حمل وسایل و اثاثیه با باربری و اتوبار در گاندی اطلس بار

اطلس بار  بهترین انتخاب برای شمایی است که در محدوده گاندی و در سرارس تهران ساکن هستید و به اثاثیه خود اهمیت می دهید. اگر نگران شکستن اثاثیه لوکس خود در اسباب کشی هستید و یا از اسباب کشی های گذشته خاطره ای خوش ندارید این بار جهت حمل بار در گاندی با ما اطلس بار تماس بگیرید. آنچه شما از اسباب کشی آسان و ایده آل نیاز دارید همچون:
•    بهترین و مستحم ترین بسته بندی اثاثیه
•    بهترین تجهیزات بسته بندی
•    کارگران آموزش دیده در حمل بار و بسته بندی
•    لوکس ترین و مجهزترین ماشین های حمل بار
•    بیمه معتبر
را به شما ارائه می کند.

آشنایی با گاندی

گاندی از خیابان های بزرگ تهران است.
این خیابان نزدیک میدان ونک قرار دارد و در محدوده منطقه 3 و 6 شهرداری واقع است. گاندی در سمت شرقی خیابان ولیعصر واقع شده و به موازات آن در جهت شمالی - جنوبی کشیده شده است. این خیابان از خیابان شریفی در سمت شمال آغاز شده و به خیابان وزرا در جنوب می‌رسد. نامگذاری این خیابان به افتخار ماهاتما گاندی رهبر سیاسی و معنوی هندوستان انجام شده است. گاندی در مبارزه با استعمار بریتانیا فعالیت کرده است.

اتوبار در گاندی و باربری در گاندی اطلس بار

خدمات اطلس بار برای اهالی خیابان گاندی بسیار مناسب است.
زیرا اهالی این خیابان می توانند در کمترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازشان در امر اسباب کشی دسترسی داشته باشند. در صورتی که نیاز به خدمات جابجایی در محدوده گاندی دارید کافیست با ما در اطلس بار تماس بگیرید. تمامی عزیزانی که در مناطق 3 و 6 شهرداری تهران سکونت دارند و همچنین تمامی سازمان ها  و شرکت های خصوصی و دولتی و سایر مراکز در خیابان گاندی می توانند جهت اثاث کشی و حمل بار با اطلس بار تماس بگیرند و از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوند.
تلفن 1511 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شماست.

اتوبار در گاندی و باربری در گاندی