اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه در این مقاله قصد دارد شیوه اسباب کشی و جابجایی یخچال را آموزش دهد. جابجایی اثاثیه کار بسیار مشکلی است به خصوص وسایلی مثل یخچال که هم حجم و هم وزن زیادی دارد و از یک فرد عادی انرژی و وقت زیادی برای حمل می گیرد. همچنین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که اصلا به سراغ کارهایی مثل جابجایی اسباب سنگین منزل نروند و آن را به دست کارگران و باربران شرکت های اتوبار و باربری بسپارند. جابجایی اثاثیه سنگین کار بسیار مشکلی است با وجود این با کمی برنامه ریزی و کمک می توان وسایل سنگینی مثل یخچال را به راحتی و با امنیت کامل جابجا کرد بدون اینکه به شما یا دستگاه مورد نظرتان آسیب وارد شود.
ما در اتوبار در کامرانیه در این مقاله در مورد چگونگی جابجایی یخچال ها صحبت می کنیم.

آماده سازی یخچال برای حرکت

از یک دیدگاه فنی، یخچال و فریزرها همیشه باید در موقعیت درست و در بیشتر موارد فقط کمی کج شوند. دلیل این امر این است که براکت کمپرسور برای جذب ارتعاشات از کمپرسور در حین عملیات و زمانی که دستگاه در حالت ایستاده است طراحی شده است. اگر دستگاه به صورت افقی حمل شود، ارتعاشاتی که در طول حمل و نقل اتفاق می افتد، باعث ایجاد فشار بر روی براکت می شود و می تواند به آن آسیب برساند.
بسیاری از مشتریان نیز می پرسند که آیا آنها می توانند یخچال و فریزر خود را پس از جابجایی اثاثیه به برق وصل کنند و از آن استفاده نمایند یا خیر. در این مورد انواع مشاوره های متناقض و متفاوت را در اینترنت خواهید یافت. شما می توانید لوازم خانگی خود را پس از حمل و نقل به برق وصل کنید اما توصیه می شود حداقل یک ساعت صبر کنید و پس از آن یخچال را به برق وصل نمایید. البته برخی از انواع یخچال ها هستند که بلافاصله می توانند پس از حمل اثاثیه مورد استفاده قرار گیرند.
در این مورد با شرکت سازنده یا نمایندگان آنها تماس بگیرید.

اتوبار در کامرانیه و اسباب کشی یخچال

راز اسباب کشی موفقیت آمیز

اگر فقط از یک طبقه به طبقه دیگر اثاث کشی می کنید،
زیاد در مورد آن فکر نکنید:
به سادگی یخچال را جدا کنید و بیرون بیاورید،
 دو نفر باربر قوی برای حرکت دادن آن کفایت می کند باربران را استخدام کنید تا یخچال را برای شما حمل نمایند و دوباره آن را به خانه جدید خود بیاورید و نصب نمایید. برای استخدام باربر با ما در اتوبار در کامرانیه تماس بگیرید. اتوبار در کامرانیه اطلس بار دارای ماهر ترین و ورزیده ترین باربران برای حمل بار است. با این حال، هنگام حمل لوازم سنگین از جمله یخچال در مسافت های طولانی تر، اطمینان حاصل کنید که موارد زیر را در نظر داشته باشید:

یخچال را از مواد غذایی کاملا خالی کنید

اتوبار در کامرانیه به شما توصیه می کند تا قبل از جابجایی اثاثیه تان تا حد ممکن از مواد غذایی ذخیره شده در یخچال استفاده کنید.
یخچال را کاملا از مواد غذایی خالی کنید.
قبل از اینکه سعی کنید یخچال را حرکت دهید تمام محتویات آن را خالی کنید.
اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی حتی قالب های یخ و ... در یخچال باقی نمانده است.
همچنین مواردی که در خارج از یخچال و روی در آن قرار دارند مثل آهنرباها را بردارید.

اجزای جدا شدنی را جدا کنید

تمام اجزای قابل جابجایی را از داخل یخچال، از جمله:

  •     قفسه ها
  •     سینی ها

    و دیگر موارد محکم یا متحرک

تقسیم کننده ها
و غیره
را از یخچال باز کنید.
قفسه ها را در حوله ها یا کاغذ و یا پارچه بپوشانید و سپس آنها را با دقت برچسب گذاری کنید. تمام طبقات شیشه ای داخل یخچال را از دستگاه جدا کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها به راحتی و به صورت جداگانه از یخچال برای حمل و نقل بسته بندی می شوند. البته شما می توانید به جای برداشتن طبقات داخلی یخچال آن ها را با چسب محکم کنید اما باربری و اتوبار در کامرانیه اطلس بار توصیه می کند که حتما آن ها را جدا کنید.

اتوبار در کامرانیه و حمل بار

یخچال را خاموش کنید

یخچال را خاموش کنید.
سیم آن را به طور ایمن جمع کنید و آن را در یک بسته بندی کوچک و مناسب قرار دهید.
تا مطمئن شوید که در اسباب کشی جا نمی ماند و گم نمی شود.
اگر یخچال شما دارای یخ ساز است،
آن را از منبع آب جدا کنید.

یخچال را قبل از جابجایی برای چند ساعت از برق بکشید تا اگر قسمت هایی از آن برفک زده یا یخ زده است باز شود. تمامی اتصالات به یخچال را جدا کنید. اگر یخچال شما برفک زده باشد معمولا 6 تا 8 ساعت طول می کشد تا این یخ ها آب شوند پس به یخچال این فرصت را بدهید. می توانید از شب قبل از اثاث کشی یخچال را از برق بکشید. تا صبح روز بعد یخچال برای جابجایی آماده باشد. برای جابجایی آن می توانید از رولر و چرخ هایی استفاده کنید که در زیر پایه های آن قرار می گیرد و کار حمل بار را بسیار آسان می کند. این کار باعث می شود به سادگی حرکت یک کشو بتوانید یخچال را جابجای کنید.
برای تهیه وسایل و تجهیزات باربری و حمل بار با ما در اتوبار در کامرانیه تماس بگیرید.

تمیز کردن یخچال

جابجایی اسباب منزل فرصت خوبی برای تمیز کردن یخچال و فریزر است.
یخچال را با استفاده از یک تمیزکننده با pH خنثی مانند آب با یک مایع شستشو تمیز کنید. هشدار: ما در اتوبار در کامرانیه به شدت توصیه می کنیم که یخچال خود را با استفاده از سرکه تمیز نکنید، استفاده از سرکه اغلب در اینترنت برای تمیز کردن یخچال توصیه می شود اما سرکه به عنوان یک ماده حاوی اسید می تواند به پلاستیک داخلی یخچال آسیب برساند. تمام سطوح داخلی یخچال را خوب تمیز نمایید. با استفاده از مشاوره اسباب کشی ما در اتوبار در کامرانیه می توانید به خوبی از پس مشکلات اثاث کشی برآیید.
 اتوبار در کامرانیه به صورت رایگان به شما مشاوره رایگان خواهد داد.

بستن درب یخچال

درب ها را بسته و ایمن نگه دارید.
درب یخچال و فریزر را با استفاده از طناب قوی یا طناب بژگیر اگر یخچال و فریزر شما دارای دو درب است کامل ببندید، دستگیره درب را نیز بسته بندی کنید. مراقب باشید که یخچال را بیش از حد محکم نکنید. باربری و اتوبار در کامرانیه اطلس بار توصیه می کند از نوار چسب برای نگهداری درب استفاده نکنید، زیرا ممکن است به یخچال آسیب برساند یا یک اثر همیشگی روی یخچال باقی بماند.
همیشه یخچال و فریزر را در موقعیت درست قرار دهید و کمی شیب دهید.

از تسمه برای محافظت از یخچال در هنگام جابجایی استفاده کنید.

برای جلوگیری از سقوط و افتادن یخچال در هنگام حمل و نقل به خصوص در پله ها و سراشیبی ها درب یخچال را محکم ببندید تا باز نشود. اگر مسافت جابجایی و حمل اثاثیه طولانی است ما در اتوبار در کامرانیه اطلس بار توصیه می کنیم در طول مسیر برای مدتی درب یخچال ها را باز بگذارید تا هوا در آن جریان پیدا کند و داخل آن بو نگیرد یا کپک نزند.
جهت حمل و نقل اسباب و اثاثیه در مسافت های طولانی از ما در اتوبار در کامرانیه کمک بخواهید.

تخصص ما در اتوبار در کامرانیه در

  •     ارسال بار به شهرستان
  •     و حمل اثاثیه منزل در تهران

می باشد.

از این رو برای باربری بین شهری نیز می توانید با ما در اتوبار در کامرانیه تماس بگیرید.

بسته بندی یخچال و توصیه های اتوبار در کامرانیه

در حالت ایده آل، برای بسته بندی یخچال، آن را توسط پتو و یا یک روکش محافظت کننده قرار دهید تا از خراش به بدنه یخچال جلوگیری شود. ما در اتوبار در کامرانیه توصیه می کنیم در صورت امکان، یخچال را از هر ارتعاش قوی محافظت کنید. در مقصد خود از یک سطح شیبدار و روان برای حرکت یخچال استفاده کنید تا بتوانید دستگاه را راحت تر به محل اصلی خود هدایت کنید. برای بسته بندی یخچال می توانید از لوازم بسته بندی ما در شرکت خدمات اسباب کشی و اتوبار در کامرانیه اطلس بار کمک بگیرید.
 اتوبار در کامرانیه در فروش لوازم بسته بندی برای هر نوع اثاثیه فعالیت و تخصص دارد.

اتوبار در کامرانیه و حمل بارهای سنگین

همانطور که قبلا توسط اتوبار در کامرانیه اطلس بار ذکر شد،
می توانید دستگاه را پس از مدت حداقل یک ساعت برای استفاده مجدد به برق وصل نمایید.
این نکات به صورت تقریبی برای تمامی یخچال و فریزرها مورد کاربرد است و ما در اتوبار در کامرانیه پیشنهاد می کنیم اگر در این موارد شک دارید می توانید با شرکت سازنده یا نمایندگی آن تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و راهنمایی های لازم را در این خصوص دریافت کنید. اگر لازم است نماینده ای از شرکت برای نصب مجدد یخچال اعزام شود تا خیال شما از این بابت آسوده گردد.
برای حمل بار و اثاثیه سنگین منزل اعم از یخچال با ما در اتوبار در کامرانیه تماس بگیرید.

اتوبار در کامرانیه متخصص حمل اثاثیه سنگین و سبک و بسته بندی است.

اتوبار در کامرانیه همچنین در زمینه نصب لوازم برقی اعم از یخچال قادر به اعزام نیروی نصب خواهد بود. بسته بندی توسط متخصصین در اتوبار در کامرانیه انجام می شود و اتوبار در کامرانیه به روشهای نوین بسته بندی نیز آشنا می باشد.
قابل ذکر است که اتوبار در کامرانیه کلیه مناطق مختلف تهران را نیز پوشش دهی می کند.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد