کارتن رگال دار جهت بسته بندی لباس ها و آماده سازی آن ها جهت اسباب کشی

کارتن رگال دار یکی از ملزومات بسته بندی لباس‌ها است.برای بسته بندی و آماده نمودن لباس‌های مجلسی، کت‌و‌شلوار و... الزاما باید از کارتن رگال دار استفاده نمایید تا برای لباس‌تان مشکلی ایجاد نشود.برای بسته بندی لباس‌ها می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده نمایید.

از نمونه روش‌های جابجایی لباس ها می‌توان استفاده از چمدان، کیسه‌های پلاستیکی، کارتن و یا کارتن رگال دار اشاره نمود. ممکن است با خود بگویید که بسته بندی لباس کار چندان مشکلی نیست و می‌توان لباس‌ های مختلف را درون کارتن قرار داد و به همین آسانی آنها را بسته بندی کرد. خب البته این هم یک راه برای بسته بندی لباس است. اما مسلما شما در کمدتان لباس‌هایی دارید که برایتان خیلی مهم است. لباس‌هایی مثل کت و شلوار و یا لباس‌های شب یا لباس‌های زمستانی که اتفاقا قیمت بالایی نیز دارند و بسیار هم حساس هستند.

بسته بندی صحیح لباس ها در جابجایی

آیا می‌توانید از کیسه‌های پلاستیکی برای بسته بندی این لباس‌ها استفاده نمایید؟
آیا می‌توانید تک تک لباس‌ها را به خانه جدید با ماشین شخصی‌تان منتقل نمایید؟
خب قطعا این روش‌ها خیلی آسان نیستند و دردسرهای زیادی برایتان خواهند داشت. علاوه بر اینکه می‌توانند به لباس‌ها نیز آسیب بسیار جدی وارد نمایند.
بسته بندی لباس همیشه یکی از مشکلاتی است که در اسباب کشی با آن مواجه می‌شویم.
برای بسته بندی این گونه لباس‌ها بهتر است از کارتن رگال دار استفاده نمایید.

کارتن رگال دار و بسته بندی لباس های حساس

برای بسته بندی لباس های حساس از کارتن رگال دار استفاده کنید.با استفاده از کارتن های رگال دار دیگر نیازی به تا کردن لباس‌ها نیست و در نتیجه در محل جدید نیازی به صرف زمان برای چیدن لباس‌ها نخواهید داشت و می‌توانید به راحتی گیره‌های لباسی را از درون کارتن خارج کرده و در کمد خود آویزان کنید.

از دیگر مزایای استفاده از کارتن رگال دار می‌توان به عدم نیاز به کاور نمودن لباس‌ها به صورت تکی اشاره نمود. در نتیجه در هزینه‌های شما بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود. لباس‌ها را با استفاده از گیره لباسی داخل کارتن رگال دار آویزان می‌نمایید و سپس می‌توانید درب جعبه را بسته و کل جعبه را سلفون بگیرد.

استفاده از کارتن رگال دار از:

جلوگیری می‌کند.

از این رو دیگر نیازی نیست پس از اسباب کشی لباس‌ها را برای قرار دادن داخل کمد بشویید.  یا آنها را اتو کنید.

انتخاب کارتن مناسب برای بسته بندی لباس اهمیت زیادی دارد.

کارتن رگال دار لباس مانند یک کمد لباس عمل می‌کند.

و می‌تواند لباس‌های مجلسی و کت شلوار را در خود جای دهد. این کارتن‌ها از مقاومت خوبی برخوردار است و محافظت کننده خوب لباس‌های گرانقیمت شماست.

اگر قصد بسته بندی لباس‌هایتان را دارید دست نگه دارید.این کارتن‌ها به صورت ویژه تولید می‌شوند و در نتیجه دارای ارتفاع بسیار بالا و کیفیت بالایی هستند. میله استفاده شده در آنها نیز مقاومت بسیار بالایی دارد می‌تواند وزن لباس‌ها را تحمل نماید.

اتوبار و باربری اطلس بار به شما پیشنهاد می‌دهد از کارتن رگال دار این شرکت برای بسته‌بندی لباس استفاده نمایید. ظرفیت کارتن رگال دار اطلس بار به گونه‌ای است که می‌تواند 12 دست لباس را به خوبی در خود جای دهد.

کارتن رگال دار ما بعد از قراردادن لباس‌ها به صورت کامل بسته می‌شود و می‌توانید درب آن را چسب کنید تا از ورود هرگونه آلودگی و گرد و غبار به درون آن جلوگیری نمایید.

کارتن رگال دار