خشکشویی و خدمات اتوشویی در تهران

بروز ترین و جدید ترین خدمات اطلس بار افزودن بخش خشکشویی و اتوشویی با بالاترین کیفیت به خدمات خود جهت رفاه حال شما همشهریان عزیزمان می باشد. در این بخش انواع البسه زنانه، مردانه، بچگانه و انواع پرده با الیاف گوناگون و حساس را با بهترین کیفیت شسته و لک گیری می نماییم.استفاده از بروزترین دستگاه های شستشو و بهره مندی از تجربه و تخصص افراد کاردان در این زمینه سبب شده است تا بتوانیم خدمات ویژه ای را عرضه کنیم.

برترین ویژگی های خدمات خشکشویی توسط ما:

در رابطه با البسه خود نگرانی نداشته باشید چراکه بخش خشک شویی ما از ابتدا تا زمان تحویل البسه شما را بیمه می نماید.
کارگاه خشک شویی مجهز به دستگاه های مکانیزه و هوشمند می باشد و با نیرویی مجرب و متخصص در این زمینه فعالیت می نماید.
خشک شویی با کادری مجرب کلیه خدمات شما را با کیفیت بالا ارائه می دهد از این جهت در صورت ناراضی بودن از خدمات مجددا و با کیفیت بهتر خدمات شما را انجام خواهیم داد.
خدمات خشک شویی ما در زمینه شست و شو، بخار شویی و اتوکشی انواع البسه و پرده می باشد.

خدمات ویژه خشکشویی در شرایط کروناخشکشویی و اتوشویی

با توجه به وجود شرایط کرونا اغلب افراد برای سفارش خدمات خشکشویی ترس دارند و خب این مسئله امری طبیعی است. در چنین شرایطی که احتمال انتقال ویروس وجود دارد باید خدماتی این چنینی را از مراکز معتبر و با تجربه دریافت نمایید.
خدمات خشکشویی در اطلس بار بدین صورت می باشد که تنها با یک تماس می توانید سفارشات خود را اعلام نمایید. همکاران ما برای دریافت سفارشاتتان هماهنگی های لازمه را انجام می نمایند و لباس های شما را تحویل میگیرند.
قبل از ورود کیسه های حامل سفارشات شما به داخل خشکشویی تمامی کیسه ها دور ریخته می شوند و محتویات آنها نیز ضدعفونی می شوند.
در شستشو از قوی ترین مواد ضد عفونی و باکیفیت ترین نمونه های آن استفاده می نماییم تا علاوه بر تمیز نمودن سفارشات شما به بافت پارچه نیز آسیبی وارد نیاید.
تمامی تجههیزات اعم از دستگاه های شستشو و بخار روزانه چندین بار ضد عفونی می شوند.
تمامی سفارشات قبل از تحویل اتوبخار می شوند تا اگر آلودگی وجود داشته باشد بتوان آن را به صورت کامل از بین برد.
در زمان تحویل سفارشات تمامی آنها به صورت وکیوم بسته بندی می شوند. بسته ها قبل از ارسال برای شما نیز به صورت کامل ضدعفونی می شوند.

برتری های ما در خدمات خشکشویی اطلس بار

در ارائه خدمات خشکشویی با توجه به اهمیت بسیار بالای حفظ کیفیت بافت پارچه ها سعی نموده ایم تا از بهترین و باکیفیت ترین نمونه دستگاه های شستشو استفاده نماییم تا بتوانیم علاوه بر عدم آسیب دیدگی بافت پارچه و حفظ کیفیت آن، تمیزی و سرعت عمل را برای شما به ارمغان آوریم. این دستگاه ها به صورت کاملا اتوماتیک می باشند. از طرفی فشار و بخار وارده توسط آنها به صورت کاملا مهندسی شده می باشد.
مواد استفاده شده جهت شستشو از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشند به همین دلیل نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با استفاده از باکیفیت ترین مواد شوینده بتوانیم علاوه بر اینکه تمیزی را برای شما به ارمغان می آوریم، به بافت پارچه هیچ آسیبی وارد نیاوریم.
همکاران ما همه از افراد متخصص و با تجربه هستند که با توجه به تجربه بالای خود می توانند با شناخت دقیقی از بافت و نوع سفارشات شما بهترین روند شستشو را برای آنها انتخاب نمایند.
برای انجام سفارشات خشکشویی خود در سراسر تهران می توانید با ما در ارتباط باشید. تیم متخصص ما آماده است تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه نماید.