راهکار های اسباب کشی جهت حفظ محیط زیست

راهکار های اسباب کشی جهت حفظ محیط زیست

حفظ محیط زیست از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در اسباب کشی ها نیز برخی راهکار های ما می تواند حسارت های زیادی را به آن وارد کند. با توجه به اینکه همه ما در قبال محیط زیست مسئول می باشیم. لاز است تا نکات اصلی را در جهت حفظ آن در جابجایی هایمان نیز مد نظر قرار دهیم.

چراکه محیط زیست متعلق به تمامی افراد است. و تنها با توجیه اینکه استرس اسباب کشی دارید نمی توانید به آن آسیبی وارد نمایید.

حفظ محیط زیست در اسباب کشی را از کجا آغاز کنیم؟

در وهله اول، زمانی که برای باربری درحال آماده شدن هستید. می توانید از تکنولوژی به جای کاغذ استفاده نمایید. درحال حاضر گوشی های همراه امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهند. که با استفاده از آن ها می توانید امور خود را مدیریت نمایید. همچنین از مصرف کاغذ نیز جلوگیری کنید.

به طور مثال زمانی که با یک شرکت حمل و نقل در ارتباط هستید.برای استعلام قیمت به جای نامه نگاری کتبی از پست های الکترونیکی استفاده کنید. با این کار علاوه بر سرعت بخشیدن به کارها، به حفظ محیط زیست نیز کمک کرده اید.

در مرحله بسته بندی به فکر محیط زیست باشید

برای بسته بندی وسایل و آماده نمودن آن ها جهت اسباب کشی ، شا به لوازم زیادی نیاز خواهید داشت.
برای حفظ محیط زیست بهتر است تا از جعبه های بازیافت استفاده نمایید. سعی کنید تمامی وسایل مورد کاربردتان قابل بازیافت باشند.

لازم نیست حتما تمامی جعبه ها را نو خرید کنید. از جعبه های دست دوم استفاده کنید. سعی کنید در حین حمل اثاثیه نیز این جعبه ها آسیب نبینند. تا پس از اتمام کار جابجایی تان بتوانید آن ها را به افراد دیگری که اثاث کشی دارند بفروشید.با استفاده از این روش علاوه بر کاهش هزینه هایتان، به محیط زیست هم آسیب نزده اید.

تا حد امکان از لوازم بسته بندی پلاستیکی استفاده نکنید. چرا که تجزیه پلاستیک سالها زمان نیاز دارد.
بهینه استفاده کرده از لوازم بسته بندی نیز علاوه بر محیط زیست به خود شما نیز کمک خواهد کرد.
می توانید از چند هفته قبل از اسباب کشی تان شروع به جمع کردن روزنامه های باطله کنید. حتی می توانید برای بسته بندی وسایل شکننده از پارچه و یا حوله ها استفاده کنید.

اجاره جعبه های پلاستیکی برای بسته بندی

به جای استفاده از جعبه های کاغذی و مقوایی، می توانید از جعبه های پلاستیکی استفاده نمایید. این جعبه ها به حد بسیار چشمگیری مقاوم می باشند. به همین جهت می توانند از وسایل درون خود نیز بهتر محافظت کنند.
همچنین اکثر این جعبه ها چرخ دارند و حمل آن ها نیز به راحتی انجام می شود.

برترین مزیت این جعبه ها برای محیط زیست این است که یک یا دو بار مصرف نیستند. و شرکت های حمل و نقل می توانند سالهای سال از آن ها برای حمل اثاثیه استفاده نمایند.

اجاره ماشین باربری مناسب

اجاره ماشین های باربری مناسب

ماشین های حمل و نقل باید مشکلی نداشته باشند. در شهر اغلب اوقات کامیون هایی را می بینیم که به دلیل مشکلات فنی دود زیادی را تولید می نمایند.

استفاده از چنین ماشین هایی اصلا مناسب نیست. شرکت های حمل و نقل معتبر اصولا دارای ماشین های بروز می باشند. و مرتب این ماشین ها سرویس فنی می شوند تا در صورت وجود هرگونه مشکل، مورد آن رفع شود.
شما می توانید در صورتی که ماشی شرکت حمل و نقل مشکل داشت، از آن ها بخواهید تا ماشین را تغییر دهند. تا مجبور به تعمیر آن نیز شوند.

ساعت مناسب جابجایی

انتخاب ساعت مناسب برای جابجایی

از اصول حفظ محیط زیست در جابجایی، انتخاب بهترین ساعت ممکن می باشد. مطمئنا ساعات شلوغ و پر ترافیک انتخاب مناسی نیستند. چراکه علاوه بر افزایش آلودگی هوا، زمان زیادی نیز از خود شما تلف خواهد شد.

بهتر است این مطلب را مطالعه نمایید: بهترین ساعت برای اسباب کشی

باربری اطلس بار دوستدار محیط زیست

کارشناسان ما در باربری اطلس بار با هدف حفظ محیط زیست به بررسی تمامی نکات پرداخته اند.
تمامی ماشین های ما بروز می باشند. علاوه بر این هر روز صبح توسط متخصصان مورد بررسی قرار می گیرند. و در صورت وجود هرگونه ایراد فنی باید ایراد آن ها رفع شود.

ما با رعایت تمامی نکات مهم در امر حفظ محیط زیست جابجایی را برای شما عزیزان انجام می دهیم. تنها کافیست با ما در تماس باشید.
همچنین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت شما هستیم. تا بدون محدودیت بتوانید مناسب ترین زمان را انتخاب کنید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد