باربری پل رومی و خدمات اتوبار پل رومی جهت اسباب کشی آسان

ویژه ترین باربری پل رومی هستیم. و خدمات اتوبار پل رومی را به بهترین نحو ممکن ارائه می نماییم. مدرن شدن سبک زندگی در این روزها نحوه انجام اسباب کشی را نیز تغییر داده است. برای تجربه یک جابجایی و اسباب کشی آسان باید بهترین خدمات را دریافت نمایید.

شرکت های باربری پل رومی تعداد بسیار بالایی می باشند. در کل در سطح تهران شرکت های اتوبار و باربری بسیار زیاد می باشند. ولی قطعا همه این شرکت ها قادر به ارائه خدمات مناسب نیستند.
کیفیت جابجایی و اثاث کشی تا حد زیادی به تخصص شرکت حمل و نقل وابسته است. پس بهترین انتخاب را باید در زمینه انتخاب اتوبار پل رومی داشته باشید. تا بی هیچ مشکلی بتوانید جابجایی تان را انجام دهید.

اطلس بار معروف ترین باربری در شمال تهران می باشد. خدمات مان ویژه ترین خدمات حمل و نقل هستند.
لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی شرکت. و همچنین تعداد بالای پرسنل و ماشین های باربری در سراسر تهران ارائه خدمات داریم.
باربری پل رومی و اتوبار پل رومی نیز از بخش هایی است که خدمات مان را ارائه می نماییم.
در صورت نیاز به خدمات جابجایی در پل رومی تنها یک تماس با ما کفایت می نماید.

معرفی پل رومی در تهران

پل رومی نام یکی از محلات در شمال تهران واقع در شمیرانات است. همچنین پلی به همین نام نیز در این منطقه وجود دارد. این پل در تقاطع خیابان شریعتی و صبا قرار دارد. و روی رودخانه مقصود بیک واقع شده است. توسط این پل ساکنین محله قیطریه و الهیه به آسانی می توانند به این دو محله تردد نمایند. وجه تسمیه این پل از پلی در جنوب ایران یعنی پل دزفول است. که در دوران ساسانیان به دست اسیران رومی ساخته شده است.

خدمات باربری و اتوبار پل رومی اطلس بار

با مدیریت صحیح و ارائه خدمات ایده آل در امر باربری پل رومی در خدمت شما عزیزان هستیم. به اختصای برخی از خدمات قابل ارائه توسط ما را می توانید در زیر مطالعه نمایید:
•    بسته بندی اثاثیه گرانبها و شکستنی
•    فروش لوازم بسته بندی اعم از کارتن های 5 لایه مقاوم و کارتن رگال دار
•    ارسال ماشین های حمل بار
•    اعزام کارگران ماهر و خوش برخورد
•    حمل جهیزیه عروس با سرویس VIP
•    حمل بارهای خاص مثل حمل پیانو و میز بیلیارد
•    خدمات شبانه روزی
•    پرسنل خانم و آقا ماهر در بسته بندی
•    ارائه رسمی ترین بیمه نامه
تخصص و فعالیت دارد.

کلیه خدمات مان با یک برنامه ریزی دقیق و منظم و حساب شده جهت اسباب کشی شما را انجام می دهد. در هرساعت از شبانه روز که به خدمات حمل بار نیاز دارید می توانید با ما تماس بگیرید.
هدف ما جلب رضایت و آرامش شما با ارائه بهترین خدمات است.

 

باربری پل رومی و اتوبار پل رومی جهت حمل بار