اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

در ادامه مقاله قبلی در رابطه با اثاث کشی و جابجایی با خانواده بزرگ و پر جمعیت برخی نکات کلیدی و لازم را ارائه می کنیم تا با رعایت این نکات بتوانید جابجایی با خانواده بزرگ و  با فرزندان خود را با موفقیت به انجام برسانید.
یک بار دیگرمی گوییم سازمان دهی جابجایی و نقل مکان کردن با خانواده بزرگ بسیار مشکل تر از سازماندهی یک تغییر محل استاندارد خواهد بود. شما هنوز هم باید یک لیست دقیق جابجایی داشته باشید و دقیقا دنبال آن بروید، یک موجودی از وسایل خود برای اثاث کشی بسازید، بهترین زمان را برای جابجایی با خانواده را پیدا کنید و خدمات حرفه ای مورد نیاز را از شرکت های باربری و اتوبار در اسرع وقت رزرو کنید، مراقبت از پرونده های لازم را داشته باشید، در بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی لوازم منزل دقت لازم را داشته باشید، و غیره، اما شما همچنین باید هماهنگی های لازم برای آماده سازی تمامی اعضای خانواده برای باربری و حمل وسایل را نیز انجام دهید.

جابجایی تان با خانواده بزرگ را سازمان دهی کنید

برای اطمینان از این که همه اعضا نقش ها و مسئولیت های خود را درک می کنند و می دانند چه کاری باید انجام دهند، چه موقع باید انجام دهند و چگونه این کار را انجام دهند، توصیه می شود به هر یک از اعضای خانواده خود (و همچنین زمان بندی مناسب برای تکمیل آنها) - از طریق چک لیست اسباب کشی کاری محول کنید و تصمیم بگیرید که چه کسی برای انجام چه کاری بهترین است.
اگرشما و همسرتان به تنهایی هستید نیازی به انجام این کار نیست.
خانواده بزرگ به این معنی است که کمک کنندگان زیادی هستند.
 برگزاری جلسات خانوادگی حداقل یک بار در هفته برای بحث در مورد دستاوردها و مشکلات در اسباب کشی با خانواده بزرگ بسیار ضروری است، به طوری که شما می توانید پیگیری پیشرفت خود را پیگیری کرده و مطمئن شوید که همه چیز با توجه به برنامه پیش می رود.

اثاث کشی تان را به یک بازی تبدیل کنید

جابجایی و اثاث کشی با خانواده پر جمعیت سخت و دشواراست، اما همچنین می تواند بسیار سرگرم کننده باشد - همه چیز به ذهنیت و نگرش شما بستگی دارد. بنابراین، چرا وظایف سخت جابجایی را به یک بازی تبدیل نکنید؟
جستجو و پیدا کردن
از فرزندان خود بپرسید که همه وسایل خارج از فصل (دکوراسیون و لوازم عید، لباس و کفش زمستانه و غیره) یا لوازم مخصوص (وسایل ورزشی، وسایل نقلیه و غیره) را در منزل پیدا کنند و آنها را بر اساس نوع دسته بندی نمایند به این ترتیب شما می توانید بسته بندی وسایل آن ها را به سرعت و به راحتی انجام دهید.
بسته بندی سریع
به هر یک از بچه های خود یک جعبه حمل بار بزرگ بدهید و ببینید چه کسی زودتر از همه می تواند همه اسباب بازی های خود را (یا کتاب ها، و  بازی ها، و لباس ها ودرکل هرگونه وسیله غیر خطرناک و آسان بسته بندی شو) بسته بندی می کند؟
شکار گنج
پیش از اسباب کشی با خانواده بزرگ زمانی از وقت خود را برای بررسی خانه و وسایلی که در چشم نیست و ممکن است جا بیافتد بگذارید، به بچه ها بگویید که یک جعبه کوکی در جایی در خانه پنهان شده است (در محفظه دوش، زیر قفسه آشپزخانه و غیره ) و به چالش دادن آنها برای بازرسی مکان و کشف گنج (در حالی که همچنین به شما در یافتن موارد فراموش شده کمک می کند)؛ و غیره.
بسیاری از بازی ها در زمان اثاث کشی را می توانید بسته به سن و توانایی های فرزندان خود به آنها بدهید.
مهم است که همه روحیه ها را حفظ کرده و سرگرم شوید.
در حالی که با هم کار جابجایی تان را در دست بگیرید.

اسباب کشی و جابجایی

راهنمایی های مهم در اسباب کشی

خانواده بزرگ به معنای مقدار زیادی وسایل و حمل لوازم زیاد به معنی افزایش هزینه های اثاث کشی است.
(باربری ها بر اساس وزن حمل و نقل خود را برنامه ریزی می کنند).
بنابراین، به شدت توصیه می شود خانه خود را پاکسازی کنید.
و قبل از حرکت از دست وسایل غیر ضروری خلاص شوید.
نگاهی به اتاق زیر شیروانی، زیرزمین و گاراژ داشته باشید.
گنجه ها، قفسه های کتاب و اسباب بازی را بررسی کنید.
هر قطعه ای از لباس و بازی بچه هاو یا وسایلی که متعلق به خودتان هستند را به دوستانی که بچه یا بچه هایی کوچک دارند  هدیه کنید، دیگر وسایل را برای فروش بگذارید و چیزهایی را که دیگر قابل استفاده نیستند دور بریزید. یک موجودی جابجایی دقیق را انجام دهید - هنگامی که وسایل خود را برای اسباب کشی با خانواده بزرگ مرتب می کنید، یک موجودی دقیق از مواردی که میخواهید به خانه جدید خود ببرید، ایجاد کنید. در غیر این صورت ، در طول فرایند جابجایی پیگیری وسایل همه افراد خانواده بسیار دشوار خواهد بود.
اسناد را جمع آوری و سازماندهی کنید.
بدست آوردن و سازماندهی مدارک حیاتی اعم از:

 

 • مدارک پزشکی
 • مدارک تحصیلی و مدارس
 • و مدارک مالی

تمام خانواده شما زمان زیادی می گیرد.
بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدامی مراقب اسناد و مدارک باشیم.

برچسب زدن کارتن بسته بندی

در اسباب کشی با خانواده های پرجمعیت تعداد زیادی جعبه وجود خواهد داشت.
بنابراین شما باید از یک سیستم برچسب زنی آسان و کارآمد برای ایجاد نظم در زمان حمل اثاثیه استفاده کنید. برنامه نویسی رنگ بهترین کاری است که شما می توانید انجام دهید.  نوار های رنگی یا برچسب های رنگی با رنگ های مختلف را برای هر کودک و هر اتاق در خانه اختصاص دهید. با این کار در زمان شما صرفه جویی می کند و شما را از سردرگمی نجات می دهد.
یک نگاه ساده به جعبه ها به طور خودکار به شما می گوید که کدام یک از آنها مربوط به کدام بخش است.
تمام موارد ضروری اعضای خانواده را بردارید.
اگر خانواده بزرگی داشته باشید، احتمالا فرزندانی از سنین مختلف دارید.
و بنابراین برای هر کودک به طور روزانه نیاز به اقلام مختلفی دارید.
در هنگام حرکت خانه ، اطمینان حاصل کنید که همه این موارد را در یک جعبه ضروری جداگانه قرار داده اید که با شما مسافرت می کند مثل بطری آب، شیر، دارو، تنقلات، ظروف پلاستیکی، دستمال و پوشک، و همچنین کتاب ها , وسایل نقاشی و بازی ها برای سرگرم نگه داشتن فرزندان در طول جابجایی وسایل اهمیت زیادی دارد. ایده خوبی است یک کیسه جداگانه برای هر کودک برای حمل وسایل ضروری و احساسی مهم برای آنها شامل:

 

 • لباس اضافه برای تعویض
 • اسباب بازی های مورد علاقه
 • وسایل شخصی

و هر چیز دیگری که فکر می کنید کودک ممکن است در طول حمل اثاثیه و جابجایی و در چند روز اول در خانه جدید به آنها نیاز داشته باشد.

جابجایی اثاثیه منزل و باربری

اطمینان از ایمنی در جابجایی اثاثیه منزل

شما می توانید بچه های بزرگتر را در کنار خود نگه دارید.
اما سعی کنید مکانی برای نگهداری بچه های کوچکتر در طول باربری اثاثیه مثل خانه  پدربزرگ یا مادربزرگ پیدا کنید یا ببینید که آیا یک دوست نزدیک یا عضو خانواده می تواند از آنها مراقبت کند نگه داشتن آنها در یک اتاق آرام دور از هرج و مرج جابجایی و یا استخدام یک پرستار بچه کاری است که باید حتما در این روز انجام دهید.
هر آنچه که شما می توانید انجام دهید برای اطمینان از ایمنی و رفاه بچه ها در روز حرکت می باشد.
همچنین شما می توانید بر روی وظایف فوری تمرکز بیشتری داشته باشید؛
از سیستم دو تایی استفاده کنید.
هر کودک بالغ تر یا بزرگتر را مراقب یک یا دو فرزند کوچکتر نمایید.
و از آنها بخواهید همیشه با هم بمانند.
به این ترتیب، آنهایی که کمی بزرگتر هستند همیشه مراقبت می کنند.
و این برای والدین یا فرزند بزرگتر راحت تر می شوند.
زیرا آنها می توانند از بچه های دیگر مراقبت کنند.

از فناوری روز استفاده کنید

شارژ تلفنهای همراه، تبلتها و / یا لپ تاپهای خود در طول جابجایی وسایل و باربری را حفظ کنید.
آنها به شما کمک می کنند تا سریعا اطلاعاتی را که نیاز دارید شامل:

 • راهنمایی های جابجایی
 • شماره تلفن ها
 • نقشه ها
 • محل اقامت
 • رستوران ها
 • و آب و هوا

را بررسی کنید.
همچنین برای تماس با اعضای خانواده و دوستان، سرگرمی کودکان و غیره نیز می توانید از آنها استفاده کنید.

یک سفر سرگرم کننده به خانه جدید

هنگام اسباب کشی و جابجایی با کودکان و حیوانات خانگی، رانندگی را بهتر و لذت بخش تر انجام دهید تا به آنها درطول رفتن به خانه جدید خوش بگذرد. این سفر طول می کشد (در مقایسه با پرواز)، اما شما می توانید هر زمان که بخواهید متوقف شوید، مکان های مورد علاقه و مکان های تفریحی را مشاهده کنید، بازی های مورد علاقه را انجام دهید، و سفر به یک رویداد لذت بخش تبدیل می شود که به شما کمک می کند. استرس اسباب کشی کم شود و پیوند محکم تری با خانواده داشته باشید. علاوه بر این، شما می توانید بسیاری از وسایل و لوازم مخصوص بچه ها و حیوانات خانگی را با خود همراه داشته باشید.

آخرین، اما نه کم اهمیت ترین مورد

مطمئن شوید که در هنگام اثاث کشی و جابجایی با خانواده ای با جمعیت بالا کارگران باربری حرفه ای استخدام می کنید.
متخصصین حمل بار، بارهای زیادی را از شانه های شما برمی دارند.
و شما از انتقال ایمن، کارآمد و بدون دردسر وسایل خود اطمینان خواهید داشت.
انتخاب شرکت خدمات باربری و اتوبار کامل در هنگام اثاث کشی و حمل اثاثیه بهترین کاری است که شما می توانید انجام دهید، زیرا آنها در انجام کارها مراقبت می کنند، آرامش خاطر شما را تضمین می کنند و شما زمان بیشتری برای مقابله با سایر وظایف مهم خواهید داشت.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد