استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری برای انجام کارهایی که در زمان اسباب کشی باید صورت گیرد یکی از رایج ترین روشهای جابجایی است. این مطلب بر کسی پوشیده نیست که جابجایی اثاث منزل یک روند بسیار دشوار، مشکل و پیچیده است. بنابراین، هر اشتباه اسباب کشی که در هنگام برنامه ریزی و اجرای جابجایی انجام می دهید، به ناچار به مشکلات بزرگی تبدیل خواهد شد. و در حالی که برخی اشتباهات کوچک ممکن است عواقب جدی را در دوره کلی فرایند جابجایی خانه تان داشته باشد، دیگر خطاها ممکن است تمام تجربه اثاث کشی شما را به یک کابوس مطلق تبدیل کند.

این به ویژه برای اشتباهات مربوط به مهمترین جنبه های روند جابجایی، مانند تنظیم بودجه جابجایی، انتخاب و استخدام شرکت اتوبار و باربری خوب ، اطمینان از ایمنی اموال و دارایی ها و وسایل تان در حین حمل و نقل و غیره درست است. در واقع، پیدا کردن و استخدام شرکت اتوبار قابل اعتماد دقیقا همان کاری است که به تمامی فرایند جابجایی را به چالش کشیده و مستعد اشتباه است.
اما، رایج ترین اشتباهات مردم هنگام انتخاب و استخدام شرکت اتوبار و حمل بار چیست؟

انتخاب و استخدام شرکت اتوبار و حمل بار در آخرین لحظه

هرچه برای برنامه ریزی اسباب کشی بیشتر صبر کنید.
بیشترمجبور خواهید بود برای خدماتی که در آخرین لحظه است هزینه پرداخت کنید.
و استخدام کمتری داشته باشید.

همه شرکت های اتوبار و باربری قابل اعتماد و مقرون به صرفه قبلا رزرو شده اند
و تمام تاریخ های جابجایی مطلوب در حال حاضر گرفته شده است،

بنابراین شما باید با آنچه که هنوز در دسترس است یعنی شرکت های حمل بار و حمل اثاثیه بی تجربه، بارگیری های ناخوشایند و زمان تحویل نامناسب، نرخ های بالاتر و غیره مواجه شوید. در آخرين لحظه ها، هزینه ها به شدت افزایش خواهد کرد و مطمئنا شما از پرداخت چنین هزینه هایی با استخدام شرکت اتوبار نادرست دردسر شديدي خواهید داشت. بنابراین، به شدت توصیه می شود برای شروع برنامه ریزی اسباب کشی خود در اسرع وقت و استخدام شرکت اتوبار و اسباب کشی جهت انجام خدمات قابل اعتماد به منظور جلوگیری از هزینه های بیش از حد و مشکلات مختلف در جاده و حین جابجایی اقدام کنید.

تنها یک انتخاب برای استخدام شرکت اتوبار و باربری دارید

برای پیدا کردن منصفانه ترین شرکت ها هنگام استخدام شرکت اتوبار و اثاث کشی با نرخ های مناسب و تصمیم گیری آگاهانه در مورد جابجایی که پیش رو دارید، باید برآورد های مختلفی را جمع آوری کنید و نرخ ها و شرایط ارائه شده توسط شرکت های مختلف اتوبار را مقایسه کنید. بنابراین، بسیار توصیه می شود که شرایط و هزینه ها را از دست کم 4 یا 5 شرکت دریافت کنید.
و قبل از استخدام نهایی خود، گزینه های خود را با دقت بررسی کنید.
در غیر این صورت، شما ممکن است هزینه های خیلی بیشتر از حد لازم را پرداخت کنید.

شرکت اتوبار و باربری

توجه به نشانه های هشدار دهنده تقلب در استخدام شرکت اتوبار مناسب

کمترین خطر کلاهبرداری در جابجایی اسباب منزل، مسلما بزرگترین اشتباهی است که می توانید در هنگام انتخاب و استخدام شرکت اتوبار و باربری و کارگر اسباب کشی داشته باشید. برای جلوگیری از گرفتار شدن در دام های  کلاهبرداری هنگام استخدام شرکت اتوبار و باربری ، باید پرچم های قرمز تقلب های ممکن را شناسایی کنید:
پیشنهادات با قیمت بسیار کم :
اگرچه وسوسه انگیز به نظر می رسد، اما باید از پیشنهادات ارزان قیمت و غیر معمول اجتناب شود. در اغلب موارد، آنها کیفیت ضعیف یا تقلب در جابجایی را نشان می دهند؛
درخواست برای سپرده های بزرگ و یا پیش پرداخت :
اگر از شما پیش پرداخت زیادی درخواست می شود، شما در خطر  تقلب و فریبکاری شرکت ها قرار دارید که ممکن است با پول شما ناپدید شوند؛
عدم اطلاعات دقیق :

 • نامهای عمومی و عکسهای نامربوط
 • شرح مبهم، اطلاعات تماس نامشخص
 • بدون وب سایت حرفه ای
 • عدم داشتن شماره ثبت
 • و سایر نشانه های هشدار دهنده مشابه

در مورد کلاهبرداری در اسباب کشی شما را از استخدام شرکت اتوبار و باربری کلاهبردار مطلع می کند.

تقاضای ارزیابی دقیق در محل و استخدام شرکت اتوبار دقیق

اگر یک برآورد حمل بار از طریق تلفن دریافت کنید.
و یا فهرست موجودی خود را آنلاین ارسال کنید.
احتمالا هزینه های نهایی بسیار بالاتر از مقدار اعلام شده در برآورد خواهد بود.
تنها راه به دست آوردن برآورد دقیق این است که یک نماینده از شرکت جابجایی از منزل شما بازدید کند
و یک بررسی بصری از اموال شما انجام دهد.

هنگامی که پرسنل شرکت به محل شما می آیند، نه تنها آگاهی بیشتری از اندازه و وزن واقعی اثاثیه شما خواهند داشت بلکه قادر به ارزیابی پیچیدگی انجام برخی کارها، زمان لازم برای تکمیل کار، هرگونه خدمات ضروری اضافی، و سایر جزئیات دیگر مربوط به حرکت شما نیز می باشند. به این ترتیب، آنها قادر خواهند بود تا قیمت دقیق ارائه دهند و برآورد کتبی لازم را به شما ارائه نمایند. اگر شما درخواست آنلاین برای برآورد هزینه ها دارید، ممکن است در روز جابجایی شگفت زده شوید - شرکت های اتوبار و باربری ممکن است بگویند حمل و نقل شما بیش از حد تخمین زده شده هزینه بردار است و یا کار دشوارتر از حد انتظار است،
بنابراین شما باید پول زیادی بپردازید

زیرا هزینه ها بالاتر از میزان توافق شده است.

اطلاعات مورد نیاز در استخدام شرکت اتوبار

برای اطمینان از این که هزینه های اضافه شده به هزینه های اسباب کشی و اثاث کشی شما بیش از این نخواهد شد و کارگران اسباب کشی در حال حرکت به خانه شما به طور مناسب در طول روز کار می کنند، شما باید تمام اطلاعات مربوط به شرکت باربری استخدامی را درخواست کنید. جزئیات جابجایی خود را با شرکت حمل بار استخدام شده تان در میان بگذارید برای مثال به آنها در مورد مشکلات احتمالی اطلاع دهید، نگرانی های خود را با آنها در میان بگذارید، درخواست ها و نیازهای خود را مطرح کنید و غیره.

فراموش کردن خدمات اضافی در زمان استخدام شرکت اتوبار

تعدادی از خدمات جابجایی اضافی مانند:

 • بسته بندی و جعبه حمل بار
 • سرویس لوازم خانگی
 • خدمات حمل و نقل

و غیره، در نرخ پایه گنجانده نشده است.

اگر در طول حرکت خود به هر یک از آنها نیاز داشته باشید،
هزینه های اضافی را که ممکن است خیلی زیاد باشد ایجاد می کند.

برای جلوگیری از شگفتی های مالی ناخوشایند، شما باید با عوامل استخدام شده خود، پیش از شروع باربری بحث کنید و دقیقا مشخص کنید که چه خدمات جانبی در مورد خاص جابجایی اثاثیه شما مورد نیاز است. همچنین، اطمینان حاصل کنید که تمام خدمات ضروری اضافی، و نیز هزینه های مربوط به آن، به وضوح در برآورد شما در زمان استخدام شرکت اتوبار و اثاث کشی مشخص شده است.

نادیده گرفتن کارهای کاغذی

کار های کاغذ بازی حتی در استخدام شرکت اتوبار معمولا خیلی خسته کننده و دشوار است،
اما نادیده گرفتن کارهای مربوط به استخدام شرکت اتوبار برای جابجایی اسباب منزل، یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که شما هنگام انتخاب این شرکت ها می توانید انجام دهید. ضروری است که شما به دقت همه مدارک ارائه شده توسط شرکت را به منظور جلوگیری از کلاهبرداری و اطمینان از فرایند باربری بدون مشکل مطالعه کنید. هرگز کاغذهای سفید و خالی یا ناقص را امضا نکنید و قبل از امضای آن مطمئن شوید همه مقررات درون سند را درک می کنید و با آنها موافقت می نمایید. توجه بیشتری به تعرفه ها و قوانین و مقررات شرکت های حمل بار داشته باشید،
به طوری که شما می توانید از برخورد صادقانه و درست شرکت استخدام شده خود اطمینان حاصل کنید.
گرفتن بیمه کافی نیست

در هنگام انتخاب و استخدام شرکت اتوبار معتبر جهت باربری اسباب منزل ، شما به صورت رایگان تحت پوشش بیمه مسئولیت محدود قرار خواهید گرفت. با این حال، استخدام بیمه ارزش گذاری آزاد، ایده خوبی نیست، زیرا صرفنظر از ارزش آن، مبلغ کمی را برای موارد آسیب دیده یا از دست رفته پوشش می دهد. از طرف دیگر، اگر شما گزینه Full Value Protection را استخدام کنید، شرکت اتوبار و حمل بار مسئول تعمیر هر یک از وسایل شکسته و یا جبران خسارت های وارده به اشیای با ارزش شما با پول نقد هستند، از این رو آنها قطعا اداره امور  را با مراقبت بیشتری به دست خواهند گرفت. برای اطمینان از آرامش خاطر خود، حتی می توانید بیمه اضافی را برای اموال ارزشمند خود از شخص ثالث خریداری کنید.

استخدام شرکت اتوبار بدون تحقیق و برای اولین بار

این مردم هستند که برای جابجایی خود شرکت های اتوبار و باربری را انتخاب می کنند
که تمام تجربه حرکت خود را می توانند تعریف کنند.
شما نیاز به:

 • مجوز
 • بیمه باربری
 • و استخدام شرکت اتوبار حرفه ای قابل اعتماد

دارید که مراقبت های خوبی در زمان جابجایی به عهده می گیرد.
و نتیجه مطلوب برای تلاش در جابجایی را تضمین می کند. تنها راه مطمئن برای اینکه بدانید شرکت های استخدام شده شما به اندازه کافی قابل اعتماد و درستکار هستند، این است که با دقت هنگام استخدام شرکت اتوبار و باربری همه مسائل را بررسی کنید. شماره ثبت شرکت را تأیید کنید، از اعتبارنامه ها و مراجع درخواست کنید، نظرات و انتقادات مشتریان قبلی ر ا مشاهده کنید، در مورد اینکه آیا ادعاهایی علیه شرکت صورت گرفته است و اینکه چگونه این مشکلات در گذشته حل شده است، و غیره تحقیق کنید، و اگر چنین کارهایی انجام نشد و شما بدون آنکه ابتدا شرکتی را مورد تحقیق قرار دهید نسبت به استخدام شرکت اتوبار اقدام نمودید، شما در معرض خطر قربانی شدن قرار می گیرید.

و حوادث مختلفی می تواند برای تان به وجود آید.

هر گونه اشتباه در هنگام انتخاب و استخدام شرکت اتوبار و حمل اثاث به طور ناگزیر منجر به هدر رفتن:

 • وقت
 • انرژی
 • و پول
 • خراب شدن برنامه ها
 • آسیب دیدن اموال و وسایل

و دردسرهای دیگر خواهد شد.

با این حال، همه چیزهایی که باید انجام دهید برای جلوگیری از اشتباهات در هنگام استخدام شرکت اتوبار و سازماندهی کامل اسباب کشی خود، همیشه هشیار و آگاه باشید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد