حمل کمد ها و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران با شرکت باربری

حمل کمد ها و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران با شرکت باربری

جابجایی وسایل منزل در شرق تهران یک راهنمای کامل برای حرکت دادن وسایل و جابجایی آنها در اسباب کشی در اختیار شما قرار می دهد.اگر شما در حال جابجایی اثاثیه منزل هستید و دارای کشو یا کمد لباس هستید که باید جابجا شود، می دانید که این قطعات سنگین بدبار بوده و حرکت دادن شان دشوار است. از این راهنمایی استفاده کنید تا به شما کمک کند تاکمد و قفسه های تان را برای باربران شرکت اتوبار و باربری آماده کنید یا خودتان آن را حرکت دهید

از فضای داخلی آنها برای حمل بار استفاده کنید

 • کمدها 
 • کشوها 
 • و قفسه ها

یک مکان عالی برای بسته بندی لباس و بالش های اضافی هستند،

البته هنگامی که تمام وسایل داخل آنها را خالی و بسته بندی کرده باشید.

این گونه وسایل به عنوان پوشش عمل می کند و یک فضای عالی برای قرار دادن قطعات بزرگ و نرم مانند:

 •  کوسن های مبل
 • انواع بالش ها
 • و لباس ها

 فراهم می کند

آنها در جای مناسب قرار دهید و هرگز نباید فراموش کنید که درون آنها را یک سری از وسایل تان را بسته بندی کردید ... 

راهنماییهای بیشتر را از ما در باربری و حمل اثاثیه منزل شرق در تهران بگیرید

تخصص ما در باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران حمل اثاثیه بدون آسیب و خسارت است.

تمیز کردن داخل کمدها و ...

همه چیز را از داخل کمدها، کشوها و کابینت ها بردارید.

همه وسایل داخل آنها را به صورت جداگانه بسته بندی کنید.

تمامی قفسه ها را نیز خالی کرده و وسایل داخل آن را بسته بندی کنید.

خالی نکردن وسایل داخل قفسه ها به راحتی می تواند باعث آسیب به آن و وسایل دیگر در کامیون و یا در هنگام تحویل شود. برای اجاره کامیون باربری و اسباب کشی با ما در باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران تماس بگیرید.

درها را جدا کنید(اگر قابل جدا شدن هستند(

برخی افراد ممکن است بخواهند درب کمدها یا ویترین ها را بردارند.

اگر کمد یا قفسه شما درب داشته باشد، مخصوصا اگر درب آنها شیشه ای یا هر جنس ظریف دیگر باشد، پیچ هایی که لولا را پیوست می کنند باز کنید، این قطعات باز شده را در یک کیسه پلاستیکی نگه دارید و به خود قفسه یا کمد وصل کنید تا فراموش نکنید که آنها را کجا گذاشتید. اگر توانایی و وقت کافی برای این کار را ندارید ما در باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران به آسانی برای تان این کار را انجام می دهیم.

حمل اثاثیه در شرق تهران و باربری در شرق

نحوه جابجایی کشوها

در صورتی که کمد یا قفسه شما دارای کشو باشد، لازم نیست آنها را خارج کنید،

مگر اینکه فکر کنید ممکن است در طول حرکت شل شوند

و یا اگر وزن آنها زیاد است و در صورت خارج کردن کشوها وزن کمد یا قفسه کم می شود. می توانید برخی از وسایل تان را درون کشوها نگه دارید اگر وزن زیادی ندارند و باعث سنگین شدن قفسه یا کمد نمی شوند. مثل برخی لباسها و وسیله های سبک و کوچک مثل حوله، بالش یا پتو. فقط از محکم بودن این کشوها اطمینان حاصل کنید. باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران آماده انجام کلیه امور مربوط به بسته بندی و باربری است. اتوبار و باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران تخصص کافی در تمامی زمینه های باربری مدرن را دارد.

از بسته بودن درب ها اطمینان حاصل کنید

اگر از درب ها و کشوها را از کمد یا دراور و قفسه ها خارج نکردید اطمینان حاصل کنید باربر و کارگر باربری شما می داند که که این وسیله با درب و کشو سنگین است و می تواند آن را حمل کند یا از وسیله ای خاص برای حمل آن استفاده می کند. دربها و کشوها را با نوار چسب نبندید. نوار چسب روی سطوح چوبی به خوبی نمی تواند محکم شود و زمان برداشتن ممکن است باعث آسیب رساندن به رنگ چوب شود و آثار آن روی وسیله باقی می ماند که به سختی پاک می شود.

اگر درب ها یا کشوها را خارج نکرده اید، سعی کنید آنها را ببندید یا آنها را قفل کنید

همچنین اطمینان حاصل کنید که شرکت باربری و اتوبار به خوبی کمد یا قفسه شما را با پدهای محافظتی پوشانده است تا در موقع حمل بار به آنها آسیبی وارد نشود. اگر خودتان اثاث کشی می کنید می توانید این روکشهای محافظتی مثل پلاستیک های حباب دار را خریداری کرده و برای بسته بندی اثاثیه تان استفاده کنید. اگر برای تهیه این وسایل با مشکل روبرو هستید می توانید با شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار تماس بگیرید. باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار تمامی لوازم بسته بندی را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

 اگر دربهای قفسه ها و کمدها را باز کرده اید.

و آنها شیشه ای و حساس هستند

برای بسته بندی آنها نیز می توانید از:

 • پتو
 • پارچه
 • یا پلاستیک های حباب دار

استفاده کنید.

همچنین می توانید آنها را داخل کارتن و جعبه های آینه و قاب قرار دهید.

همانطور که یک آینه یا قاب را بسته بندی می کنید.

همچنین از پتو و روکش برای بسته بندی خود کمد و دراور نیز می توانید استفاده نمایید.

وسایل داخل کمدها و قفسه ها

وسایلی که از داخل کمدها و قفسه ها خالی کرده اید را در یک کارتن حمل بار قرار دهید.

این کارتن را به خوبی بسته بندی کنید

و روی آن بنوسید محتویات کمد یا کشو تا زمان چیدمان بدانید هر چیزی را کجا بسته بندی کرده اید. با این کار زمان زیادی لازم نیست تا به دنبال وسایل تان درون کارتن ها و بسته بندی ها بگردید. فقط از محکم بودن کارتن ها اطمینان حاصل کنید. کف آنها را با چسب محکم کنید و از کاغذ و روزنامه برای پوشاندن کف آن استفاده کنید. باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران برای تمامی امور مربوط به اثاث کشی و جابجایی اسباب منزل شما چه سنگین و چه سبک آماده است. از این رو کافیست کار حمل اثاثیه منزل تان را به ما در باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران بسپارید.

لوازم بسته بندی برای باربری و حمل اثاثیه منزل

وسایل مناسب برای حمل کمدها و قفسه ها

اگر خودتان نسبت به حمل اثاثیه اقدام می کنید،

باید از یک چرخ استفاده کنید

تا اطمینان حاصل کنید که می توانید بدون آسیب دیدن کمدها و قفسه ها را حرکت دهید. همچنین با استفاده از طناب و یا ریسمان وسیله را محکم به چرخ ببندید تا حرکت نکند. اگر به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید می توانید از دیگر افراد کمک بگیرید. در این کار ما در شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار آماده ایم تا به شما در حمل بارهای سنگین و سبک کمک کنیم.

تنها کافیست با باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران تماس داشته باشید.

نکات بیشتر

از نوار در مبلمان استفاده نکنید.
نوار چسب ها می تواند آثاری از خود روی اثاثیه شما باقی بگذارند که به این راحتی پاک نمی شوند.  و اگر شما بین مناطق مختلف آب و هوایی حرکت می کنید، می تواند سبب خشک شدن نوار شود و می تواند یک اثر دائمی بر روی اثاثیه مورد علاقه شما باقی بماند. برای دریافت مشاوره اسباب کشی با شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران تماس بگیرید

باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران به شما در زمینه:

 • بسته بندی اثاثیه به نحو مطلوب
 • و حمل بار مشاوره رایگان ارائه می دهد.. 

آنچه نیاز دارید

 • ابزار برای جدا کردن دربها
 • وسایل بسته بندی
 • روکشهای محافظتی مثل پلاستیک های حباب دار
 • نوار چسب برای پلاستیک های حباب دار نه سطوح چوبی

برای تهیه لوازم بسته بندی اثاثیه با باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار تماس بگیرید. باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران در زمینه فروش لوازم بسته بندی اثاثیه با کیفیت بالا فعالیت دارد. همچنین باربران و پرسنل شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار نیز دارای تخصص و مهارت کافی برای حمل بار و باربری اسباب منزل شما می باشند.

باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار

توصیه می شود برای اسباب کشی آسان و بدون استرس با شرکت اتوبار متخصص در شرق تهران اطلس بار تماس بگیرید.

 باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار از طریق:

 • باربری در تهرانپارس
 • باربری در نارمک
 • باربری در تهران نو
 • باربری در وحیدیه
 • باربری در شهرک امید

اقدام به جابجایی در شرق تهران می نماید.

شرکت های متخصص در شرق تهران اطلس بار همچنین در سراسر تهران اعم از شمال , جنوب , غرب و مرکز تهران نیز در شرق تهران را ارائه می کند. لازم به ذکر است که باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است. باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران یک باربری مدرن و یک باربری خوب در تهران است. باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران در زمینه حمل بار به شهرستان و حمل اثاثیه منزل از تهران به سراسر ایران نیز تخصص دارد.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد