لوازم و وسایل بسته بندی اسباب کشی

با انتخاب صحیح تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و بهترین نحوه بسته بندی اثاثیه منزل دیگر هیچ دردسری برای جابجایی نخواهید داشت. بنابراین باید یک پکیج کامل و دقیق از لوازم بسته بندی اسباب کشی را تهیه کنید. با وجود اهمیت بالای وسایل و تجهیزات بسته بندی ما در شرکت باربری اطلس بار به عنوان بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل، تمام لوازم بسته بندی وسایل برای جابجایی و اسباب کشی را برای شما عزیزان با بهترین کیفیت تهیه کرده‌ایم.

ما با سالها تلاش و تجربه برای بسته بندی لوازم منزل شما فکر کرده‌ایم و بهترین و کاربردی‌ترین لوازم بسته بندی اسباب کشی را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. به عنوان مثال می‌توانید از تمامی تجهیزات بسته بندی اسباب کشی ما برای اسباب کشی اثاثیه جهت بسته بندی انواع وسایل زیر استفاده کنید:

 • ظرف‌های قیمتی و شکستنی
 • ظروف تزئیناتی
 • شیشه‌ها و آیینه‌ها
 • لباس‌های مجلسی مانند لباس شب، کت و شلوار و....
 • مبلمان، میز غذاخوری، ویترین‌ها

تمام تجهیزات بسته بندی اسباب کشی به شما کمک می‌کنند تا بتوانید اسباب کشی  آسان و بهترین بسته بندی اثاثیه منزل تهران را تجربه نمایید و امنیت را در طی اسباب کشی تامین کنید.

تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و لوازم بسته بندی اسباب کشی

ارائه لوازم بسته بندی اسباب کشی اروپایی با رعایت تمام استانداردها

در شرکت باربری اطلس بار تمام تجهیزات بسته بندی اسباب کشی از جمله موارد زیر را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم:

 • کارتن حمل بار برای اسباب کشی با ضخامت 5 لایه‌ای
 • کارتن بسته بندی لباس‌ها
 • پدهای ضد ضربه و بابل رپ
 • نایلون اسباب کشی حبابدار و استرچ رپ‌ها
 • چسب 5 سانتی
 • برچسب‌ها و لیبل‌ها
 • سلفون اسباب کشی
 • ماژیک‌‌ها

فروش لوازم بسته بندی اثاثیه در تهران در شرکت اطلس بار

اتوبار و باربری اطلس بار به‌عنوان بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل، تمام تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و لوازم بسته بندی اسباب کشی را با نشان مخصوص خود با بالاترین کیفیت تولید می‌کند. تمامی تجهیزات بسته بندی اسباب کشی ما با آرم اطلس بار به شما عزیزان عرضه شده و ما در اتو باربری اطلس بار کارتن حمل بار 5 لایه را با مقاومت بالا برای بسته بندی اسباب کشی شما عزیزان استفاده می‌کنیم. این نوع کارتن‌ها ضخامت بالایی دارند و در ابعاد و اندازه‌های مختلفی می‌باشند که به راحتی می‌توان برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کرد.

ما بهترین لوازم بسته بندی اثاث منزل را در این شرکت با بهترین هزینه بسته بندی اسباب کشی برای شما عزیزان ارائه نموده‌ایم. شما می‌توانید انواع لوازم بسته بندی و اسباب کشی نظیر بسته بندی مبل با نایلون حبابدار، تجهیزات بسته بندی اسباب کشی رختخواب، مواد غذایی و شکستنی و ... را از ما با بالاترین کیفیت تهیه کرده و ایمنی اسباب کشی با بسته بندی مطمئن را تجربه کنید. از جمله مهم‌ترین و کاربردی ترین وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی در اطلس بار عبارتند از:

باکس حمل مواد غذایی از نمونه تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و لوازم بسته بندی اسباب کشی

باکس حمل مواد غذایی

باکس حمل مواد غذایی یا Cool Box از تجهیزات بسته بندی اسباب کشی مواد غذایی یخ زده می‌باشد. با استفاده از این باکس‌ها به هیچ عنوان مشکلی برای مواد غذایی شما ایجاد نخواهد شد. و به راحتی می‌توانید تمامی مواد غذایی یخ زده را با وسایل اسباب کشی باکیفیت، با اطمینان خاطر به خانه جدید منتقل کنید.

کارتن حمل بار از نمونه تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و لوازم بسته بندی اسباب کشی

کارتن حمل بار 5 لایه از لوازم اسباب کشی

از اصلی‌ترین لوازم بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، کارتن می‌باشد. از این نوع کارتن برای بسته بندی و حمل خرده ریز استفاده می‌شود. این نوع کارتن‌ها دارای پنج لایه هستند و در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ وجود دارند که شما بسته به نیاز و اندازه وسایل خود می‌توانید از انواع سایز آن استفاده نمایید.

کارتن رگال دار از نمونه تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و لوازم بسته بندی اسباب کشی

کارتن رگال از کاربردی ترین لوازم بسته بندی در اسباب کشی ها

از این مدل کارتن برای حمل لباس‌های مجلسی مثل کت و شلوار و... استفاده می‌شود. کارتن رگال دار از نمونه تجهیزات بسته بندی اسباب کشی است که مانند یک کمد لباس در سایز کوچک است که دارای آویز لباس است و می‌توانید لباس‌های خود را درون آن آویزان کنید و از چروکی و خرابی لباس‌های خود جلوگیری کنید

ساک رختخواب از نمونه تجهیزات بسته بندی اسباب کشی و لوازم بسته بندی اسباب کشی

ساک (کاور) بسته بندی از وسایل بسته بندی برای اسباب کشی

از ساک بسته بندی که از تجهیزات بسته بندی اسباب کشی است برای حمل وسایلی مانند پتو، بالش و لباس‌هایی که حمل آنها نیازی به کارتن رگال دار ندارند، استفاده می‌شود.

نایلون اسباب کشی حبابدار ضربه گیر (نایلون بسته بندی اسباب کشی) از لوازم بسته بندی اسباب کشی

بابل رپ یا نایلون اسباب کشی حبابدار ضربه‌گیر تجهیزات بسته بندی اسباب کشی است که از ترکیب نایلون و حباب‌های هوا تشکیل شده است. وجود حباب‌های هوا باعث جلوگیری از ورود ضربه به شیء درون نایلون می‌شود. از بابل رپ و نایلون بسته بندی اسباب کشی برای بسته بندی لوازم درشت و سنگین مثل بسته بندی مبل با نایلون حبابدار، یخچال، لباسشویی، گاز، ماشین ظرفشویی و مبل و... استفاده می‌شود.

این نوع نایلون‌ها دارای دو نوع نخودی و گردویی هستند. تفاوت این دو نوع در بزرگی حباب‌های هوا و ضخامت آنها است. نوع گردویی معمولا مقاومت بیشتری در برابر ضربه دارد و در مسافت‌های طولانی و باربری بیرون شهری از این نوع نایلون حباب‌دار ضربه‌گیر استفاده می‌شود.

سلفون اسباب کشی

سلفون بسته بندی اسباب کشی از مهم‌ترین وسایل برای بسته بندی وسایل در برابر گرد و غبار است. این وسیله باعث تمیزی لوازم منزل شده و برای فیکس نایلون حبابدار از آن استفاده می‌شود که به دور لوازم منزل پیچیده خواهد شد.

باتوجه به سایل و اینکه متراژ شما چقدر است ممکن است وسایل و تجهیزات بسته بندی اسباب کشی دیگری نیاز داشته باشید. برای مثال برای بسته بندی وسایل عتیقه و گران قیمت بهترین بسته بندی، سلفون اسباب کشی است.

تسمه بسته بندی از جمله تجهیزات بسته بندی اسباب کشی

مقاومت و کشش این نوع تسمه‌ها بسیار بالاست و از آن برای فیکس و محکم کردن بسته بندی استفاده می‌شود. تسمه از در رفتن کارتن بسته بندی جلوگیری می‌کند و برای ثابت کردن آن از دستگاه تسمه کش استفاده می‌شود.

کاغذ بسته بندی از وسایل بسته بندی اسباب کشی

برای جلوگیری از آسیب به لوازم شکستنی و خرده ریزها از کاغذ بسته بندی با بهترین نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی شکستنی استفاده می‌شود.

قبل از قرارگیری وسایل درون کارتن حتما با این کاغذها لوازم و وسایل خود بخصوص لوازم شکستنی را دورپیچی کنید. شاید تصور کنید که روزنامه باطله هم همین کار را انجام دهد. اما روزنامه باطله دارای مقدار زیادی سرب و آلودگی است و بعد از جابجایی مجبور هستید تمام ظروف خود را بشویید. کاغذ بسته بندی قیمت بالایی ندارد اما از ایجاد ضربه و شکستن لازم جلوگیری می‌کند.

چسب‌های مختلف

استفاده از چسب‌های پهن از تجهیزات بسته بندی اسباب کشی عالی است. این چسب‌ها سطح وسیعی را پوشش داده و قدرت نگهدارندگی بالایی دارند.

برای اسباب کشی از این چسب‌ها به مقدار زیاد استفاده کنید و از طریق آنها درب و زیر کارتن را کیپ کنید. به این ترتیب در زمان جابجایی وسایل دیگر نگران در رفتن زیر کارتن و یا ریختن لوازم با ارزشتان نخواهید شد.

دستگاه چسب کش از وسایل اسباب کشی

چسب زدن در زمان جابجایی از سخت‌ترین مراحل است. دستگاه چسب کش به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان چسب را به کارتن‌ها بزنید.

کلیه لوازم بسته بندی برای اسباب کشی توسط ما دارای نشان استاندارد و کیفیت بالا هستند.

چه نیازی به خرید لوازم بسته بندی اسباب کشی است؟

زمانی که شما یک وسیله جدید را خریداری می‌کنید همراه با بسته بندی است و در زمان حمل آن مشکلی نخواهید داشت. اما در زمان اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل باید تمام وسایل را جابجا کنید و احتمال آسیب دیدگی وسایل وجود دارد. بنابراین اگر از تجهیزات بسته بندی اسباب کشی مناسب برای بسته بندی لوازم منزل استفاده نکنید دچار خسارت‌های مادی زیادی می‌شوید.

راه‌حل این موضوع بسته بندی وسایل منزل به صورت صحیح و اصولی است. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی مثل بیمه کردن وسایل در برابر آسیب دیدگی احتمالی می‌باشد. همچنین کمک گرفتن از بسته بندی اثاثیه اطلس بار باعث راحتی در اسباب کشی شما می‌شود و جابجایی را برای شما راحت‌تر و آسانتر می‌کند.

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی توسط اطلس بار چیست؟

با خدمات بسته بندی اثاث کشی ما علاوه‌بر اینکه حمل بار شما سریعتر انجام شده، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد. ما با سالها تجربه می‌دانیم که از چه ابعاد کارتن و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی استفاده کنیم.

علاوه‌بر تمامی این موارد ما در باربری اطلس بار تمامی تجهیزات بسته بندی اسباب کشی را برای شما تهیه کرده و با بسته بندی اصولی و حرفه‌ای لوازمی مانند تلویزیون و لباسشویی و بسته بندی مبل با نایلون حبابدار و... از آسیب به وسایل شما جلوگیری خواهیم کرد.

هزینه بسته بندی اسباب کشی در اطلس بار چقدر است؟

عوامل بسیاری وجود دارند که در قیمت و هزینه بسته بندی دخیل هستند. برای مثال حجم اثاثیه و زمان و روز جابجایی، تعداد پرسنل مورد نیاز و تعداد طبقات در مبدا جابجایی و مقصد جابجایی از عوامل تاثیرگذار در قیمت بسته بندی اسباب کشی است. برای اطلاع از هزینه‌های بسته بندی اثاثیه منزل کافیست با ما در تماس باشید.