اسباب کشی و اثاث کشی در تهران

اطلس بار، ویژه‌ترین خدمات اسباب کشی در تهران را به شما عزیزان ارائه می‌نماید. هدف ما ایجاد حسی مثبت جهت دریافت خدمات اثاث کشی در تهران است. برای رسیدن به این هدف بسیار مهم نیز، تلاش نموده‌ایم از تجربه چندین ساله‌مان در این زمینه استفاده نموده و رضایت شما عزیزان را به دست آوریم.

این روزها، اسباب کشی در کرونا استرس جایجایی را بیشتر نموده‌است، اما نگران نباشید. ما تمامی تمهیدات را برای این شرایط در نظر گرفته‌ایم.

خدمات ما از مشاوره رایگان برای برنامه‌ریزی اثاث کشی شما عزیزان انجام می‌شود. کارشناسان ما راهنمایی‌های لازمه را به شما ارائه می‌نمایند تا بتوانید زمان مناسبی برای اسباب کشی‌تا انتخاب نمایید. دادن اطلاعات لازم در ارتباط با چگونگی بسته بندی وسایل و آماده نمودن آن‌ها از دیگر وظایف مشاوران‌مان است.با توجه به مبدا و مقصد، بهترین مسیریابی ممکن را برای شما انجام می‌دهند. در صورت تمایل شما عزیزان نیز، نیروهای متخصص ارائه دهنده خدمات بسته بندی اسباب کشی را به محل شما اعزام می‌نمایند.

با سفارش خدمات بسته بندی اثاثیه، شما می‌توانید راحت‌ترین و مطمئن‌ترین اسباب کشی را تجربه نمایید. نیروهای ما به درستی تمامی وسایل را بدون هدر رفت تجهیزات بسته بندی، برای شما بسته بندی می‌نمایند. این عزیزان آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا هریک از وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی نمایند تا از هرگونه آسیبی محفوظ باشند.

از صفر تا صد اسباب کشی را به ما محول نمایید، اطمینان خاطر داشته باشید که قطعا بهترین‌ها را در باربری اطلس بار به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

اسباب کشی در کرونا

اسباب کشی در کرونا نگرانی‌های بسیاری را برای خانواده‌ها ایجاد نموده‌است. اغلب افراد ترجیه می‌دهند در این ایام اسباب کشی شان را انجام ندهند، اما اگر مجبور به جابجایی هستید. برای اینکه جهت اثاث کشی تان آسوده خاطر باشید، حتما با ما در اطلس بار در تماس باشید.

تمامی پرسنل ما واکسینه شده‌اند، به صورت مرتب نیز تست کرونا از این عزیزان انجام می‌شود تا از بابت سلامت آنها اطمینان خاطر داشته باشیم. تمامی ماشین‌های باربری بعد از هربار ارائه خدمات به‌صورت کامل با استفاده از مواد ضد عفونی، استریل می‌شوند. در طی ارائه خدمات نیز همکاران ما کلیه نکات بهداشتی را رعایت می‌نمایند تا مبادا مشکلی برای شما و خانواده‌تان ایجاد شود.

در صورت تمایل می‌توانید از خدمات ضد عفونی شرکت ما نیز استفاده نمایید. در صورت سفارش این خدمت، همکاران ما در مقصد شما عزیزان قبل از ورود اثاثیه حاضر می‌شوند و کلیه قسمت‌ها را برای شما ضد عفونی می‌نمایند. ارائه خدمات نظافتی نیز در لیست خدمات اثاث کشی مان وجود داشته که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

اسباب کشی منزل با شرکت اطلس بار

قطعا همه ما یکبار اسباب کشی را در طول عمرمان تجربه نموده‌ایم. و خیلی از افراد مرتب و به‌صورت سالیانه مجبور به انجام آن می‌شوند. اثاث کشی به خانه جدید، کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است. بسته بندی کردن اثاثیه در کارتن‌ها، حفظ سلامت اثاثیه شکستنی، مطمئن شدن از اینکه وسایل ضربه نبینند، چگونگی حمل وسایل خیلی سنگین مانند یخچال، گاز، ماشین لباسشویی و غیره همگی دغدغه‌هایی بسیار بزرگی هستند.

در اثاث کشی وسایل باید اصول و قواعد آن را رعایت نمایید. به‌طور مثال، شما به تنها قادر به حمل اثاثیه سنگین نخواهید بود. چراکه اگر این کار را انجام دهید، ممکن است آسیب جدی به کمر شما وارد آید. در نتیجه باید از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

ما در باربری اطلس بار تمامی این خدمات را به‌صورت کاملا تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. خوشبختانه در بین تمامی مشتریان‌مان به‌عنوان معتبرترین و بهترین اتوبار و باربری شناخته شده و معروف هستیم. که این خود در نتیجه خدمات بسیار عالی بوده که در امر اسباب کشی به این عزیزان ارائه نموده‌ایم. خدمات ما بدون محدودیت در سراسر تهران از شمال تا جنوب، شرق تا غرب و نیز خدمات باربری بین شهری قابل ارائه می‌باشند.

استعلام قیمت و هزینه اسباب کشی

با توجه به اینکه برآورد هزینه‌های اسباب کشی قطعا برای شما مهم می‌باشد، راحت‌ترین روش‌های ممکن را برای استعلام هزینه اسباب کشی برای شما عزیزان ایجاد نموده‌ایم تا دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشید. برای اطلاع از هزینه اسباب کشی تان می‌توانید از یکی از روش‌های زیر اقدام نمایید:

  • تماس با شماره تماس 1511 در تمامی ساعات شبانه‌روز و کلیه ایام هفته
  • استعلام به‌صورت آنلاین از طریق پلتفرم چت آنلاین موجود بر روی سایت
  • استفاده از خدمات استعلام آنلاین ، که برای اولین بار توسط ما در اطلس بار راه‌اندازی شده است. می‌توانید با مراجعه به منو محاسبه آنلاین قیمت باربری، و انتخاب خدمات مدنظرتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیش فاکتور جایجایی‌تان را صادر نمایید.
کارگر اسباب کشی و باربری

کارگر اثاث کشی متخصص

اگر به دنبال کارگر اسباب کشی خانم و آقا متخصص برای بسته بندی، حمل و چیدمان اثاثیه تان هستید با ما تماس بگیرید.

بسته بندی اسباب کشی

تجهیزات بسته بندی اثاثیه

وسایل و تجهیزات بسته بندی اسباب کشی برای محافظت هرچه بیشتر از اثاثیه‌تان در حین حمل بار را می‌توانید با قیمت ویژه از ما بخواهید.

ماشین حمل بار و باربری

ماشین حمل بار متنوع

اجاره انواع ماشین حمل بار از نیسان، کامیونت و کامیون‌ها در اندازه مختلف با دیوارهایی موکت کاری شده خدمات ماست.

چیدمان اثاثیه بعد از اسباب کشی

خدمات چیدمان وسایل

در محل جدید چیدمان اثاثیه‌تان را براساس سلیقه‌تان انجام می‌دهیم تا اسباب کشی به سرعت تمام شود و شما به زندگی نرمال خود بازگردید.