اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

در زمان جابجایی وسایل خانه و یا محل کارمان به محیطی جدید نیاز است تا تمامی اثاثیه را به مکان دید منتقل نماییم.قطعا جابجایی از اتفاقاتی است که به شدت استرس زا می باشند، حالتی که به آن دچار شده اید را استرس اسباب کشی می نامند. اگر به دنبال راحتی هستید باید بتوانید با این استرس به راحتی کنار آمده و آن را مدیریت نمایید.

با دانستن بهترین راه برای جابجایی دیگر هیچ نگرانی نخواهید داشت.خدمات اتوبار اصولا خدماتی پر تکنیک است که با رعایت این نکات می توانید خاطراتی شیرینی را تجربه نمایید.

بر کار کارگران در زمان بارگیری نظارت کنید

اصولا شما می توانید از کارگران اسباب کشی جهت دریافت خدماتی همچون:

کمک بگیرید.

برای افزایش کارایی و نرفتن کلاه بر سرتان بهتر است به کار این کارگران نظارت کافی داشته باشید زیرا برخی افراد از غفلت مشتریان سوء استفاده می کنند و با چیدمان نادرست وسایل داخل ماشین باعث می شوند باری که می تواند با یک بار حمل و نقل جابجا شود را با چندین بار حمل و نقل جابجا کنند تا بتوانند پول بیشتری از شما بگیرند.

برای حل این مشکل فردی را مسئول نظارت بر کار کارگاران در هنگام بارگیری نمایید.

چیدمان درست و اصولی پشت وسیله نقلیه و نیز نظارت بر وسایلی که از منزل شما خارج می شود تا بار ماشین شود وظیفه ای بسیار مهم است با یک نظارت ساده می توانید هزینه های اتوبار و اسباب کشی را به صورت معقول و مناسبی کاهش دهید.

وسایل سنگین انتخابی مناسب برای شروع هستند.

اول از وسایل بزرگ و سنگین شروع کنید. با این کار سرتان خلوت تر خواهد شد. و مدیریت بقیه امور بسیار آسان تر می شود. اگر کارگر استخدام کرده اید آنها را نیز متقاعد کنید که اول از جعبه های بزرگ و وسایل بزرگ شروع کنند. زیرا کارگرها معمولا اول به سراغ جعبه های کوچک می روند و از آنجا که نمی توان وسایل سنگین مثل یخچال و گاز را درون ماشین اتوبار و اسباب کشی و روی وسایل کوچکتر قرار داد وسایلی که می تواند با یک خاور و در یک بار حمل و نقل جابجا شود نیاز به چندین بار حمل و نقل پیدا می کند و ای یعنی افزایش هزینه های اتوبار و اسباب کشی و حمل بار برای شما!.

در روز بارگیری حتما روی این نکته دقت و نظارت کافی داشته باشید و کارگران را متقاعد نمایید تا اول وسایل سنگین را داخل ماشین اتوبار و اسباب کشی قرار دهند.

پس از چیدن وسایل سنگین نوبت به وسایل سبک تر می رسد.

وسایل سبک تر به راحتی روی وسایل سنگین و کنار آنها قرار می گیرد

و فضای خالی ماشین اتوبار و اسباب کشی را پر می کند.

به این ترتیب می توان تمام وسایل را به یک بار حمل و نقل جابجا نمود.

استقبال مشتریان از شرکت های باربری

تا چند سال پیش اسباب کشی را اعضای خانواده انجام می دادند.

با گرفتن یک وانت در چندین نوبت وسایل خانه را به محل جدید منتقل می کردند.

البته این روش سختیهای خاص خود را داشت و همیشه با خسارت و شکستن برخی وسایل روبرو بود. همچنین در این روش ممکن بود جابجایی چندین روز طول بکشد.  اما این روزها افراد در پی این هستند که کمترین خسارت و آسیب به وسایل شان وارد نشود. بسته بندی های محکم , خدمات ویژه و کارگران مجرب از جمله شعارهای تبلیغاتی است که برخی شرکت های باربری و حمل اثاثیه به کار می برند اما باید دید که آیا واقعا چنین است؟ باید گفت که این روزها شرکتهای باربری و اثاث کشی ترفندهایی را به کار می برند که کمترین خسارت در زمان اتوبار و اسباب کشی به وجود نیاید.

ترفندهای شرکت های باربری

استفاده از تجهیزات محافظتی مثل:

  • کیسه های پلاستیکی حباب دار
  • کارتن های خاص ,ضخیم و چند لایه
  • چسب های پهن
  • و انواع ضربه گیر ها

باعث می شود تا اثاثیه از امینت بیشتری در حین حمل برخوردار باشند.

همچنین کارگرانی که برای این کار آموزش دیده اند و اثاثیه سنگین را طوری جابجا می کنند که انگار یک وسیله سبک را روی دست بلند کرده اند. به این ترتیب هم لوازم منزل شما در حین جابجایی سالم می ماند و هم شما احیانا در حین بلند کردن یک وسیله صدمه نمی بینید. استفاده از خدمات شرکت های باربری می تواند یک اسباب کشی آسان را برای مشتری به همراه داشته باشد. تنها کافیست تا مشتری کمی هوشیار باشد و نظارت کافی روی کار داشته باشد تا از هزینه های اضافی جلوگیری نماید.

اتوبار و اسباب کشی در کشورهای خارجی

در کشور ما برای حمل بار به منزل جدید باید تمامی وسایل را بار کنیم و به محل جدید منتقل نماییم. اما در کشورهای خارجی شیوه اتوبار و اسباب کشی به این صورت نیست. در بسیاری از کشورها افراد خانه را با تمامی وسایل و مبلمان خریداری یا اجاره می کنند. این خانه ها مبله است و تمامی امکانات زندگی را دارد و از این رو نیازی به جابجایی اثاثیه ندارند. در این صورت فقط کافیست وسایل شخصی را به محل جدید منتقل نمایند. این کار باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت و انرژی افراد خواهد شد.

به هر حال این هم شیوه از زندگی است و ممکن است بسیاری از افراد این روش را نپسندند.

و تمایل داشته باشند خانه خود را با سلیقه خودشان بچینند.

در صورت نیاز به مشاوره اسباب کشی و دریافت خدمات اتوبار و اسباب کشی کافیست با اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد