بسته بندی لباس ها برای جابجایی و اسباب کشی

بسته بندی لباس ها برای جابجایی و اسباب کشی

برای بسته بندی لباس ها شاید به این مسئله فکر کنید که می‌توانید از چمدان‌ها و ساک‌های خود استفاده نمایید.ولی ممکن است بخواهید کمی سازمان‌دهی شده بسته بندی لباس ها را انجام دهید. و به‌این‌ترتیب لباس‌های خود را از هرگونه آسیبی در حین حمل محفوظ نگاه‌دارید.

پس با ما همراه باشید تا نحوه بسته‌بندی اصولی لباس‌ها را برای جابجایی برای شما بیان نماییم:

دسته بندی لباس ها

لباس های خود را دسته بندی و مرتب نمایید

در اولین قدم برای بسته بندی لباس ها باید تمامی آن‌ها را از کمدها خارج نمایید. به‌هیچ‌عنوان هیچ لباسی نباید در هیچ کجای خانه شما مانده باشد. داخل انباری، زیر تخت و هرجایی که برای نگهداری لباس‌ها استفاده می‌نمایید را بررسی کنید. همه آن‌ها را در یکجا جمع‌آوری نمایید.

پس‌ازآن شروع به بررسی تمامی لباس‌ها نمایید و آن را دسته‌بندی کنید. لباس‌هایی که دیگر هیچ استفاده‌ای از آن‌ها نخواهید کرد.

لباس‌هایی که مربوط به فصل فعلی نیستند.

لباس‌های مجلسی و گران‌قیمت (برای اطلاع از نحوه صحیح بسته بندی این لباس ها حتماً به این مطلب مراجعه نمایید: بسته بندی لباس های مجلسی و گرانقیمت هنگام جابجایی وسایل منزل)

از دست لباس های قدیمی خلاص شوید

پس از انجام دسته‌بندی بهتر است تا برخی از لباس‌های قدیمی‌تان را دور بریزید. می‌توانید این لباس‌ها را به افراد نیازمند ببخشید. یا می‌توانید برای انجام نظافت از آن‌ها استفاده کنید.

شما می‌توانید همین لباس‌ها را نیز دسته‌بندی کنید. بخشی از آن‌ها که همچنان قابل‌استفاده می‌باشند را به دوستان و یا آشنایان خود ببخشید. شاید آن لباس برای شما کوچک‌شده باشد ولی دوست شما همچنان قادر به استفاده از آن باشد. آن‌ها را از خانه خارج کنید. تاکمی اطراف شما خلوت شود.

بخشی از لباس‌های قدیمی که قابل‌استفاده نمی‌باشند را می‌توانید برای نظافت کف نگه‌دارید. در روزهای اسباب‌کشی به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

لباس های مورد نیاز را در دسترس قرار دهید

برای مدت‌زمانی که درگیر اسباب کشی و جابجایی هستید. بهتراست لباس‌های یکه قصد دارید در این چند روز بپوشید را در دسترس خود نگاه‌دارید. تا برای پیدا کردن آن‌ها نیاز به اتلاف وقت نداشته باشید.

در این صورت به‌راحتی بقیه موارد را می‌توانید بسته‌بندی نمایید.

از لباس‌های قدیمی برای بسته‌بندی وسایل استفاده کنید

شما برای بسته‌بندی لوازم و اثاثیه مخصوصاً وسایل شکستنی به تجهیزات بسته‌بندی نیاز خواهید داشت. خب می‌توانید به‌راحتی از لباس‌های قدیمی‌تان در این مورد استفاده نمایید. شما قادر خواهید بود تا به‌جای روزنامه و کاغذ و پرداخت هزینه بابت خرید آن‌ها، بین وسایل و ظروف شکستنی لباس‌های خود را قرار دهید.

در این صورت نیز هزینه کمتری بابت لوازم بسته بندی اثاثیه پرداخت خواهید کرد.

بسته بندی لباس در درون کمد ها

استفاده از کمدها در جابجایی لباس‌ها

پس از مشخص شدن لباس‌هایی که قرار است به خانه جدید منتقل شوند. می‌توانید از کشوها و همچنین کمدهای خود برای حمل آن‌ها بهره ببرید. می‌توانید لباس‌ها را در درون کشوها بچینید اما اطمینان داشته باشید که در کشو در حین حمل بازنخواهد شد. درنتیجه باید درب آن را محکم با چسب ببندید.

سعی کنید درون کشوها را پرکنید تا لباس‌ها بی‌نظم نشوند. نکته مهم در این صورت این است که اگر کشوها و کمد شما سنگین‌وزن باشد با قرار دادن لباس‌ها در درون آن‌ها ، این وزن بیشتر خواهد شد.

تنها در صورتی این کار را انجام دهید که وزن کمد شما بیش‌ازحد سنگین نباشد. چون در آن صورت شما مجبور به حمل کشوها به‌صورت جداگانه خواهید بود.

می‌توانید لباس‌های مجلسی را در درون کمدها آویزان بگذارید. ولی حتماً گیره‌های لباس‌ها را به هم نزدیک کرده و آن‌ها را باکش محکم کنید.

یا می‌توانید هرچند لباس را در درون کیسه‌های زباله قرار دهید و دور آن‌ها را محکم بپیچید. در این صورت نیز لباس‌های شما به‌سلامت به مقصد خواهد رسید.

بسته بندی اصول لباس ها برای اسباب کشی

کارتن‌های رگال دار اطلس بار بهترین و مناسب‌ترین انتخاب برای اسباب کشی و بسته بندی لباس ها می‌باشند. این کارتن‌ها با طراحی اختصاصی و خاص بسته بندی لباس ها هستند.

در این صورت به‌هیچ‌عنوان هیچ‌یک از لباس‌های شما دچار آسیب نخواهد شد.

برای خرید انواع کارتن رگال دار در ابعاد و اندازه‌های متنوع می‌توانید با ما در تماس باشید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد