دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

شرکت های حمل و نقل می تواند به بهترین شکل ممکن به شما در یک اسباب کشی کمک نماید اما با این حال و با وجود تعداد زیادی شرکت های باربری و حمل بار عده ای از افراد ترجیح می دهند که خودشان اسباب کشی کنند.با این تعداد شرکت های باربری ارزان قیمت که وجود دارد.
شگفت آور است که بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که این کار بسیار طاقت فرسا را خودشان انجام دهند. اگر شما قصد اسباب کشی بدون کمک از یک شرکت معتبر را دارید، واقعا باید تجدید نظر کنید. در حال حاضر، احتمالا دارید به جابجایی اثاثیه فکر می کنید و روی هزینه های تمرکز دارید. مطمئنا، ممکن است مقداری از هزینه های اثاث کشی را صرفه جویی کنید، اما با چه قیمتی؟ علاوه بر این، بسیاری از مردم تصور می کنند که آنها خیلی بیشتر از آنچه که واقعا انجام می دهند، صرفه جویی می کنند. در زیر برخی دلایل وجود دارد که نشان می دهد عدم استخدام شرکت های باربری و انجام امور مرتبط با حمل اثاثیه توسط خودتان واقعا ارزشش را ندارد!!.

استرس

در زمانی که خودتان دست به جابجایی و حمل اثاثیه منزل می زنید.
مقدار زیادی استرس به شما وارد می شود.
بله، شما هنوز هم احتمالا بدون توجه به استرس قصد اسباب کشی دارید، اما این کار استرس و نگرانی شما را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. در حال حاضر، به جای اینکه نگران حضور به موقع شرکت های باربری باشید، باید در مورد اجاره ماشین باربری و حمل بار، بارگیری و تخلیه وسایل داخل ماشین اسباب کشی ، نحوه برخورد با اشیاء سنگین، تصمیم گیری در مورد پارک کردن کامیون در یک زمان مشخص و خیلی کارهای دیگر توجه داشته باشید که این می تواند به میزان زیادی نگرانی شما را افزایش دهد.
شما باید بدانید که بسیاری از افرادی که می گویند به شما کمک خواهد کرد.
تنها احتمالا چند نفر برای کمک خواهند آمد.
پس بهتر است زیاد روی کمک دیگران حساب نکنید.

و خودتان یک شرکت معتبر و مطمئن را برای جابجایی اثاثیه تان در نظر بگیرید.
در این مورد شما نمی دانید، که استرس هم برای بدن و هم برای ذهن مضر است.

استرس می تواند باعث؛

 • فشار خون بالا
 • سردرد
 • عدم تعادل هورمونی
 • مشکلات گوارشی
 • و زخم معده
 • شود. مسئله دیگر  اثرات منفی بلند مدت استرس، از جمله حمله قلبی، سرطان و تعدادی از مشکلات دیگر می باشد. اثر استرس روی ذهن بسیار گسترده تر و ترسناک تر است. شامل؛
 • افسردگی
 • نوسانات خلقی
 • اختلالات خوردن
 • ناتوانی و اختلال در قضاوت

همه اینها در اثر استرس و نگرانی و فشار روحی به وجود می آید.

آسیب ها

شما نیازی به برداشتن یک دستگاه سنگین ، یک میز بیلیارد یا یک وسیله سنگین و آسیب های ناشی از آن ندارید. به سادگی حمل جعبه ها و کارتن بسته بندی و بالا و پایین رفتن از پله ها، و قرار دادن آنها در داخل و خارج از کامیون باربری می تواند به پشت و مفاصل شما آسیب برساند. علاوه بر این شما ممکن است بر روی پله و یا روی کف مرطوب دچار لغزش شوید و سر بخورید. البته، اگر شما قطعات دکوری یا لوازم خانگی حساس و سنگین داشته باشید، یک حرکت اشتباه می تواند باعث شود شما از اتاق اورژانس سردر بیاورید و برای مدتی نتوانید کار کنید.
آیا فشار فیزیکی و خطر صدمه جسمانی واقعا ارزش صرفه جویی مقداری پول را دارد؟

اتلاف زمان

هنگامی که یک شرکت باربری مدرن را استخدام می کنید،

 • می توانید صبح بیدار شوید
 • دوش بگیرید
 • وسایل شما توسط باربران بسته بندی و حمل می شود

و شما می توانید نظاره گر انجام کارها توسط آنها باشید.
و سپس به آسانی در خانه جدیدتان بسته بندی ها باز می شود و در جای خود چیده می شود. هنگامی که خودتان اسباب کشی می کنید، اغلب مجبور می شوید تمام روز را برای بسته بندی و حمل بار وقت بگذارید. به خصوص اگر شما یک کامیون باربری را اجاره نکنید و مجبور شوید چندین مرتبه کار بارگیری و تخلیه بار را انجام دهید بسیار زمان بر خواهد بود. تمامی این کارها زمان زیادی از شما وقت خواهد گرفت همچنین شاید مجبور به تمیز کردن وسایل و خانه نیز باشید
که احتمالا برای این کار به اندازه کافی خسته و سردرگم هستید.

بیمه

حتی شرکتهای باربری ارزانقیمت باید بیمه باشند.
بنابراین، شما می توانید صبور باشید اگر برخی وسایل تان شما آسیب دیده است، شما می توانید یک درخواست برای جایگزینی یا دریافت خسارت به شرکت باربری معتبر ارائه نمایید. اما اگر شما از دوستان خود برای کار اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل کمک بگیرید و از طرف آنها خسارتی به وسایل شما وارد شود آن موقع چه کاری می خواهید انجام دهید؟
شما مطمئنا نمی توانید از دوستان یا آشنایان خود ادعای خسارت داشته باشید،

و واقعا نمی توانید انتظار داشته باشید که دوستان شما بابت ضررهایی که به وسایل شما وارد شده است پول پرداخت کنند. این کاملا به ضرر شماست و این می تواند تاثیر منفی نیز بر دوستی شما داشته باشد، که بسیار مایه تاسف است. البته این کار را می توان صرفا با استخدام یک شرکت معتبر و مطمئن بدون هیچ دردسری انجام داد و در صورت بروز هر گونه خسارت نیز می توانید از شرکت مربوطه هزینه خسارت وسایل تان را دریافت نمایید.

سردرگمی و فراموش کردن برخی کارها

همچنین زمانی که خودتان تمامی امور مربوط به اسباب کشی را انجام می دهید ممکن است دچار سردرگی و فراموشکاری شوید. فراموش کردن برخی وسایل کوچک و خرده ریز و وسایل ضروری در خانه قدیمی و انجام ندادن به موقع برخی کارها را زمانی که دست به اثاث کشی می زنید چیزهایی است که ممکن است شما را آزار دهند. به خصوص زمانی که قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان را دارید و قرار است مسافتی طولانی تا خانه جدیدتان طی کنید
فراموش کردن برخی وسایل ضروری می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.
شما مجبور نیستید همه کارها را خودتان انجام دهید.
تنها با استخدام یک شرکت باربری مطمئن به راحتی می توانید کارها را به دست این شرکت بسپارید و خودتان به انجام کارهایی که ممکن است بعدا فراموش شود بپردازید.
با استخدام یک گروه معتبر برای مثال؛
می توانید وسایل شخصی تان را بسته بندی کنید.
جواهرات و اشیای گرانقیمت تان را بردارید.
و یا اسناد و مدارک معتبر و مهم تان را سازمان دهی و بسته بندی کنید.
اموری مثل؛

 • لغو اشتراک ها
 • مدرسه بچه ها

و ...
می تواند کارهایی باشد که شما فرصت انجام آن را با استخدام شرکتی مطمئن و کم هزینه به دست می آورید.

اتوبار معتبر و امنیت در حمل بار و باربری

امنیت در حمل بار و باربری

مسئله مهم دیگر امنیت در باربری است.
اگر خودتان قصد انجام کارهای اثاث کشی و بسته بندی را دارید
باید دقت زیادی به خرج دهید
و زمان زیادی از وقت تان را برای این کار اختصاص دهید.

در پایان ممکن است آن درجه از امنیت که برای سلامت خودتان , خانواده تان و وسایل تان نیاز است نرسید. خب شما در بسته بندی و حمل اثاثیه منزل تان تجربه و تخصص ندارید و ممکن است در برخی کارها اشتباهاتی رخ دهد که  منجر به آسیب به شما یا وسایل تان شود. اما یک شرکت معتبر و با تجربه باربران و کارگران خود را طوری آموزش می دهد که درعین سرعت بالا دقت زیادی در بسته بندی وسایل برای اسباب کشی داشته باشد. و هم به خوبی از عهده انجام کارهایی که از نظر ما مشکل است مثل حمل اثاثیه سنگین برآیند.
اگر بسته بندی به درستی انجام نشود

ممکن است با صحنه هایی مثل:
باز شدن کارتن بسته بندی
و ریختن وسایل داخل آن به بیرون مواجه شوید.
یا نتوانید به خوبی مراقب فرزندان کوچک خانواده باشید
و یا غذایی برای خوردن در روز اثاث کشی نداشته باشید.

بنابراین برای اجتناب از بروز چنین مشکلاتی می توانید به راحتی با استخدام یک شرکت معتبر و یک باربری سریع و امن تمامی امور را به این شرکت ها بسپارید و خودتان با فراغ بال از فرزندان و عزیزان خود مراقبت کنید. و یا غذایی که دوست دارند را تهیه نمایید. اسباب کشی همیشه نباید با ترس و دلهره همراه باشد. بلکه این می تواند یک تجربه شیرین و لذت بخش برای شما و فرزندان تان باشد
اگر بتوانید یک تصمیم درست بگیرید.

معتبر بدون دردسر جابجا شوید

یک شرکت حمل بار مطمئن می تواند بدون کمترین دردسر تمامی امور مربوط به جباجایی لوازم منزل را به دست گرفته و به خوبی انجام دهد. خدماتی که یک شرکت خدمات اسباب کشی آسان ارائه می نماید شامل اجاره ماشین حمل بار , اعزام نیروهای زبده و ماهر و تمامی لوازمی که برای بسته بندی اسباب خانه نیاز است از بسته بندی تا چیدمان را برای شما انجام می دهد. اگر به دنبال راهکاری برای کاهش هزینه باربری اسباب منزل هستید می توانید بخشی از این کارها را خودتان برعهده بگیرید اما کارهای مهم و سخت را به آن ها محول نمایید.
مطمئن باشید این بهترین کاری است که می توانید برای خود و خانواده تان انجام دهید
تا این که  صرفا به دنبال کاهش هزینه ها و صرفه جویی در پول باشید.

انتخاب شرکتی معتبر

در میان تعداد بی شمار شرکت های باربری انتخاب یک شرکت معتبر و ایمن بسیار مهم است.
اگر صرفا به دنبال قیمت ارزان می گردید ممکن است در انتخاب شرکت خوب دچار اشتباه شوید و انتخاب نادرستی داشته باشید. قیمت نباید تنها ملاک شما برای انتخاب بهترین  و معتبر ترین شرکت باشد. درست است که قیمت و هزینه باربری می تواند زیاد باشد اما به خاطر داشته باشید که دردسرهای بعد از آن و خسارت ها و خستگی های روحی و جسمی که به شما یا اعضای خانواده وارد می شود بسیار مهم تر از پولی است که برای یک جابجایی امن و مطمئن هزینه می کنید.
در هر صورت اطلس بار آماده خدمت رسانی به شما می باشد. تنها کافیست با ما در تماس باشید و یا به صورت آنلاین استعلام قیمت باربری را انجام دهید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد