به صورت ویژه در کن جابجا شوید

اطلس بار دارای مدرن ترین روشهای بسته بندی اثاثیه می باشد.که به شما کمک می نماید تا به صورت ویژه اسباب کشی کنید و در سراسر تهران جابجا شوید.
توسط بسته بندی های مستحکم و غیر قابل نفوذ جهت جابجایی و اثاث کشی در کن می توانید از سالم رسیدن بار و اثاثیه خود در جابجایی ها چه درون شهری و چه بین شهری مطمئن باشید. از این رو به شما توصیه می کنیم برای کار اثاث کشی خود از روشهای بسته بندی و لوازم بسته بندی اثاثیه ارائه شده در اطلس بار استفاده نمایید.

خدمات جابجایی اطلس بار تهران در کن

اطلس بار دارای تیم ورزیده و ماهری می باشد.
در این شرکت به کلیه پرسنل قبل از استخدام کلیه آموزش های لازم ارائه می شود.
 پرسنل و کادر ما از هر نظر برای حمل بار و بسته بندی آماده می شوند.
از این رو شما مشتریان عزیز می توانید با خیال آسوده کلیه امور مربوط به اثاث کشی تان را به ما اطلس بار بسپارید.
با ما یک جابجایی مطمئن , سریع و آسان را تجربه خواهید کرد.
اسباب کشی نیز می تواند برای شما یک خاطره خوش و ماندگار باشد در صورتی که به درستی انجام شود و شیوه های صحیح اثاث کشی به کار گرفته شود.
تمامی این موارد در اطلس بار مو به مو رعایت می گردد.
بیمه این شرکت نیز برگ زرین دیگری در راستای جلب اطمینان شما عزیزان است.

کن از محله های تهران

کن نام محله ای در شمال غربی تهران است.
از معروف ترین آثار باستانی در تهران امروز پل حاج محمدعلی کنی است. باغ ها و خانه های قدیمی این محله زیبا امروزه به دلیل ساخت و ساز زیاد تخریب شده است. در گذشته منطقه کن از شرق به میدان توحید، ستارخان و آریاشهر یا صادقیه (حسن‌آباد)، از غرب تا گرم دره، وردآورد و قلعه حسن خان (شهرقدس) و اسماعیل‌آباد، از شمال تا شمیرانات، فرحزاد، امامزاده داوود و از جنوب تا نهر فیروز بهرام، مهرآباد، تهرانسر و بزرگراه آزادگان امروزی ادامه داشته است اما امروزه کن بسیار کوچکتر از قبل شده است. برای حمل بار در منطقه کن و دیگر نقاط شهر تهران کافیست با ما در اتوبار اطلس بار تماس بگیرید.
به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستیم و در تمامی ایام هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم.