحتی دیگری استفاده کنید تا در طول روز پاهای شما خسته نشوند. نکته مهم و نهایی در انتخاب لباس و کفش توجه به آب و هوا و شرایط آب و هوایی فعلی می باشد. این بسیار ساده است اما بسیار مهم است که این مسئله را در ذهن داشته باشید. هیچ قاعده ای در مورد آنچه که در روز جابجایی بار و وسایل تان باید بپوشید و انتخاب لباس مناسب وجود ندارد.
 مهم این است که انتخاب لباس شما به راحتی شما کمک کرده
و حفاظت کافی برای جلوگیری از حوادث مختلف از شما را داشته باشد.

اهمیت توجه به لباس

جابجایی اسباب منزل و اتوبار و بسته بندی وسایل تان قطعا چندین روز طول می کشد
و هنوز هم بسیاری از کارها قبل از تخلیه وسایل از ماشین باربری در مقابل خانه شما وجود دارد که باید انجام دهید - تایید خدمات استخدام یک شرکت باربری و اتوبار حرفه ای، انجام بسته بندی بار و وسایل مختلف  منزل، از جمله تهیه جعبه ضروری برای شب اول و نظافت انباری، زیرزمین و گاراژ، پرداخت صورتحساب های باقی مانده، قطع برق، جداسازی قطعات بزرگ مبلمان و غیره از کارهایی است که در طی این چند روز باید انجام دهید.
و چیزهای زیادی که قبل از لحظه ای آخر به آن فکر می کنید،
اما ممکن است فراموش کنید که به یک مسئله به ظاهر بی اهمیت،  اما هنوز مهم بپردازید
اینکه در روز جابجایی چه چیزی باید در هنگام حرکت و جابجایی وسایل بپوشید.

راهنمایی های اضافی در مورد چگونگی پوشیدن لباس

در اینجا برخی از نکات اضافی در رابطه با آنچه شما باید در هنگام حمل اثاثیه بپوشید و انتخاب درست ترین و بهترین لباس ارائه می دهیم. اگر چه اکثر مردم تمایل دارند جزئیات مهم را در میان آماده سازی های پر جنب و جوش فراموش کنند، شما نباید اهمیت داشتن لباس مناسب برای این مناسبت را کم اهمیت بدانید. در نظر داشته باشید که اگر شما تصمیم گرفتید نکته ایمنی ضرورت انتخاب لباس مناسب را نادیده بگیرید،
به مشکلات پس از آن نیز باید بی اهمیت باشید!!

لباس مناسب برای روزهای بارانی

باران می تواند حرکت موفقیت آمیز شما را متوقف کند اگر شما به درستی لباس نپوشیده باشید. وضعیت آب و هوا روز قبل از حمل اثاثیه را بررسی کنید و به همین ترتیب لباس مناسب با توجه به شرایط آب و هوایی انتخاب کنید. اگر پیش بینی آب و هوا بارش باران را بیان می کند، قرار دادن بارانی دم دست تان، مطمئنا یک ایده خوب خواهد بود؛
اگر موهای بلند دارید، آن ها را کاملا بالای سرتان جمع کنید.
 روز بسته بندی و باربری احتمالا لحظه ای آرام نخواهید بود.
از این رو فرصت رسیدگی به موهای تان را ندارید.
علاوه بر این، موهای بلند شما ممکن است بر روی صورت شما بیفتد.
و مانع دیدن شما شود. که، نیازی به گفتن نیست، این مسئله چه مشکلاتی که ایجاد نمی کند؛
بعضی از قطعات جواهرات، مانند گردنبند های بلند، حلقه های بزرگ، گوشواره های بلند و دستبند های بزرگ، به احتمال زیاد در روز جابجایی بارهای شما مشکل ساز خواهد بود.
شرکت باربری خوب
انتخاب یک شرکت باربری خوب
اکنون که شما می دانید چه اتفاقی می افتد زمانی که در اثاث کشی هستید، احتمال دارد که حرکت شما هموار و با توجه به برنامه ریزی مناسب باشد. اساسی است که با انتخاب لباس مناسب برای کار، کفش و وسایل حفاظتی خودتان راحت و ایمن باشید تا بتوانید از چالش های مورد انتظار (و غیر منتظره!) که روز اتوبار و باربری برایتان رخ می دهد ایمن باشید. مطمئنا اگر شما مایل نیستید که در انتخاب لباس های مد را فراموش کنید، راه حل منطقی و عملی این است که یک شرکت باربری قابل اعتماد را استخدام کنید تا کار بسته بندی وسایل برای حمل اثاثیه را برای شما انجام دهد در حالی که کنار خود ایستاده اید، دقیقا لباس ها، کفش ها و طلا و جواهراتی که دوست دارید را می توانید استفاده کنید.
لباس شما در این روز باید دو مورد مهم را رعایت کند:
  • راحتی
  • و ایمنی.
روزهایی که پر از هرج و مرج و مشکلات است، و گاهی اوقات حتی کمی خطرناک است،
بهترین زمان برای روی مد بودن و لباس های شیک پوشیدن نیست.
از عقل سلیم خود استفاده کنید و لباس های راحت و مناسب فصل را در روز حمل وسایل تان استفاده کنید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد