جابجایی اثاث و استخدام شرکت باربری برای اولین بار

جابجایی اثاث و استخدام شرکت باربری برای اولین بار

در صورتی که برای جابجایی اثاث منزل خود قصد استخدام شرکت باربری را دارید و این اولین تجربه شما در استفاده از خدمات شرکت هاست ممکن است جابجایی برای تان کمی سخت و پیچیده شود زیرا شما تا به حال از سرویس های یک شرکت حرفه ای در حمل اثاثیه استفاده نکرده اید. شما واقعا نمی دانید که از شرکت های اتوبار چه انتظار می رود. احتمالا شما شنیده اید که مردم می گویند خدمات جابجایی گران هستند و شما همچنین  داستان هایی در مورد جابجایی کابوس مانند با این شرکت ها و حضور افراد غریبه در خانه شنیده اید. هنگامی که برای نخستین بار یک شرکت اتوبار و باربری را استخدام می کنید، قبل از اینکه از کمک شرکت در روز حرکت استفاده نمایید، باید چیزهایی را بدانید.

راهنمایی های زیر برای استفاده از شرکت های باربری و جابجایی اثاث منزل برای اولین بار به یاری شما خواهد آمد تا بهتر بتوانید از خدمات مورد نیاز خود استفاده نمایید.
در اینجا چیزهایی که باید بدانید وقتی اولین بار در زندگی خود یک شرکت باربری را استخدام می کنید:

هزینه شرکت های باربری در جابجایی اثاث چقدر است؟

یکی از مسائلی که می تواند مشکوک باشد این است که سرویس های حرفه ای جابجایی اثاث گران هستند، اما این فاصله کوتاه یا فاصله ای طولانی در جابجایی است که تعیین کننده قیمت باربری است، برای دانستن اینکه چقدر هزینه جهت جابجایی اثاثیه منزل نیاز دارید، آگاه باشید. همچنین هزینه نهایی به طور عمده بستگی به مقدار کل زمان حرکت نیز دارد از دیگر موارد موثر در هزینه جابجایی اثاثیه موقعیت دقیق محل، شرکت باربری و فصل اسباب کشی (فصل زمستان یا فصل های دیگر) می باشد که می تواند باعث افزایش قیمت اثاث کشی شود. هر نوع خدمات اضافه که در خواست کنید نیز هزینه دارد برای مثال هزینه بسته بندی به صورت جداگانه محاسبه می شود. بهترین راه برای تعیین دقیق هزینه ها این است که شرکت کارشناسانی را برای بررسی و ارزیابی هزینه ها به خانه شما اعزام نمایند.

انتخاب شرکت باربری خوب برای جابجایی اثاث

هنگامی که برای نخستین بار از شرکت های باربری برای جابجایی اثاث استفاده می کنید، یک چیز که باید در بررسی هزینه ها انجام دهید این است که از شرکت های باربری برای بازدید از خانه خود جهت بازرسی بصری از وسایل درخواست کنید. این مرحله واقعا مهم است، به طوری که شما می توانید برآوردهای دقیقی از قیمت دریافت کنید که در واقع قیمت نهایی را نشان می دهد . این کار را انجام دهید و سپس آماده باشید تا کاملا این پیشنهادات جابجایی را با هم مقایسه کنید.
انتخاب یک شرکت باربری خوب در جابجایی اثاث واقعا ضروری است،
بنابراین در اینجا چیزهایی هست که باید انجام دهید:
چند شرکت را برای برآورد قیمت جابجایی اثاث مقایسه کنید
و برای چانه زنی بر سر قیمت جابجایی اثاث با شرکت مذاکره نمایید.

هزینه هایی که به طرز غیرقابل توصیفی کم هستند ممکن است فریبکارانه باشند. در اینجا شما نحوه محافظت از خود در برابر تقلب را یاد خواهید گرفت. مقایسه نه تنها برای قیمت، بلکه برای خدمات ارائه شده نیز باید انجام شود. شما ممکن است دریابید که ارزانترین پیشنهاد همیشه بهترین معامله نیست. شرکت های باربری را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که با یک شرکت معتبر و مطمئن و قابل اعتماد کار کنید.

کدام خدمات جابجایی اثاث را نیاز دارید؟

از آنجا که قبلا هرگز از شرکتی متخصص در امر اسباب کشی استفاده نکرده اید، ممکن است تا حدودی اشتباه کنید که به کدام یک از خدمات جابجایی اثاث منزل برای تکمیل موفقیت آمیز اسباب کشی نیاز دارید. شما باید بدانید که کدام شرکت ها چه نوع سرویس هایی با خدمات کامل به مشتریان خود ارائه می دهند.
هنگامی که از خدمات اتوبار و باربری استفاده می کنید،
شما باید برای استفاده از این خدمات برای اولین بار این موارد را بدانید.

بسته بندی برای باربری و جابجایی اثاث

بسته بندی + باز کردن بسته بندی در جابجایی اثاث

شایع ترین خدمات اضافی ارائه شده توسط شرکت های باربری، بسته بندی است.
روش اثبات شده صرفه جویی در هزینه این است که مواردی را که نیازی به بسته بندی تخصصی (لباس، کتاب، اقلام متفرقه کوچکتر) نداشته باشند خودتان بسته بندی کنید و چیزهای فوق العاده بزرگ، سنگین و ظریف را برای بسته بندی حرفه ای به شرکت خدمات باربری محول نمایید. برای بسته بندی وسایل ارزشمند ، بسته بندی کنندگان حتی می توانند خدمات سفارشی را ارائه دهند.
برای نمونه ساخت جعبه های چوبی سفارشی برای حداکثر حفاظت از وسایل قیمتی شما.

جداسازی و جمع آوری وسایل در جابجایی اثاث

باید انتخاب کنید که بخشی از وسایل تان را با خود ببرید، از این رو ممکن است نیاز به خدمات جانبی برای جداسازی و جمع آوری وسایل داشته باشید. اگر تجربه ای نداشته باشید، به ویژه اگر این اولین بار است که شما در حال رفتن به خانه دیگری هستید، انجام آن شاید برای تان مشکل باشد.
جابجایی اثاث یا ذخیره سازی موقت آنها
شما ممکن است نیاز داشته باشید که وسایل خود را برای مدت مشخصی ذخیره کنید
تا زمانی که آماده باشید که آنها را در خانه جدید قرار دهید.
در چنین مواردی، شما باید این سرویس اضافی را درخواست کنید.
هر چه طول دوره ذخیره سازی بیشتر باشد، هزینه جابجایی اثاث منزل شما بالاتر خواهد بود.

قبل از ورود شرکت های باربری و اتوبار چه باید بکنید؟

استفاده از خدمات باربری برای اولین بار به احتمال زیاد شما را در معرض خطر قرار می دهد.
به سادگی به این دلیل که شما نمی دانید چه کاری انجام دهید قبل از اینکه تیم ارائه کننده خدمات اثاث کشی در روز جابجایی اثاث وارد عمل شوند. از یک طرف، شما نمی خواهید آماده نباشید، اما از سوی دیگر، نمی خواهید وقت و تلاش خود را در انجام کارهایی به کار برید که بابت آنها به شرکت حمل اثاثیه پول پرداخت می کنید. در اینجا، وظایفی است که به شدت توصیه می شود قبل از ورود کارگران اسباب کشی برای جابجایی اثاث انجام دهید.

از دست وسایل اضافی خلاص شوید

فهرست کامل وسایل خانه خود را برای تصمیم گیری در مورد آنچه می خواهید یا نمی خواهید تهیه نمایید.
این یک گام بسیار مهم است زیرا می تواند به شما کمک کند هزینه جابجایی اثاث خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید. تصمیمات خود را بر اساس شرایط فعلی، ارزش عملی و ارزش احساسی اموال خود، و همچنین فضای موجود در خانه جدید پایه گذاری کنید.
خودتان بسته کنید

هدف نهایی شما این است که هنگام رفتن به خانه جدید و جابجایی اثاث ، به هر اندازه که بتوانید، پول صرفه جویی کنید. و همانطور که در بالا ذکر شد، راه خوب برای انجام این کار این است که تمام چیزهایی را که فکر می کنید می توانید به تنهایی مدیریت کنید بسته بندی کنید. در صورت امکان کل خانه خود را بدون استفاده از بسته بندی های حرفه ای شرکتهای جابجایی اثاث بسته بندی کنید.
به این ترتیب، می توانید مبلغ زیادی را صرفه جویی نمایید.

اطمینان از ایمنی در جابجایی اثاث منزل

اسباب کشی و جابجایی اثاث کاری سخت و پیچیده است
و دراین میان شما باید مواظب یک سری مسائل نیز باشید.
اولویت شما برای اطمینان از ایمنی کودکان و حیوانات خانگی، در صورت لزوم باید رعایت شود.
ترجیجاً آنها را در محلی دور از مکان اسباب کشی وجابجایی اثاث نگه داری کنید
و یا از یک فرد مورد اطمینان بخواهید مراقب آنها باشد.
استخدام یک شخص مورد اعتماد برای مراقبت از بچه ها نیز ایده خوبی است
و یا آنها را در روز جابجایی اثاث به یکی از اعضای خانواده یا یک دوست خوب بسپارید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد