باربری شرق تهران و خدمات اتوبار و حمل بار در شرق تهران با اطلس بار

خدمات اتوبار و باربری شرق تهران از دیگر خدمات در باربری اطلس بار است.
اطلس بار از شرکت های با سابقه در زمینه اثاث کشی در تهران است. اسباب کشی در شهر تهران نیاز به تخصص و دانش کافی از کلیه مناطق و محلات این شهر دارد. این شرکت کلیه مناطق مختلف تهران را زیر پوشش خدمات شبانه روزی خود قرار داده است. اما از مهم ترین خدماتی که این شرکت در راستای اسباب کشی آسان در تهران ارائه می نماید تقسیم بندی مناطق مختلف تهران و ارائه سرویس های مدرن در این مناطق است. در این قسمت با سرویس های حمل و نقل در شرق تهران آشنا خواهیم شد.

آشنایی با شرق تهران

شرق تهران محدوده‌ای از تهران است که در شرق و نواحی متمایل به شرق تهران قرار دارد.
تقسیم بندی مناطق در تهران علاوه بر در تهران علاوه بر تقسیمات منطقه‌ای از نظر عمومی و نیز ادارات و مراکز دولتی تهران به مناطق:
1.    شرق
2.    غرب
3.    شمال
4.    جنوب
5.    مرکز
و نظایر آن تقسیم می‌گردد.

به عنوان مثال دانشگاه آزاد اسلامی در شرق تهران دانشگاه مستقلی با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شرق تهران می باشد. پایانه اتوبوسرانی مستقلی  نیز در شرق تهران با نام ترمینال شرق تهران موجود می باشد. در این تقسیم بندی محله های زیر جزو مناطق شرقی تهران به حساب می آیند:

تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید ،پیروزی،گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه
همچنین از مهم ترین بزرگراه های شرق تهران می توان به:

باربری شرق تهران

اشاره نمود.
تراکم جمعیت و بافت ساختمانی در بافت شرقی شهر تهران به نسبت شمال و غرب تهران کمی بیشتر است. بافت شهری نیز سنتی تر و متراکم تر است.

اسباب کشی شرق تهران با اتوبار اطلس بار

خدمات اتوبار شرق تهران اطلس بار

اطلس بار جهت ارائه هر چه بهتر خدمات اتوبار شرق تهران خود به ساکنین شهر تهران اقدام به ارائه سرویس در قسمت های مختلف شهر تهران به صورت اختصاصی نموده است. در این اقدام اطلس بار دارای شعبه در شرق تهران است و نظیر آن برای مناطق شمال , جنوب و غرب و مرکز نیز انجام می شود.

به دلیل بافت متراکم تر شرق تهران نسبت به شمال و غرب تهران ارائه خدمات کمی مشکل تر است. در این مناطق تراکم جمعیت بیشتر و بافت ساختمانی نیز بیشتر است. اگر چه در شرق تهران بیشتر خانه ها به صورت سنتی ساخته شده است و در غرب میزان آپارتمان نشینی بیشتر است اما به دلیل عدم رعایت اصول ساختمانی در شرق باعث ایجاد تراکم بیشتری شده است. اما ما در باربری اطلس بار هموراه آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستیم.

باربری در شرق تهران ممکن است با چالش هایی همراه باشد، نظیر سخت بودن جابه جایی لوازم از طبقات بالا و عبور از پله هایی که شاید برای جابه جایی بارهایی نظیر یخچال بزرگ مناسب نباشد. اما کارکنان با تجربه اطلس بار کاملا به این چالش حمل بار در شرق تهران و راهکاری بدون خسارت آن آشنایی دارند.

خدمات جابجایی در شرق تهران با اطلس بار

خدمات حمل بار و باربری شرق تهران در اطلس بار شامل:
•    کلیه خدمات اثاث کشی
•    ماشین های اسباب کشی مجهز
•    تجهیزات بسته بندی لوازم برای اسباب کشی
•    کارگران مجرب و ورزیده و خوش برخورد
•    رانندگان ماهر آشنا به خیابان ها
•    بیمه نامه رسمی
•    بسته بندی اثاثیه منازل و شرکت ها
می باشد.

ما با داشتن اطلاعات کافی از طرح های ترافیکی در شرق تهران اقدام به ارائه کلیه خدمات اسباب کشی در این محدوده نموده ایم. بهره گیری از اطلاعات موجود در سازمان ترافیک شهری با ما این امکان را می دهد تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن خدماتمان را ارائه نماییم.
جهت انتخاب بهترین ساعات و روزهای حمل وسایل و اثاثیه در شرق تهران نیز می توانید باما تماس بگیرید. اتوبار اطلس بار آماده است تا در تمامی ساعات شبانه روز اثاث کشی منزل یا محل کار شما را بدون نقص انجام دهد. این خدمت به شما امکان می دهد تا در ساعات کم مشغله بتوانید اثاث کشی تان را انجام دهید. بدون اینکه نیاز به گرفتن مرخصی یا تعطیل کردن کار و کسب خود باشید.

اتوبار شرق تهران

ویژه ترین حمل بار شرق تهران

خدمات مان کلیه مناطق شرقی تهران را تحت پوشش خدمات خود به صورت گسترده نگه داشته است این شرکت فعال در زمینه اثاث کشی منازل و شرکت ها فعالیت دارد و شما ساکنین شرق تهران می توانید به سادگی به کلیه خدمات مورد نیاز تان در اسباب کشی دسترسی داشته باشید زیرا  اطلس بار فکر همه چیز هست!!
در اینجا تعدادی از خدمات منطقه ای که می توان به آنها اشاره کرد شامل :
تهرانپارس
شهرک امید
گرگان
وحیدیه
کالاد
شمس آباد
حکیمیه
نیروی هوایی
نظام آباد
مجیدیه
حشمتیه
تهران نو
می باشد.

سخن آخر

مهم نیست در کجای تهران ساکن هستید و یا قصد دارید به کجای تهران و حتی ایران اسباب کشی کنید. ما همیشه آماده هستیم تا بهترین و به روزترین خدمات اثاث کشی را به شما ارائه نماییم. یافتن آنچه که شما باید انجام دهید را تماما می توانید از مشاوران و کارشناسان ما سوال نمایید.

خدمات قابل رزور جابجایی شرق تهران در اطلس بار

کلیه خدمات قابل ارائه توسط ما در اطلس بار قابل رزرو می باشند.
تمام لوازم شما به بهترین شکل ممکن توسط ما بسته بندی می شود. اثاثیه سنگین برای حمل توسط تجهیزات مدرن مثل انواع چرخ ها حرکت داده می شود و با استفاده از بابل رپ و استرچ رپ بسته بندی می گردد تا هنگام حرکت آسیب نبینند. برای رزرو خدمات بسته بندی از شرکت اطلس بار از چند روز قبل این کار را انجام دهید تا متناسب با نوع اثاثیه شما ما بتوانیم از تجهیزات موزد نیاز و کافی استفاده کنیم و این تجهیزات را آماده سازیم.

حمل اثاثیه شرق تهران
داخل ماشین مدرن و مجهز ما وسایل شما بارگیری می شود. نظم و ترتیب در بارگیری وسایل شما به طور کامل به کار گرفته می شود. وسایل شما در منزل جدید از ماشین حمل بار تخلیه می شود و به درون خانه و در جای مشخص خود قرار داده می شود. با توجه به درخواست شما نصب و چیدمان حرفه ای اثاثیه منزل شما نیز توسط کارگران حمل بار متخصص اطلس بار انجام می شود.

تجهیزات ما به صورت شبانه روزی در اختیار شماست

ما در اطلس بار در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته آماده ایم تا هر نوع سرویسی که شما نیاز دارید و یا تجهیزاتی که برای  حمل بار لازم دارید را برای تان ارسال کنیم. پرسنل ما با آموزش های خاصی که دیده اند در کمترین زمان ممکن همه کارهای اسباب کشی را برای شما انجام می دهند.
از مهم ترین تجهیزات ما ماشین هایمان است
که در جدیدترین مدلهای روز خریداری شده است
و دارای تمامی امکانات لازم برای جابجایی بار اعم از ترمز , هدایت اتوماتیک و ... می باشد. تسلط رانندگان ما در  اطلس بار چه در مسیرهای شهری و بین شهری و در جاده ها مثال زدنی است و ما تنها از رانندگانی که به انواع ماشین حمل بار و رانندگی در مسیرهای سخت تسلط دارند استفاده می کنیم از این رو شما می توانید اطمینان داشته باشید که وسایل شما داخل ماشین کاملا محافظت می شود تا زمانی که به مقصد برسد.

تامین امنیت بار وظیفه ما در شرکت اطلس بار

برای امنیت بار و کالایی که قرار است از طرف شرکت ما  اطلس بار جابجا شود تمهیدات امنیتی کاملی در نظر می گیریم. چه این نوع بار و کالا از اثاثیه منزل باشد و یا بار های تجاری و صنعتی ما بهترین نوع بسته بندی را برای حمل و نقل کالا در نظر می گیریم. اگر قصد داشته باشید بار خود را برای مدتی انبار کنید بسته بندی با کیفیت ما اطلس بار به شما کمک می کند تا هر زمان که نیاز داشته باشید وسایل تان را انبار و نگهداری کنید و مطمئن باشید که کوچکترین رطوبت یا هر نوع آسیب دیگر به داخل بسته بندی وارد نمی شود.
مطمئن ترین بسته بندی را با ما داشته باشید تا بار تان به سلامت به مقصد برسد.

حمل بار شرق تهران