حمل وسایل و اثاثیه با باربری و اتوبار در گاندی اطلس بار

اطلس بار بهترین انتخاب برای شمایی است که در محدوده‌ی گاندی و در سراسر تهران ساکن هستید و به اثاثیه خود اهمیت می‌دهید. اگر نگران شکستن اثاثیه لوکس خود در اسباب کشی و حمل وسایل منزل و اثاثیه هستید و یا از اسباب کشی‌های گذشته خاطره‌ای خوش ندارید این‌بار جهت حمل بار در گاندی با ما در اطلس بار تماس بگیرید. آنچه شما از اسباب کشی آسان و ایده‌آل نیاز دارید همچون:

را به شما ارائه می کند.

آشنایی با گاندی

گاندی از خیابان‌های بزرگ تهران است.
این خیابان نزدیک میدان ونک قرار دارد و در محدوده منطقه 3 و 6 شهرداری واقع است. گاندی در سمت شرقی خیابان ولیعصر واقع شده و به موازات آن در جهت شمالی-جنوبی کشیده شده است. این خیابان از خیابان شریفی در سمت شمال آغاز شده و به خیابان وزرا در جنوب می‌رسد. نامگذاری این خیابان به افتخار ماهاتما گاندی رهبر سیاسی و معنوی هندوستان انجام شده است. گاندی در مبارزه با استعمار بریتانیا فعالیت کرده است.

اتوبار در گاندی و باربری در گاندی اطلس بار

خدمات اسباب کشی اطلس بار برای اهالی خیابان گاندی بسیار مناسب است.
زیرا اهالی این خیابان می‌توانند در کمترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازشان در امر اسباب کشی دسترسی داشته باشند. در صورتی که نیاز به خدمات جابجایی در محدوده گاندی دارید کافیست با ما در اطلس بار تماس بگیرید. تمامی عزیزانی که در مناطق 3 و 6 شهرداری تهران سکونت دارند و همچنین تمامی سازمان‌ها  و شرکت‌های خصوصی و دولتی و سایر مراکز در خیابان گاندی می‌توانند جهت اثاث کشی و حمل بار با اطلس بار تماس بگیرند و از خدمات ویژه این شرکت بهره‌مند شوند.

اطلس بار دارای سال‌ها سابقه‌ی درخشان در این حوزه است و خدمات گسترده‌ی خود از بسته بندی اقلام ریز و درشت گرفته تا چینش وسایل در مقصد را به همشهریان تهرانی ارائه می‌دهد.به طور خلاصه می‌توان گفت تمام آن‌چه از یک جابه جایی بدون دغدغه نیاز دارید را در اطلس بار به شما ارائه می‌دهیم.

خدمات و سرویس های اطلس بار

با بهره‌مندی از سرویس‌ها و خدمات اطلس بار :

اتوبار در گاندی و باربری در گاندی