استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

یک روش ارزان قیمت در اسباب کشی استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی است. اصولا اسباب کشی یک فرایند گران قیمت است، بنابراین طبیعی است که در هنگام جابجایی به دنبال روش های خوب برای صرفه جویی در هزینه باشید. یک راه اثبات شده برای کاهش هزینه های بسته بندی شما، استفاده از کیسه های زباله  به جای جعبه های مقوایی، برای جمع آوری برخی از وسایل می باشد. همانطور که در ادامه متوجه خواهید شد، کیسه های زباله بسیار مفید و کاربردی ترآن چیزی است که فکر می کنید.
در حقیقت، کیسه های زباله در طی یک اثاث کشی کاربردهای زیادی دارند
 که آنها را به تنهایی تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای مبارزه برای کاهش هزینه های جابجایی حرکت می کنند.
بنابراین، به جای رول کیسه های زباله در جعبه مقوایی و فراموش کردن آنها تا زمان باز کردن، بهتر است روی استراتژی بسته بندی خود و استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی بازنگری کنید. این نکات را برای استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی به منظور صرفه جویی در وقت، پول و انرژی در طول جابجایی دنبال کنید.

حمل و نقل اثاثیه منزل و بسته بندی

چه نوع کیسه زباله باید استفاده کنید

خبر خوب این است که شما می توانید کیسه های زباله را از هر فروشگاه به راحتی خریداری کنید و واقعا ارزان هستند. خبر بد این است که شما از کیسه های پلاستیکی برای جمع آوری و حذف زباله های معمولی خود استفاده نخواهید کرد.  شما می توانید از کیسه های زباله برای بسته بندی و حمل اثاثیه خود استفاده کنید، بنابراین در اینجا چند نکته لازم است: برای مثال، کیسه های زباله را از یک نام تجاری معتبر خریداری کنید، که ضمانت لازم برای استفاده از یک محصول با کیفیت بالا را داشته باشد.
از خرید کیسه های پلاستیکی که معمولا کیفیت پایین تر دارند اجتناب کنید.
بزرگترین کیسه های زباله را که می توانید پیدا کنید انتخاب کنید.
این فضای ذخیره سازی اضافی بسیار کاربردی است و در استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی نباید آنها را تا حداکثر ظرفیت خود پر کنید. در بیشتر موارد، قدرت یک کیسه پلاستیکی بسته به اندازه آن است، به طوری که آنهایی که بزرگتر هستند معمولا با دوام تر هستند. ضخیم ترین کیسه های زباله ای را که می توانید پیدا کنید زیرا شما نیاز به کیسه های پلاستیکی قوی دارید تا به راحتی در هنگام پر کردن وسایل مختلف پاره نشوند.  کیسه های زباله در اندازه های مختلف و سطوح مختلف قدرت وجود دارند و کیسه های قابل استفاده در فضای باز معمولا قوی ترین نوع هستند زیرا آنها برای بلند کردن چیزهای سنگین استفاده می شود.
در استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی از کیسه های زباله کاملا تمیز استفاده کنید.
تا وسایل خود را بسته بندی و منتقل کنید.
یعنی کیسه های پلاستیکی که قبلا هرگز استفاده نشده اند.

چه نوع وسایلی در کیسه های زباله بسته می شوند

کیسه های زباله برای بسته بندی وسایل نرم مناسب هستند:
 

  • لباس های ارزان
  •  کفش با پاشنه های تخت و نرم
  • ملحفه، پتو، بالش
  • پارچه کتانی، حوله، جوراب
  • لباس های زمستانی
  • سفره و ....

چه چیزهایی در کیسه های زباله بسته بندی نمی شوند:
کیسه های زباله مناسب برای بسته بندی محصولات غیر قابل تعویض و / یا با ارزش و یا دارای اشیاء تیز در داخل آنها مناسب نیست.
همچنین استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی کتاب ها مناسب نیست زیرا کتاب ها
1) سنگین هستند
و 2) می توانند در جعبه ها بهتر مرتب شوند.

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی به جای کارتن

چگونگی استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی بسیار؟
نیازی به گفتن نیست، یکی از موارد کاربرد کیسه های زباله، جایگزینی موثر آنها به جای جعبه های مقوایی البته در شرایط خاص برای حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل است. حقیقت این است که هر وسیله بسته بندی و جابجایی اثاثیه دارای مزایا و معایبی است. بر خلاف کارتن حمل بار مقوایی، کیسه های زباله ها مقاومت بالایی ندارند و می توانند به راحتی در طول حرکت پاره یا سوراخ شوند، مگر اینکه واقعا مراقب باشید که در داخل آنها چه چیزهایی قرار دهید.
با این حال، کیسه های زباله فضای کمتری نسبت به جعبه های مقوایی می گیرند.
می توان آنها را به هم فشرده کرد، به این ترتیب شما می توانید فضای ذخیره سازی موجود در وسیله نقلیه شخصی خود یا در عقب ماشین باربری که اجاره کرده اید را به حداکثر برسانید.

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی لباس

یک بسته بندی بسیار عالی در طول حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی لباس است.
این روش انتقال لباس فوق العاده آسان، بسیار سریع و بسیار ارزان است.
چگونگی بسته بندی لباس در کیسه های زباله؟ تنها 4 مرحله سریع طول می کشد:
گام1: کراوات را دور یک گروه 5-10 تایی از چوب لباسی های مشابه که به آن لباس آویزان شده است بپیچید. گام 2: یک سوراخ کوچک در پایین یک کیسه زباله بزرگ و با دوام ایجاد کنید. سوراخ باید تقریبا در وسط کیسه پلاستیکی باشد. گام 3:  چوب لباسی های دسته بندی شده را از طریق سوراخ کوچک عبور دهید و کیسه های پلاستیکی را به پایین بکشید تا کاملا لباس های شما را پوشش دهد. گام 4: پایین کیسه زباله را با طناب آن (اگر کیسه زباله دارای طناب برای بسته شدن است) یا با استفاده از کمی نوار چسب بسته بندی کاملا ببندید
به یاد داشته باشید که با استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی لباس ها تنها با لباس های معمولی ارزان قیمت کار کنید
 و از جعبه های کمدی تخصصی برای بسته بندی لباس های گران قیمت خود استفاده کنید.

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی در جعبه ها

کاغذ بسته بندی و بسته بندی حباب دار بهترین مواد برای محافظت از اثاثیه هنگام بسته بندی وسایل داخل کارتن اسباب کشی است. اگر می خواهید محافظت بیشتری برای وسایل خود داشته باشید و جایگزینی برای بسته بندی حباب با قیمت بسیار ارزان تر می خواهید، یک کیسه زباله را بردارید و در قسمت انتهای جعبه به عنوان یک عایق اضافی قرار دهید، مخصوصا وقتی که در هوای بد هستید.
وسایل تان را داخل کیسه ها بسته بندی کنید
و سپس به کارتن حمل بار انتقال دهید.

استفاده از کیسه های زباله برای محافظت از کف پوشها

حفاظت از کف خانه بسیار مهم است
به خصوص زمانی که هوا در خارج بد است.
جلوگیری از ورود برف، خاک و گرد و غبار با پوشاندن کف توسط کیسه های زباله یک روش بسیار مناسب استو آنها را روی کفپوش های چوب سخت، یا هر نوع پوشش کف دیگر برای محافظت و جلوگیری از انتشار آلودگی ها در داخل خانه قرار دهید. برای جلوگیری از لغزش های خطرناک در روز حرکت، کیسه های زباله را به کف با استفاده از قطعات نوار انعطاف پذیرچسب کنید.

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی گیاهان

جابجایی گیاهان خانه می تواند کمی پیچیده باشد تا بتوانند به خانه جدید بروند
برای جلوگیری از آسیب دیدن گیاهان در اسباب کشی ، پایین گیاه یا گلدان داخل یک کیسه زباله قرار دهید تا خاک آن را خوب نگه دارد.اطمینان حاصل کنید که سر گیاه در خارج از کیسه پلاستیکی نگهداری می شود تا هوا و آفتاب تازه نیز بتواند به داخل وارد شود.

از کیسه های زباله برای حذف زباله استفاده کنید

کیسه های زباله همچنین می توانند برای جمع آوری ضایعات بسته بندی و حذف وسایل اضافی و زباله استفاده شوند. با توجه به تعداد زیادی از مواد بسته بندی، سطل زباله می تواند به سرعت پر شود در حالی که شما وسایل بسته بندی را انباشته می کنید. بنابراین، مطمئن شوید که زباله های اضافی را به صورت منظم جمع آوری می کنید تا خانه تان به خوبی تمیز و مرتب باقی بماند.

علیرضا طاهری 1397/05/27 05:57:43 ب.ظ

جالب بود هیچ وقت برای اسباب کشی از نایلون استفاده نکرده بودم و همیشه کارتن میکردم تمام وسیله ها رو

پاسخ
راضیه اسدی 1397/05/27 11:19:40 ق.ظ

متن خیلی جالبیه که نشون میده از وسایل ارزون قیمت و دم دستی که توی خون داریم خیلی راحت میشه برای اسباب کشی استفاده کرد

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد