شرکت های حمل و نقل کلاه‌بردار را شناسایی کنید

شرکت های حمل و نقل کلاه‌بردار را شناسایی کنید

همکاری با یک شرکت حمل و نقل کلاه‌بردار می‌تواند جابجایی‌تان را با مشکلات بسیاری همراه نماید. یافتن بهترین شرکت باربری، تضمین‌کننده کیفیت جابجایی شما خواهد بود. شما باید بتوانید شرکت‌های کلاه‌بردار را شناسایی نمایید. این روزها شرکت‌های حمل و نقل نوپا زیادی را می‌بینیم. رقابت بالایی جهت جذب مشتری در بین این شرکت‌ها وجود دارد. در مرحله استعلام قیمت، خیلی از شرکت‌های حمل و نقل کلاه‌بردار قیمت‌هایی پایینی را اعلام می‌نمایند.
قطعاً این موضوع جای نگرانی خواهد داشت.
توجه نمایید ک در انتخاب این شرکت‌ها اشتباه نکنید. بحث مالی بسیار مهم است. ولی هیچ ارزانی قطعاً بدون دلیل نخواهد بود.
برای رهایی از چنگال شرکت‌های حمل ‌و نقل کلاه‌بردار راهکارهایی وجود دارد.
که در این مطلب آن‌ها را بیان می‌نماییم.

انجام استعلام قیمت از چندین شرکت حمل و نقل

قطعاً وقت صرف کردن در این مرحله بسیار بهتر است. تا اینکه انتخاب اشتباهی را داشته باشید. پس زمان بگذارید. می‌توانید از طریق جستجو در اینترنت فهرستی از شرکت‌های باربری و اتوبار را بیابید.
با تمامی این شرکت‌ها تماس بگیرید.

سعی کنید تمامی اطلاعات موردنیاز را به این عزیزان درست اعلام کنید. مبدأ، مقصد، حجم وسایل، وسایل سنگین همه را اعلام نمایید. و استعلام قیمت بگیرید.
با انجام این کار قطعاً محدوده قیمت درست را به دست خواهید آورد.
دراین‌بین ممکن است شرکت حمل‌ونقلی قیمتی اعلام نماید. که از این محدوده بسیار بالاتر و یا بسیار پایین‌تر باشد. خب اینجا باید دلیل را از این شرکت‌ها سؤال نمایید. از آن‌ها بخواهید تا شمارا از بابت

دلیل این اختلاف قیمت توجیه نمایند.

دادن وعده‌های دروغین توسط شرکت‌های حمل و نقل کلاه‌بردار

اعلام تخفیف‌های باورنکردنی یکی از راهکارهای کلاه‌برداری این شرکت‌ها می‌باشد. به‌طور مثال دیده‌شده است که شرکت به شما پیشنهاد تخفیف 50% را اعلام می‌نماید. خب منطقی است که این شرکت قطعاً مشکلی خواهد داشت.
ممکن است برای اسباب کشی تان بیایند. وسایل را بارگیری کنند. ولی در مقصد خدمات موردنیاز شمارا ارائه نکنند. یا اینکه در برخی موارد دیده‌شده است. که این شرکت‌ها آسیب‌های بسیار جدی را به وسایل وارد می‌آوردند.

حتی شما با توجه به وعده‌هایی که در پشت تلفن به شما می‌دهند. با دقت می‌توانید آن‌ها را به‌درستی شناسایی کنید. این شرکت‌ها را از لیست خود حذف کنید.

دریافت کل وجه در زمان عقد قرارداد

با تماس با شرکت‌های حمل و نقل حتماً از نحوه دریافت وجه مطلع شوید. شرکت‌های حمل و نقل کلاه‌بردار زیادی را دیده‌ایم. که درخواست تسویه‌حساب کامل را در زمان عقد قرارداد دارند. همچنین قراردادی رسمی نیز با شما منعقد نمی‌نمایند.
خب قطعاً چنین شرکتی نیز نمی‌تواند مورد اعتماد باشد.

بررسی مدارک و ثبت رسمی شرکت

شرکت‌های معتبر دارای پروانه کسب می‌باشند. و به‌راحتی قادر خواهید بود تا از اتحادیه باربری از آن‌ها استعلام بگیرید. به‌هیچ‌عنوان از شرکت‌هایی که ثبت رسمی نشده‌اند. و جواز کسب معتبری ندارند کمک نگیرید.
در صورت بروز هرگونه مشکلی شما قادر به پیگیری راحت آن نخواهید بود.
این در حالی است که اگر شرکت عضو اتحادیه باربری باشد. در صورت وجود هرگونه مشکل می‌توانید به اتحادیه مراجعه نمایید. و شکایت خود را به مراجع ذیصلاح آن‌ها اعلام دارید.
پس درخواست مشاهده مدارک این شرکت‌ها از حقوق شما می‌باشد.

تنها به جستجوی در اینترنت اکتفا نکنید

این روزها تنها با جستجوی کلمه "باربری" در اینترنت شاهد نتایج میلیونی می‌باشیم. الزاماً همه شرکت‌های موجود در این نتایج معتبر نیستند. پس بهتر است تا تنها به خاطر داشتن وب‌سایت و یا بودن آن‌ها جزو نتایج نمایش داده‌شده به شما، به آن‌ها اعتماد نکنید.
از دوستان خود نیز پرس‌وجو کنید. کسانی که قبلاً اسباب کشی داشته‌اند. به‌راحتی می‌توانند تجارب خود را در اختیار شما قرار دهند.
به سایت‌های مرجع مراجعه کنید. نظرات کاربران را در ارتباط با هر شرکت حمل و نقل مطالعه نمایید.

ماشین باربری ویژه از باربری معتبر اطلس بار

ماشین‌های حمل و نقل ویژه

شرکت‌های حمل و نقل معتبر دارای ماشین‌های باربری ویژه می‌باشند. شما می‌توانید روی بدنه ماشین‌های آن‌ها لوگوشان را مشاهده نمایید. مشخص است که این ماشین‌ها تنها برای اثاث کشی استفاده می‌شوند.
شرکت حمل و نقل کلاه‌بردار ممکن است با ماشینی بی‌نام‌ونشان به محل شما مراجعه نماید. اگر این اتفاق افتاد به‌هیچ‌عنوان به آن‌ها اجازه بارگیری را ندهید.
چراکه ماشین‌های اجاره‌ای می‌توانند دردسر زیادی برای وسایل شما ایجاد نمایند.

عقد قرارداد رسمی و ارائه بیمه‌نامه

پیشنهاد شرکت‌های معتبر به شما عقد قرارداد رسمی می‌باشد. در این قرارداد تمامی وظایف شرکت درج‌شده است. تا مشکلی در آینده پیش نیاید. ولی شرکت‌های کلاه‌بردار تنها به‌صورت کلامی به شما تعهد می‌دهند. و در صورت بروز مشکل نیز همه آن‌ها را نقض می‌نمایند.
پس بهتر است که دقت کنید. از شرکت حمل بار بخواهید تا قرارداد ارائه نمایند. همچنین بیمه‌نامه به شما کمک شایانی می‌نماید. لیست تمامی وسایلی که باید بیمه شوند را آماده کنید. و از آن‌ها بخواهید تا بیمه‌نامه‌ای معتبر برای این وسایل صادر نمایند.
هرچند که اگر شرکت مطمئنی را انتخاب کرده باشید. خود آن‌ها این خدمات را به شما ارائه خواهند کرد.

ویژگی‌های اصلی شرکت‌های حمل و نقل معتبر

در زیر برخی موارد ریز را اشاره می‌نماییم. که آن‌ها می‌توانند به شما در تشخیص اعتبار شرکت کمک نمایند.
شرکت‌های حمل‌ و نقل معتبر اکثراً دارای شماره‌های اختصاصی می‌باشند.
با تماس با این شرکت‌ها شما با راننده صحبت نخواهید کرد. بلکه این بخش فروش هستند که پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.
در زمان عقد قرارداد درصد منطقی از هزینه را از شما تقاضا می‌نمایند.

ماشین‌هایی با مشخصات خاص که معرف شرکت هستند دارند. از طرفی تمامی این ماشین‌ها با دیواره‌های موکت کاری شده و مخصوص حمل اثاثیه هستند.
در صدور بیمه‌نامه و بارنامه رسمی هیچ‌گونه مشکلی ندارند و خود آن‌ها این مورد را به شما پیشنهاد می‌دهند.
تخصص زیادی در امر حمل و نقل دارند. و این را از پیشنهاد‌هایی که ارائه می‌نمایند می‌توانید متوجه شوید.
قطعاً به دست آوردن اسم معتبر کار آسانی نیست. برخی شرکت‌های حمل و نقل دارای نامی آشنا هستند. که خب قطعاً این موضوع نتیجه ارائه خدمات باکیفیت آن‌ها بوده است.
پس سعی کنید تا به شرکت‌هایی که اسم آن‌ها حتی یک‌بار هم به گوش شما نخورده است اعتماد نکنید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد