اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد که از دیگر محله های شهر تهران است در این مقاله مورد بحث قرار داده می شود. افرادی که در منطقه یوسف اباد زندگی می کنند می توانند جهت باربری و اتوبار در یوسف آباد با شرکتهای باربری و حمل بار در این منطقه در تماس باشند. اما مناسب ترین شرکت باربری و اثاث کشی و اتوبار در یوسف آباد را چگونه و بر اساس چه معیاری باید انتخاب کرد

ااتوبار در یوسف آباد و آشنایی با یوسف آباد

یوسف آباد از جمله محله های واقع در مرکز تهران است که در منطقه 6 شهرداری تهران قرار گرفته است. این منطقه از محله قدیمی در تهران به شمار می آید. در حال حاضر این محله از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولی عصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد منتهی می گردد. وجه تسمیه این محله از نام بنیانگذار آن میرزا یوسف مستوفی الممالک از رجال دوره ناصرالدین شاه می باشد.

خیابان های محله یوسف آباد

از مهم ترین خیابان های این محله می توان خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (خیابان یوسف آباد)، خیابان مستوفی که به تازگی به خیابان عبدالمجید اکبری تغییر نام پیدا کرده است، خیابان شهید جهان آرا، خیابان مهرام (مدبر)، خیابان بیستون و خیابان چهلستون، خیابان فتحی شقاقی، خیابان ابن سینا را نام برد. شلوغ ترین خیابان در این محله خیابان سید جمال الدین اسدآبادی می باشد. این خیابان بیشتر از واحدهای تجاری و مغازه‌ تشکیل شده است. میدان بزرگ  این محله، میدان سید جمال‌الدین اسدآبادی است این میدان  پیش از انقلاب، میدان کلانتری نام داشته‌ است که علت آن وجود کلانتری یوسف آباد در جنوب شرقی این میدان است.

مراکز تفریحی فرهنگی و درمانی

پارک شفق و فرهنگسرای شفق از مهم ترین مراکز در محله یوسف آباد است. پارک قزل قلعه, شهر کتاب و هنرستان ناشنوایان باغچه بان نیز در این منطقه قرار دارد. بیمارستان حضرت فاطمه(بخش قدیمی) و بیمارستان محب کوثر (بخش جدید) در خیابان 23 نبش پارک شفق نیز از مراکز مهم درمانی این محله است.

مشکلات اتوبار در یوسف آباد

این محله در منطقه طرح ترافیکی زوج و فرد قرار دارد و این مسئله می تواند یکی از مشکلات باربری , حمل بار و اتوبار در یوسف آباد باشد.

اتوبار در یوسف آباد اطلس بار

باربری و اتوبار در یوسف آباد اطلس بار با داشتن کادری از پرسنل متخصص و کارگران مجرب و در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات بسته بندی و اسباب کشی آماده است تا به شما در

کمک نماید.

جهت اسباب کشی آسان و اتوبار در یوسف آباد تنها کافیست با ما در تماس باشید.

از دیگر خدمات اتوبار در یوسف آباد اطلس ار خدمات رسانی به تمام تهران در قالب 

  • اتوبار و باربری قیطریه و دیگر مناطق شمالی تهران
  • باربری و اثاث کشی در آرژانتین و دیگر مناطق مرکز تهران
  • باربری در ستارخان و کلیه مناطق غرب تهران
  • باربری و اتوبار در گیشا و تمامی مناطق شرق تهران

می باشد


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد