باربری مرکز تهران اطلس بار جهت اتوبار و حمل بار در مرکز تهران

ارائه ایده آل ترین خدمات جابجایی جهت رفاه حال شما عزیزان از تخصص های ما در اطلس بار می باشد.

اطلس بار به مشتریان خود مشاوره رایگان اسباب کشی ارائه می کند تا مشتریان بتوانند بهترین انتخاب را در تعیین خدمات داشته باشند. اطلس بار دارای تجهیزات مناسب جهت اثاث کشی در آب و هوای بد می باشد. حمل و نقل اسباب و اثاثیه در روزهای برفی یا بارانی توسط تجهیزات مناسب  اتوبار اطلس بار به خوبی انجام می شود. همچنین جهت محافظت از اثاثیه و کالای شما بیمه معبتر ارائه می شود.

مرکز تهران کجاست؟

مرکز تهران شامل مناطق مختلفی است.

از مهم ترین خیابان های این منطقه می توان به خیابان جمهوری اشاره کرد.

جمهوری یک خیابان اصلی و مهم در مرکز تهران و به صورت شرقی - غربی می باشد.

در این خیابان جاذبه های گردشگری زیادی نیز می توان دید.

از جمله این اماکن می توان به:

    عمارت مسعودیه در خیابان اکباتان
    موزه آبگینه در خیابان سی‌تیر
    مدرسه تاریخی فیروزبهرام،
    مجتمع چارسو و علا‌ٍالدین
    پاساژ پلاسکو
    ساختما‌ن‌های زیبای به جای مانده با معماری زیبای دوران قاجار و پهلوی

اشاره کرد.

باربری مرکز تهران

از مهم ترین مناطق در مرکز تهران منطقه 6 و 12 می باشد.

 اطلس بار با چندین سال تجربه در مناطق 6 و 12 آماده حمل بار می باشد.

در صورتی که ساکن مناطق مرکزی تهران هستید کافیست با ما در اتوبار مرکز تهران اطلس بار مشاوره نمایید.

باربری در مرکز تهران و گاها کوچه های تنگ و باریک آن به همراه این موضوع که بسیاری از مناطق این ناحیه جزو طرح اصلی یا طرح زوج و فرد می باشند، از جمله دشوارترین ها بین حمل بار است که تیم اطلس بار با شناخت کامل این منطقه و تجربه کافی نیست به حمل بار در مرکز تهران آماده ارائه این خدمات می باشد.

خدمات جابجایی در مرکز تهران در منطقه 6

از مهم ترین مناطق در مرکز تهران منطقه ۶ شهرداری تهران می باشد.

از مهمترین محله‌های واقع در منطقه 6 می‌توان به محله‌های نصرت، کشاورز، امیرآباد، یوسف آباد، بهجت آباد، کریم خان، ساعی و آرژانتین اشاره کرد. در این منطقه بافت شهری بیشتر شامل مراکز تجاری و اداری می باشد. از این رو این منطقه از بخش های درآمدزای مهم در تهران به شمار می آید. مهم ترین اماکن در این منطقه دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تهران می باشد از این رو این بخش از شهر تهران شامل تعداد کثیری از خوابگاه های دانشجویی است که بافت جمعیتی این منطقه را کاملا تحت تاثیر قرار داده است.

همچنین ساختمان مرکزی شهرداری منطقه ۶ در میدان سید جمال الدین اسدآبادی (میدان کلانتری) یوسف آباد واقع شده است. از دیگر اماکن و پارکهای منطقه 6 در مرکز تهران می‌توان به پارک لاله، پارک ساعی، پارک نظامی گنجوی، کلیسای مریم مقدس، موزه هنرهای معاصر و... اشاره کرد. اطلس بار جهت حمل اثاثیه منزل در منطقه 6 بدون تعطیلی و 24 ساعته آماده می باشد. حمل بار تجاری و اداری نیز توسط ما در تیم اطلس بار در مرکز تهران انجام می شود.

حمل اثاثیه منزل در مرکز تهران در منطقه 12

منطقه ۱۲ شهرداری تهران یکی دیگر از مناطق تهران است که در مرکز این شهر واقع شده است. این منطقه دارای مساحتی معادل ۹۱/۱۶ کیلومتر مربع می باشد. منطقه 12 خود به ۶ ناحیه و ۳۱ محله تقسیم بندی شده است. در این منطقه از تهران بسیاری از مراکز و نهادهای دولتی , وزارتخانه ها و سفارتخانه ها قرار گرفته است. همچنین بازار تهران نیز واقع در منطقه 12 می باشد. منطقه 12 از سمت شمال به خیابان انقلاب اسلامی و از سمت جنوب به خیابان شوش منتهی می شود. همچنین سمت شرق به خیابان ۱۷ شهریور و سمت غرب آن نیز به خیابان‌های حافظ و وحدت اسلامی منتهی می گردد.

از دیگر ویژگی های منطقه 12 می توان به:

    ۵۶٫۳۹ کیلومتر معابر شریانی
    ۶۹٫۱۹ کیومتر معابر جمع‌ و پخش‌کننده محلی
    ۴ پایانه اتوبوس‌رانی و تاکسی‌رانی درون‌شهری
    ۵ کیلومتر مسیر دوچرخه‌سواری
    ۴٫۳۲ کیلومتر پیاده‌راه
    ۱۹۲ ایستگاه تاکسی و اتوبوس
    و ظرفیت پارکینگ ۷۷۰۰ خودرو

اشاره نمود.

باربری اطلس بار را برای اسباب کشی در منطقه 12 تهران کمک بگیرید و تفاوت را احساس کنید. بهترین و ایده آل ترین اسباب کشی را با اطلس بار تجربه نمایید.

حمل بار مرکز تهران

تجربه حمل بار در مرکز تهران با اطلس بار

جهت سفارش خدمات جابجایی و حمل وسایل در مرکز تهران با اطلس بار تماس بگیرید.

ما دارای تخصص و دانش کافی و اطلاعاتی از قبیل طرح های زوج و فرد و آشنایی با مسیرها و خیابان های این منطقه هستیم. با انتخاب بهترین ساعات برای اسباب کشی به شما در این زمینه کمک می کنیم. 24 ساعته بودن خدمات اطلس بار باعث می شود تا این شرکت محدودیتی در تعیین ساعت و زمان اسباب کشی و ارائه خدمات جابجایی نداشته باشد.

اطلس بار دارای سامانه ثبت درخواست آنلاین است. به این ترتیب شما می توانید بدون نیاز به تماس تلفنی و از طریق وب سایت ما درخواست خود مبنی بر اثاث کشی و حمل بار در مرکز تهران را ثبت نمایید. ثبت درخواست آنلاین شامل ده درصد تخفیف از طرف اطلس بار خواهد شد. تلفن 1511 نیز به صورت شبانه روزی پاسخ گویی مشتریان در سراسر تهران می باشد.

خدمات اطلس بار در مرکز تهران در محدوده های زیر:

آرژانتین

باغ صبا

امیرآباد

عباس آباد

جلفا

خواجه عبدالله

بهجت آباد

جمهوری

استانبول

توپخانه

لاله زار