حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس توسط خودتان یک چالش بزرگ است. ایده های هوشمندانه و نکات مفید در زمینه حرکت صحیح یک میز کنفرانس ، تلاش را آسان تر می کند. این مقاله آماده است تا به شما کمک کند تا این جابجایی سخت را به یک حرکت ساده و آسان تبدیل نمایید. درست است که میز کنفرانس به ندرت نقل مکان می شود. حتی نصب کردن چنین قطعه ای از مبلمان دشوار است و افراد به این موضوع در زمان انتقال آن فکر می کنند. در هر صورت، نوسازی دفتر کارتان  یا انتقال آن به آدرس جدید ممکن است نیاز به جابجایی میز کنفرانس داشته باشد.
میزهای کنفرانس نه تنها سنگین و بزرگ، بلکه شکننده هستند. اکثر میزهای کنفرانس در دفتر دارای یک شیشه یا گرانیت هستند که نیاز به مراقبت های اضافی دارند، تا در هنگام حمل و نقل میز کنفرانس دچار شکستگی و خسارت نشوند. علاوه بر این پایه میز های پیشرفته کنفرانس ساخته شده از چوب یا فلز بسیار رایج است که بسیار سنگین می باشد و این وزن زیاد آن هم باید منتقل شود. حتی اگر به این ترتیب هم باشد هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، اتوبار و باربری اطلس بار در اینجا برای دادن همه اطلاعاتی که شما نیاز دارید، جهت حمل میز کنفرانس آماده است.

اصول اولیه اسباب کشی و حمل میز کنفرانس برای انتقال آسان تر

اسباب کشی و حمل کنفرانس یک تلاش دشوار و سخت است.
هر گونه سهل انگاری و بی پروایی برای انتقال میز کنفرانس منجر به خسارات و آسیب  به میز زیبا و مدرن شما خواهد شد. به همین دلیل شما بهتر است یک طرح واضح و جامع از نحوه دستیابی به یک حرکت ایمن و آسان داشته باشید. اول از همه، به نظر می رسد که چنین قطعه ای شکننده از مبلمان باید به طور کامل پوشیده شود تا در هنگام حرکت میز کنفرانس از خسارت جلوگیری شود. میزهای کنفرانس بیش از حد گران هستند، بنابراین قبل از اینکه میز خود را بدون بسته بندی مناسب هر قطعه از آن حرکت دهید خوب فکر کنید.

شما می توانید انواع مختلف تجهیزات بسته بندی مانند:

  •  پلاستیک حباب دار
  • کاغذ بسته بندی
  • حوله و لباس های بافتنی
  • و انواع پتو

برای بسته بندی میز کنفرانس استفاده کنید.
ما توصیه می کنیم از پتو برای بسته بندی میز کنفرانس در اسباب کشی استفاده نمایید زیرا آنها در عین حفاظت بالا برای استفاده نیز آسان می باشند. مهم نیست که جابجایی  به یک اداره دیگر یا در یک مکان دیگر در یک اتاق جدید باشد، باید میز کنفرانس را به خوبی برای جابجایی بسته بندی و آماده کنید و قطعات قابل جداسازی را باز کنید و جداگانه بسته بندی کنید. به این ترتیب کار شما آسان تر خواهد بود زیرا قطعه های مختلف میز معمولا از مواد مختلف ساخته می شوند، به این معنی که آنها به راه های مختلف حفاظتی نیاز دارند، به جز اینکه حمل اثاثیه بسیار ساده تر خواهد بود اگر بتوانید میز را سبک تر کنید.

نکات مهم در حمل و نقل میز کنفرانس

از این نکات کارشناسان ما برای حمل و نقل میز کنفرانس پیروی کنید
هنگامی که یک میز کنفرانس بزرگ نصب شده است، آخرین چیزی که هر کسی می خواهد در مورد آن فکر کند این است که دوباره آن را حرکت دهد. اکثر میزهای کنفرانس به ندرت نقل مکان می شوند. اما در نهایت شرایط ممکن است ایجاب کند که شما به حمل و نقل میز کنفرانس نیاز داشته باشید: اینکه شما دفتر خود را تغییر دهید یا به یک شرکت جدید انتقال دهید.
این مراحل را برای حفاظت در هنگام حمل و نقل میز کنفرانس دنبال کنید.

نیروی کمکی به تعداد کافی در دسترس داشته باشید

اطمینان حاصل کنید که پرسنل کافی در دسترس داشته باشید تا میز کنفرانس را حرکت دهید.
یک میز بزرگ شیشه ای بسیار سنگین است و یک میز بزرگ گرانیت حتی سنگین تر از میز های شیشه ای است. یک لغزش در هنگام اسباب کشی میز کنفرانس ، تحت فشار وزن بیش از حد سنگین بار،  در نهایت منجر به خسارت به رویه میز و یا سایر قطعات آن می شود که ممکن است نیاز به جایگزینی داشته باشد. این به خصوص مهم است، اگر رویه میزتان شیشه ای باشد تا دچار خراشیدگی نشود زیرا علاوه بر اینکه از زیبایی ظاهری آن کاسته می شود ممکن است کارایی خود را نیز از دست بدهد.
اگر وزن میز بسیار زیاد باشد.
احتمالا حمل و نقل میز کنفرانس برای شما بسیار سخت در این مورد فکر کنید.
و اگر نیاز دارید از شرکت های باربری و حمل بار کمک بگیرید.

اسباب کشی میز کنفرانس

پتوهای محافظت کننده

برای عبور میز از یک درگاه یا در اطراف یک گوشه می توانید برای محافظت از لبه های میز از پتو برای پوشش دادن میز استفاده کنید. اگر رویه میز از پایه جدا  می شود.
پد های پوشاننده یا پتوها را روی سطح رویه میز قرار دهید و آن را کاملا بپوشانید.
سپس روی آن را با سلفون بسته بندی بپوشانید و محکم کنید.
برای این کار می توانید از ریسمان یا طناب یا چسب پهن استفاده کنید.

جدا کردن قطعات میز کنفرانس

آیا این میز نیاز به مونتاژ داشت زمانی که برای اولین بار نصب شد؟
اگر میزکنفرانس را می خواهید از یک اتاق به اتاق دیگر حرکت دهید.
و شما به اندازه کافی افراد را برای بلند کردن همه پایه ها به صورت یکنواخت در دسترس دارید.
می توانید حمل و نقل میز کنفرانس را بدون جدا کردن پایه ها انجام دهید.
اما اگر پایه های میز بزرگ کنفرانس جداگانه باشد، باید آن را جدا کنید.
پایه ها را جداگانه بسته بندی و حرکت دهید.
و پس از انتقال میز کنفرانس به محل جدید دوباره آن را نصب کنید.
هیچ وقت یک میز کنفرانس سنگین را روی زمین نکشید یا هل ندهید.
اگر میز به اتاق دیگری می رود یا خیلی بزرگ است، و شما به اندازه کافی برای حرکت دادن همه پایه ها در یک زمان نیرو ندارید، باید قطعات میز را جدا کنید و دوباره آن را در محل جدید سر جای خود قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که تمام  قطعات جدا شده را در کیسه های پلاستیکی ذخیره کنید تا در هنگام نصب از آنها استفاده نمایید.

دفترچه راهنما برای حمل و نقل میز کنفرانس

از دستورالعمل های مونتاژ که در دفترچه راهنمای میز آمده اند (آن را نگه داشته اید یا نه؟)
برای اطمینان از جداسازی و نصب دوباره قطعات مختلف میز استفاده نمایید.
اگر این دفترچه راهنما را ندارید می توانید با شرکت سازنده تماس بگیرید.
 یک کپی از صورتحساب اصلی خرید میز به آنها نشان دهید تا دقیقا بدانند چه مدل میزی خریداری کرده اید و به چه دستورالعملی نیاز دارید.

خدمات شرکت های باربری

اگر شما در حال استخدام یک شرکت باربری و اتوبار برای حمل و نقل میز کنفرانس خود هستید.
مطمئن شوید نرخ ها و سیاست های آنها به وضوح توضیح داده شده است.
آیا آنها میز را بسته بندی می کنند و سپس جابجا می کنند.
 یا آن را بدون بسته بندی حرکت می دهند؟
مسئولیت آنها در صورتی است که میز در هنگام دستکاری آنها آسیب دیده باشد چیست؟

نگهداری در انبار

با توجه به درگیری های زمانی، ممکن است لازم باشد قبل از اینکه مکان جدید آماده شود، میز کنفرانس بزرگ خود را از محل قدیمی خود جابجا کنید. اگر فضای ذخیره سازی میز را نداشته باشید، از شرکت در حمل بار و اثاث کشی خود بپرسید که چقدر هزینه برای انبار کردن و نگهداری از میز نیاز است. برای ذخیره سازی دراز مدت ممکن است بخواهید یک واحد انبار را اجاره کنید. یا حتی ممکن است با سازنده اصلی تماس بگیرید و بپرسید که آیا آنها میتوانند آن را نگهداری کنند، اگر چه احتمالا نیاز به حمل و نقل دوباره از محل آنها می باشد.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد