اثاث کشی وسایل و کلیه خدمات باربری در دروس

اتوبار در دروس و باربری در دروس با خدمات ویژه در خدمت شماست. تا مدرن ترین روش های بسته بندی و جابجایی را به شیوه اروپایی انجام دهد. با این کیفیت در بسته بندی شما اطمینان خاطر خواهید داشت که اثاثیه گرانقیمت تان بدون کمترین نقص و خسارت به مقصد خواهد رسید. اتوبار در دروس و باربری در دروس همچنین جهت:
چیدمان اثاثیه
نصب انواع لوازم برقی
بسته بندی اثاثیه حساس و شکستنی
و ... نیز با شما همراه است.

شرایط جغرافیایی دروس در اثاث کشی

از جمله محله های شمال تهران و منطقه سه تهران، دروس است.
دروس از جنوب به بلوار شهرزاد منتهی می شود.
 مرز شمالی آن نیز کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد. از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به خیابان کی نژاد -که مرز بین قلهک و دروس است- منتهی می‌گردد. از ویژگی های بارز در این محله می توان به خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌ها اشاره کرد. دروس دومین محله قدیمی در تهران است که در گذشته دهکده ای ارمنی نشین بوده است. این منطقه محل سفارت خانه بسیاری از کشورهاست.

اتوبار در دروس و باربری در دروس اطلس بار

اطلس بار جهت ارائه خدمات حمل بار  در دروس آماده می باشد. دارای آماده ترین کادر بسته بندی و اسباب کشی هستیم. با ت.جه به تعداد بالای پروژه های اسباب کشی روزانه، تجربه ای بالا در ارائه خدمات داریم. در نتیجه قادر هستیم بهترین باربری و اتوبار در دروس را ارائه نماییم.

این شرکت با استفاده از تجهیزات مدرن همچون:
•    بابل رپ و استرچ رپ در بسته بندی
•    ماشین های اسباب کشی مجهز
•    و آموزش پرسنل
امروز یکی از شرکت های بزرگ در این زمینه می باشد.

می توانید بهترین ساعت جابجایی تان را انتخاب نمایید. چراکه خدمات مان به صورت شبانه روزی است. از وجوه تمایز ما با سایر شرکت ها ارسال کارشناس خبره به محل شما می باشد. حمل اثاثیه تان به راحتی انجام خواهد شد. اگر با ما در اتوبار و باربری اطلس بار در تماس باشید.

اتوبار در دروس و باربری در دروس