بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

از سخت ترین تجارب برای یک مادر جوان قطعا اسباب کشی در بارداری می باشد. بهترین کار ممکن این است که از باردار هستید، جابجایی تان را به قبل از تولد نوزاد خود موکول نمایید. در این صورت است که زمان کافی برای انجام تمامی کارهای خود خواهید داشت. همچنین داشتن یک نوزاد کوچک در روزهای جابجایی قطعا بسیار سخت و دشوار می باشد. این یک تجربه بسیار پرتنش برای شما می باشد. چراکه در زمان بارداری هم نباید استرسی داشته باشید. در این مطلب راهکارهایی را برای شما آماده نموده ایم. که قطعا می توانند به شما در این وهله زمانی کمک شایانی نمایند. ابتدا لازم است تا با مسئله اسباب کشی و بارداری تان کنار بیایید. به خوبی استراحت کنید. به هیچ عنوان وسایل سنگین بلند نکنید. بهترین راهکار برای شما استفاده از خدمات شرکت های باربری می باشد.

برای اسباب کشی در بارداری به درستی برنامه ریزی کنید

بارداری و استرس وضع حمل خود به تنهایی بسیار تنش زا می باشد. حال تصور کنید که استرس های اسباب کشی هم به آن اضافه شود. اما با کمی درایت می توانید کاری کنید که کل این شرایط بسیار لذت بخش شود. اثاث کشی در زمان بارداری بیش از هر زمان دیگری نیازمند برنامه ریزی می باشد. حتما برنامه ریزی را روی کاغذ درج نمایید. تمامی کارها باید زمان بندی مناسب داشته باشند. مطلب چک لیست اسباب کشی می تواند در این موقعیت به شما کمک نماید.دسته بندی اصلی کارهایی که باید انجام دهید عبارتند از:

  • جمع‌آوری و بسته بندی وسایل خانه
  • کمک گرفتن از خانواده و شرکت‌های باربری
  • تمیز کردن خانه
  • چیدمان وسایل

می‌باشد. رعایت نکات زیر کاملاً ضروری می‌باشد.

اسباب کشی در حاملگی

حفظ سلامتی هنگام اسباب کشی در دوران بارداری

هنگام اسباب کشی در دوران بارداری توجه به سلامتی مادر اهمیت زیادی دارد.

  • استراحت کافی
  • غذای مناسب
  • پرهیز از انجام کارهای دشوار

از مواردی است که در این زمان باید رعایت کنید. هر زمان که احساس خستگی کردید کار را رها کنید و استراحت نمایید. فراموش نکنید که شما در شرایط عادی نیستید.بنابراین به خودتان سخت نگیرید. تمامی کارهایی که شما می‌توانید انجام دهید بسته‌بندی لوازم منزل و جابجایی اثاثیه سبک می‌باشد. جابجایی لوازم سنگین کار شما نیست و شما نباید اصلاً وارد این مقوله شوید.

دریافت کمک و اسباب کشی کردن در بارداری

اسباب کشی کردن در بارداری به‌تنهایی امری محال است. بنابراین برنامه‌ریزی کنید که از افراد دیگر در این زمینه کمک بگیرید. اگر زمان کافی داشته باشید. برای بسته بندی وسایل , جمع‌آوری و دور ریختن اثاثیه اضافه می‌توانید از دیگران کمک بگیرید. از آن‌ها بخواهید که در یک یا چند روز به خانه شما بیایند.با کمک آن‌ها وسایلتان را بسته بندی کنید. خجالت نکشید و برای کمک گرفتن پیش‌قدم شوید. برای بسته بندی و جابجایی اثاثیه سنگین مثل:

با یک شرکت‌های متخصص باربری وارد مذاکره شوید.یک روز را برای انجام این کار مشخص نمایید.

اسباب کشی در ماه‌های آخر بارداری

توجه کنید که اسباب کشی در ماه‌های آخر بارداری با ماه‌های ابتدایی تفاوت زیادی دارد. در این زمان شما سنگین شده‌اید.به‌سختی راه می‌روید همچنین ممکن است گاهی کمردردهای مقطعی نیز داشته باشید.بنابراین در این شرایط اگر مجبور به جابجایی هستید موارد زیر را رعایت نمایید: 1 به‌صورت مرتب زیر نظر پزشک مخصوص وضعیت خود را چک کنید 2 کیف نوزاد شامل وسایل ضروری خود و نوزادتان را آماده کنید. این کیف جدا از دیگر وسایل منزل و همیشه باید در دسترستان باشد. آن را نباید داخل ماشین باربری جای دهید. این کیف حاوی تمامی وسایلی است که شما برای زایمان و چند روز اول پس از آن به آن‌ها نیاز دارید. 3 جعبه ضروری حاوی وسایل موردنیاز در شب‌های اولیه پس از اثاث کشی را بسته بندی کنید و در دسترس داشته باشید. تجربیات اسباب کشی در بارداری

تجربیات اسباب کشی در بارداری و یافتن دوستان جدید

بارداری و مراقبت از نوزاد در کنار دوستان می‌تواند ساده‌تر و هیجان‌انگیزتر باشد. شما می‌توانید از تجربیات اسباب کشی در بارداری آن‌ها بهره‌مند شوید.از کمک آن‌ها لذت ببرید و استفاده کنید. می‌توانید در کانال مادران باردار حضور داشته باشید. یا در کلاس‌هایی که در این زمینه وجود دارد شرکت کنید. با محل جدید خود آشنا شوید. پیش از حمل اثاثیه در بارداری به خانه جدید سعی کنید با دوستان و همسایه‌ها آشنا شوید. تا بتوانید در صورت لزوم از آن‌ها کمک بگیرید. داشتن دوستانی که در این زمان هوای شما را داشته باشند می‌تواند بهترین دلگرمی برای شما باشد. و شما با انرژی بیشتری جابجایی اثاثیه در بارداری را ادامه دهید.

اثاث کشی در حاملگی با دریافت خدمات پزشکی مناسب

پیش از جابجایی و اثاث کشی در حاملگی سعی کنید از خدمات پزشکی محله جدید مطلع شوید.درصورتی‌که مسافت زیادی جابجا می‌شوید یک پزشک جدید و یک بیمارستان مناسب برای دریافت خدمات پزشکی در بارداری و زایمان خود پیدا کنید. تا به سلامت بتوانید نوزاد خود را به دنیا بیاورید.

الناز دادخواه 1397/05/28 09:41:40 ق.ظ

سلام جابجایی در بارداری کار بسیار مشکلیه و من تجربه اون رو داشتم.

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد