اسباب کشی در مینی سیتی با بهترین اتوبار مینی سیتی

اتوبار در مینی سیتی و باربری در مینی سیتی از نمونه محدوده هایی است که در باربری اطلس بار خدمات مان را ارائه می نماییم.لازم به ذکر است که نه تنها در این محدوده بلکه، ما کلیه خدمات حمل و نقل اثاثیه را در سراسر تهران و تمامی محله ها و محدوده های این شهر ارائه می نماییم.

اگر قصد اسباب کشی و جابجایی در مینی سیتی را دارید. می توانید از خدمات بسته بندی و اسباب کشی مان در اطلس بار استفاده نمایید. همچنین به جهت ارسال بار به شهرستان های مختلف کشور خدمات ارائه می نماییم. برای حمل و نقل بین المللی نیز کافیست با ما تماس برقرار نمایید. ارائه بیمه نامه رسمی و کامل برای اولین بار در تیم اطلس بار ارائه می گردد. این خود باعث جلب رضایت مشتریان از خدمات ما شده است.

مینی سیتی

مینی سیتی نام محله ای در منطقه یک شهرداری تهران می باشد.
این محله جزء شهرستان شمیرانات است. یکی از خلوت ترین و خوش آب و هواترین مناطق تهران است. شمال محله مینی سیتی در مجاورت ارتفاعات رشته کوه البرز قرار دارد. این محله همچنین از جنوب به زمین های لویزان، ازگل و اراج. از شرق به سوهانک و لواسانات و از غرب به محله اقدسیه منتهی می گردد. زمستان های این منطقه سردتر از سایر مناطق تهران است. خط ۳ مترو شهر تهران (متروی قائم).طولانی‌ترین خط متروی خاور میانه نیز در این محله قرار دارد.

اگر بخواهیم به دلیل نام گذاری این محله اشاره نماییم، می توانیم از شهربازی مینی سیتی در این محدوده یاد کنیم که کم کم سبب شد تا این محله تغییر نام داده و به اسم مینی سیتی شهرت پیدا کند.

اتوبار در مینی سیتی و باربری در مینی سیتی با اطلس بار

آب و هوای سرد در منطقه مینی سیتی می تواند کار اسباب کشی با مشکل مواجه نماید. اما ما در اتوبار اطلس بار  وضعیت آب و هوای این منطقه آشنایی کامل داریم. همچنین با علم کامل به مسیرها و جاده ها اقدام به اسباب کشی در این منطقه می نماییم.

باربری و اتوبار اطلس بار ارائه دهنده خدمات حمل بار در شمال تهران می باشد. همچنین دیگر مناطق را نیز تحت پوشش خدمات خود داریم.
از خدمات مهم ما :
•    بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس و کارتن های اسباب کشی با مثاومت و کیفیت بسیار بالا، در ابعاد و اندازه های مختلف را ارائه می نماییم تا بتوانید به راحتی و صحیح وسایل را بسته بندی کنید و همچنین با توجه به وجود بیماری کرونا اصلا صحیح نیست که از متریال بسته بندی دست دوم استفاده نمایید.

ما به تمامی پروتکل های بهداشتی در این زمان واقف هستیم و می توانیم با در نظر گرفتن تمامی این موارد برای شما اسباب کشی تان را انجام دهیم.
•     بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی به صورت غیر قابل نفوذ ( استرج رپ، بابل رپ ) لازم به ذکر است با محول نمودن بسته بندی اثاثیه به تیم ما، تمامی اثاثیه قبل از بسته بندی ضدعفونی می شوند و در زمان باز کردن اثاثیه در محل جدید نیز تمامی اثاث را برای شما ضدعفونی می نماییم تا مبادا دلیلی بر انتقال ویروس کرونا باشد.
•    استفاده از کارتن‌های 5 لایه حجیم و محکم بصورت تضمینی که قابلیت تحمل وزن بالا رلا دارا می باشند.
•    بیمه نامه رسمی و معتبر
•     کارگر جهت بسته بندی و جابجایی اثاثیه، که این افراد بسیار متخصص هستند و آموزش های لازم را دیده اند. لازم به ذکر است در این ایام کرونا تمامی پرسنل ما روزانه مورد معاینه پزشک متخصص قرار میگیرند و در صورت داشتن علائم کرونا از انجام فعالیت منع می شوند.
•    ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

سلامت شما برای ما بزرگترین و ارزشمندترین هدیه است، پس بهترین ها را به شما ارائه می نماییم. اگر قصد جابحایی در مینی سیتی را دارید می توانید بدون معطلی با تیم متخصص و آموزش دیده مان در باربری اطلس بار از طریق شماره تماس 1511 در ارتباط باشید.

اسباب کشی در مینی سیتی با بهترین اتوبار مینی سیتی