حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار همیشه می تواند هیجان انگیز باشد.به خصوص زمانی که قرار است از یک خانه کوچک به یک خانه بزرگ و دلباز انجام شود.آیا تا به حال احساس کرده اید که فضای خانه شما بسته اند؟برای مثال شما نمی توانید یک لحظه حریم خصوصی خود در خانه تان دریافت کنید؟اگر بله، احتمالا "محل سکونت فعلی تان" را ترک کرده و نیاز داشته باشید به خانه بزرگتر اثاث کشی کنید.

شاید خانواده شما از زمانی که خانه خود را خریداری یا اجاره کرده اید گسترش یافته باشد، شاید در طول سالهای زندگی چیزهای زیادی جمع کرده اید، یا شاید شیوه زندگی شما تغییر کرده است و شما نیاز به فضای بسیار بیشتری از قبل دارید - به هر حال به هر دلیلی که باشد اینک شما در خانه یا آپارتمان خود احساس خجالت زدگی می کنید، بنابر این تنها یک راه حل باقی می ماند.
خانه خود را بزرگتر کنید.

البته این کار چندان ساده نیست،

حتی اگر بخواهید به یک خانه بزرگتر بروید،

ممکن است مطمئن شوید که قادر خواهید بود بدون شکستن و آسیب دیدن وسایل تان، حمل اثاثیه و اتوبار را انجام دهید. بنابراین، برای اینکه بتوانید انتخاب های مناسب را انجام دهید و از تغییر مکان صحیح و زندگی موفق در خانه بزرگتر اطمینان حاصل کنید، باید آگاه و آماده باشید. در اینجا چیزهایی که شما در حمل اثاثیه و اتوبار برای رفتن از یک خانه کوچک به خانه بزرگتر نیاز دارید که بدانید ارائه شده است:

دلیل حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگتر

منطقی است که اگر شما در حال رفتن به یک خانه بزرگتر هستید، به این دلیل است که شما به فضای بیشتری نیاز دارید. سوال این است که شما چرا نیاز به فضای اضافی دارید. در اینجا ما عللی که ممکن است در یک خانواده به وجود آید که این خانواده را ناگزیر از زندگی و حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگ می نماید.
یک خانواده رو به رشد
بچه های جدید همواره یکی از دلایل اصلی حمل اثاثیه و اتوبار به یک مکان بزرگ بوده اند.
همه می خواهند فرزندان شان فضایی برای  بازی و رشد مناسب داشته باشند.
علاوه بر این، بچه ها به اتاق شخصی، حریم خصوصی خود و غیره نیاز دارند.

آپارتمان یک خوابه شما ممکن است برای شما و شریک زندگی تان خوب باشد، اما زمانی که صاحب فرزند یا فرزندان می شوید، همه چیز تغییر می کند - افراد بیشتر به معنای وسایل بیشتر، فعالیت بیشتر، تقاضای بیشتر برای استفاده از فضای حمام، و غیره (همچنین محدودیت حفظ حریم خصوصی و فضای کمتر فضای شخصی). بنابراین، اگر شما یک زن و شوهر تنها هستید یا اگر قصد دارید یک کودک داشته باشید، ممکن است بخواهید به یک مکان بزرگتر اسباب کشی یا حمل اثاثیه و اتوبار داشته باشید.

حمل اثاثیه و اتوبار

به هم ریختگی خانه های کوچک

هنگامی که شما در یک فضای کوچک زندگی می کنید، حتی چند مورد کوچک نیز می تواند یک به هم ریختگی بزرگ ایجاد کند. آپارتمان شما ممکن است به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتوانید اقلام خود را در زمانی که شما ابتدا از خانه پدر و مادر خود خارج شده اید در آن جای دهید، اما خیلی چیزها از آن زمان تغییر کرده است. شما ممکن است از آن زمان وسایل زیادی جمع آوری کرده باشید و دیگر فضای آپارتمان تان گنجایش قرار دادن وسایل شما را به گونه ای که آپارتمان همیشه مرتب بماند را نداشته باشد. اگر بیشتر این وسایل دارای ارزش عملی، احساسی، زیبایی شناختی و یا ارزش پولی هستند و شما نمی خواهید با نبود هرکدام از آنها کنار بیایید، باید مکان بیشتری برای حمل اثاثیه و اتوبار به آنجا پیدا کنید تا بتوانید وسایل و لوازم خود را حفظ کنید لذت بردن از خانه راحت تر، زیبا تر و عملکرد بهتر یک عامل مهم برای اسباب کشی و حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتر است؛

تغییر سبک زندگی

خانه اولیه شما ممکناست به نظر شما جدید تر برسد، اما طبع زیبایی شناسی شما ممکن است در طول زمان تکامل یافته باشد و شما ممکن است خود را برای حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه زیبا تر یا لوکس تر آماده کنید. یا ممکن است بخواهید در خانه کار کنید (و نیاز به فضای بیشتر برای اتاق کار در خانه داشته باشید)، یا دوستان و بستگان شما بخواهنند نزد شما بمانند (و نیاز به فضای برای اتاقهای مهمان داشته باشید)، یا برای انجام فعالیتهایی خاص نیاز به فضای آزاد بیشتری داشته باشید ( مانند تمرینات ورزشی، پروژه های هنری و غیره).
تا زمانی که شما بتوانید محل بزرگتری را در اختیار داشته باشید،
هیچ دلیلی وجود ندارد که شما این کار را انجام ندهید.

حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگتر می تواند مشکلات شما را حل نماید.

درآمدتان افزایش یافته است

فقط به این دلیل که شما می توانید یک خانه بزرگتر را تأمین کنید، لزوما به این معنی نیست که شما باید آن را خریداری کنید. اما این بدان معناست که شما می توانید انتخاب بیشتری داشته باشید و دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید و میخواهید به دست بیاورید و لزومی ندارد که با سختی زندگی کنید.

چیزهایی که باید در هنگام حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتربه آنها توجه کنید

به منظور تصمیم گیری هوشمندانه در مورد بزرگتر کردن خانه خود (و احساس راحتی مالی با این تصمیمات)، باید به خوبی از مزایا و معایب رفتن به خانه بزرگتر مطلع شوید و همه عوامل مرتبط را در نظر بگیرید:

تاثیر مالی:

این موضوع بر کسی پوشیده نیست که خانه های بزرگ دارای هزینه های بیشتر یا اجاره ماهانه بالاتر از خانه هایی هستند که کوچکتر هستند. این، با این حال، این همه چیز نیست که شما باید در مورد ارزیابی امور مالی و محاسبه هزینه های مسکن خود فکر کنید. صورتحساب، مالیات بر دارایی و هزینه های تعمیر و نگهداری (تعمیرات، تمیز کردن و غیره) نیز در زندگی در خانه های بزرگتر، بالاتر خواهد بود.

محل بزرگتر، نیاز به مبلمان بیشتر نسبت به خانه کوچکتر  دارد،
بنابراین شما احتمالا نیاز به خرید

 • مبلمان جدید
 • فرش
 • پرده
 • چراغ
 • دکور خانه

و غیره
دارید.

یک خانه بزرگتر احتمالا یک حیاط بزرگتر باید داشته باشد،

بنابراین ممکن است نیاز به خرید وسایل و ابزار جدید باغبانی، ماشین چمن زنی، چراغانی باغ و غیره داشته باشید. شما باید مطمئن باشید که قبل از اینکه تصمیم به حمل اثاثیه و اتوبار به خانه جدید را پیدا کنید، قادر خواهید بود تمام هزینه های آن را بدون هیچ گونه مشکلی مالی پرداخت نمایید.

اتوبار و باربری

محل قرار گیری خانه بزرگ و مزایا و مشکلات آن

خانه های بزرگتر معمولا در حومه ها و یا حداقل در مناطقی که دورتر از مرکز شهر هستند پیدا می شوند.
و حتی اگر شما می توانید یک خانه بزرگ در مرکز شهر پیدا کنید، آن خانه دارای هزینه های فراوان است.
بنابراین، رفتن به یک خانه بزرگتر، معمولا به معنای حمل اثاثیه و اتوبار و باربری به خانه ای دور از مرکز شهر است. این ممکن است یک مزیت بزرگ باشد.

 • سر و صدای کمتر
 • ترافیک کمتر
 • مناطق سبز بیشتر در مجاورت خانه
 • و غیره
 • یا یک عیب بزرگ
 • فاصله زیادی از محل کار
 • مدرسه کودکان

یا سایر مکانهای که روزانه بازدید می کنید.

بنابراین، هنگام انتخاب یک خانه جدید بزرگ برای خود و خانواده تان، باید بسیار مراقب باشید و اطمینان حاصل کنید که در محله یا منطقه ای قرار دارد که متناسب با شیوه زندگی، تنظیمات و نیازهای شما باشد.

در حمل اثاثیه و اتوبار خوب است بدانید:

از آنجا که خانه های مرکز شهر گران تر از املاک و مستغلات در بخش های دیگر شهر هستند، ممکن است بتوانید یک خانه بزرگتر را در یک منطقه دورتر برای دریافت وام مسکن یا اجاره ای کمتر از اجاره ای که برای مرکز شهر می پردازید پیدا نمایید.
نگهداری ازخانه بزرگ دشوار است!
هرچه خانه شما بزرگتر باشد،

زمان و تلاش بیشتری برای تمیزنگه داشتن و تعمیر و نگهداری آن نیاز خواهید داشت.

فضای بزرگ طول می کشد تا مرتب شود

حیاط وسیع نیاز به مراقبت منظم دارد

و سایر مواردی که در خانه های بزرگ نیاز است انجام شود هزینه و زمان و تلاش بیشتری را می طلبد. بنابراین، اگر شما در حال برنامه ریزی برای جابجایی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتر هستید باید تمامی این موارد را در نظر بگیرید.

ارزش فروش مجدد پس از حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگ

حتی اگر هم اکنون یک خانه بزرگتر بخواهید این ممکن است چند سال دیگر مورد نیاز شما نباشد.
زیرا که ممکن است فرزندان شما خانه و خانواده را ترک کنند (بنابراین دیگر نیازی به فضای اضافی ندارید)، وضعیت مالی شما ممکن است تغییر کند (و شما ممکن است قادر نباشید مخارج خانه بزرگ را بپردازید)،
ممکن است قادر به کار تعمیر و نگهداری و تمیز کردن خانه بزرگ نباشید
(و تصمیم بگیرید که به خانه ای کوچکتر اسباب کشی کنید)،
و غیره.
اگر شما خانه بزرگی را انتخاب کنید (به طوری که دارای ویژگی هایی باشد که  بیشتر خریداران خانه می خواهند)،
هنگامی که زمان فروش خانه می رسد
و شما نیاز دارید بار دیگر به مکان کوچکتری نقل مکان کنید، می توانید از آن سود ببرید.
و به راحتی خانه بزرگ را فروخته و به حمل اثاثیه و اتوبار به خانه کوچکتر بپردازید.
بنابراین، هنگام خرید خانه ای بزرگتر و حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگ و جدید مطمئن شوید که آخرین روند خرید را در ذهن تان داشته باشید -
سرمایه گذاری قطعا در بلندمدت پرداخت خواهد شد.

آیا واقعا به فضای بیشتر نیاز دارید؟

وقتی از خودتان سؤال می کنید «آیا باید به خانه بزرگتر بروم؟»، باید نیازهای واقعی خود را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که واقعا نیاز به فضای اضافی دارید:
برای استفاده از فضای بزرگتر برای چه کار و چه منظوری استفاده می کنید؟
آیا شما نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر، اتاق های بیشتر یا فقط اتاق های بزرگتر دارید؟
در هر صورت، مطمئن شوید که کل فضا و تمام ویژگی های خانه بزرگتربه خوبی مورد استفاده قرار می گیرد.
آیا واقعا به تمام وسایلی که در حال حاضر دارید نیاز دارید؟
اگر خانه ای بزرگتر را بخواهید به این دلیل که وسایل شما زیاد است،
شاید شما ابتدا باید وسایل اضافی تان را کاهش دهید.
اگر شما خانه خود را از همه چیزهایی که دارای ارزش خاصی نیستند

 • اقلام قدیمی
 • وسایل بدون استفاده
 • لوازم تکراری
 • مواردی که واقعا دوست نداشته اید

و غیره

شاید شما اصلا نیازی به رفتن به یک خانه بزرگ تر و حمل اثاثیه و اتوبار نداشته باشید.

نیاز به تغییرات

آیا شما تغییراتی برای خانه خود در نظر گرفته اید؟
گاهی اوقات یک پروژه نوسازی مجدد ممکن است به اندازه کافی برای حل مسئله "کمبود فضا" شما کافی باشد؛ به این ترتیب که با انجام برخی تعمیرات و اصلاحات در منزل خود می توانید فضای اضافی بیشتری داشته باشید و نیازی به حمل اثاثیه و اتوبار و اثاث کشی به خانه بزرگتر را نداشته باشید.

آیا فضای موجود در خانه فعلی خود را به طور موثر استفاده می کنید؟

شما می توانید راه های خلاقانه برای تبدیل فضاهای کوچک خود به یک فضای بزرگ تر و روشن ترایجاد نمایید، استفاده از فضاهای عمودی در اتاق، و افزایش عملکرد کلی خانه از این راه های خلاقانه است. مبلمان چند منظوره، تقسیم اتاق ها، رنگ های روشن، نور فراوان و سایر ترفندهای مشابه را در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد بیشتر از فضای کوچک خود استفاده کنید. و به این ترتیب نیازی به حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگتر را نداشته باشید. این کار علاوه بر اینکه شما را از پرداخت هزینه های اضافی در خانه بزرگ نجات می دهد هزینه حمل اثاثیه و اتوبار را نیز کسر می کند

و شما نیازی به جابجایی اسباب منزل ندارید.

نیازی به گفتن نیست، قبل از تصمیم نهایی شما باید ابعاد فضا، طرح، طبقه و ویژگی های موجود و نیز ویژگی های بالقوه در خانه جدید تان را در نظر بگیرید.

هزینه حمل اثاثیه و اتوبار

چگونگی حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتر

هنگامی که تصمیم خود را مبنی بر اثاث کشی و جابجایی اسباب منزل به یک خانه بزرگتر را به تصویب رسانده اید، باید یک پروسه حرفه ای و موفقیت آمیز را در حمل اثاثیه و اتوبار انجام دهید.
برای موفقیت در حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتر می توانید مراحل زیر را انجام دهید:
1- لیستی از چیزهایی که در خانه بزرگتر و هنگام حمل اثاثیه و اتوبار به آن  نیاز دارید را تهیه نمایید.
2- هزینه هایی که برای

 • تعمیر
 • طراحی
 • نوسازی

در زمان حمل اثاثیه و اتوبار به خانه جدید نیاز دارید را برآورد نمایید
3- چندین خانه را که با خواسته های شما

 • اندازه
 • مکان
 • قیمت
 • ویژگی های اضافی

و غیره
مطابقت دارند،

برای انتخاب بهترین خانه جدید برای خود و خانواده تان بازدید کنید.
4- خانه فعلی خود را برای فروش آماده کنید
5- برای انجام حمل اثاثیه و اتوبار به خانه جدید همه چیز را سازماندهی نمایید

تحقیق در مورد شرکت باربری و حمل اثاثیه و اتوبار
و شرکت متخصص در بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل
تصمیم گیری در مورد تاریخ اثاث کشی و حمل اثاثیه و اتوبار
پیدا کردن شرکت باربری خوب
و شرکت خدمات اسباب کشی با بهترین سرویس دهی بسته بندی
و بهترین سرویس های حمل بار
از کارهایی است که می توانید در این مرحله انجام دهید

سایر مراحل

6-هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگ را برآورد کنید
و مقداری نیز بیش از هزینه برآورد شده برای حمل اثاثیه و اتوبار در نظر داشته باشید.
7- آمادگی برای حمل اثاثیه و اتوبار به شیوه ای به موقع و کارآمد
مراقبت از وسایل کاری است که باید انجام دهید.
لوازم خود را با بیشترین مراقبت بسته بندی کنید.
8- یک روز برای حمل اثاثیه و اتوبار خوب و حرفه ای را برنامه ریزی نمایید
9- تبدیل خانه بزرگ خود به یک خانه دلنشین و زیبا با چیدمان مناسب.

حمل اثاثیه و اتوبار با شرکت حمل اثاثیه و اتوبار اطلس بار

اگر برای انجام  حمل اثاثیه و اتوبار نیاز به کمک دارید با حمل اثاثیه و اتوبار اطلس بار تماس بگیرید.
شرکت حمل اثاثیه و اتوباراطلس بار به شما برای انجام امور مربوط به حمل اثاثیه و اتوبار و باربری اسباب منزل به خانه بزرگ و رویایی تان کمک می نماید.
از مهم ترین خدمات اطلس بار در حمل اثاثیه و اتوبار شامل

می باشد.
حمل اثاثیه و اتوبار دارای کادر مجربی از باربرای برای انجام امور حمل اثاثیه و اتوبار می باشد.
خدمات حمل اثاثیه و اتوبار اطلس بار به صورت شبانه روزی انجام می شود.
همچنین در صورت نیاز به مشاوره اسباب کشی و حمل اثاثیه و اتوبار با ما در شرکت حمل اثاثیه و اتوبار اطلس بار تماس بگیرید.

 


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد